kaleráb biely modrý semená

kaleráb biely modrý semená

kaleráb biely modrý osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Kaleráb v 1g obsahuje 250 - 300 semien.

Zobrazenie mriežky:

Azur kaleráb modrý skorý

(0)
Objednávky (37)

Skorý. Vlastnosti odrody. Skorá, modrá odroda na skoré poľné pestovanie, alternatívne aj na priame výsevy od apríla do júla, na zber od začiatku júla do októbra. Stredne odolná voči vybiehaniu a..

0,96 €

Blankyt kaleráb modrý skorý odolný

(0)
Objednávky (55)

Skorý. Odolný voči praskaniu a drevnateniu. Vlastnosti odrody. Kaleráb Blankyt je modrá, skorá, slabšie olistená odroda. Je vhodná pre pestovanie z výsadby i z priameho výsevu začiatkom apríla, ..

0,96 €

Blankyt kaleráb skorý modrý 1,5g

(0)
Objednávky (19)

KALERÁB BLANKYT je skorý modrý kaleráb vhodný na celoročné pestovanie. Odroda je slabšie olistená, odolná proti praskaniu a drevnateniu. Jemná, veľmi kvalitná dužina príjemnej sladkastej chuti. Hodí s..

1,30 €

Blaro kaleráb modry Bio 200 semien

(0)
Objednávky (3)

Blaro kaleráb je známy pre svoj neskorší zber ako biely kaleráb a svoju lahodnú chut, v čom je modry kaleráb oblúbeny. Vyborny na priamy  konzum a varenie. Vysev as začína v skleníku do 5 cm pôdnych b..

2,40 €

Csemege Fehér Kaleráb biely poloskorý

(0)
Objednávky (62)

Kaleráb biely poloskorý  Csemege Fehér  ..

0,75 €

Csemege kék Kaleráb modrý poloskorý

(0)
Objednávky (34)

Kaleráb modrý poloskorý Csemege kék  ..

0,75 €

Dvorana kaleráb biely na rýchlenie

(0)
Objednávky (19)

Na rýchlenie. Vlastnosti odrody. Biely kaleráb, vyniká skorosťou a odolnosťou proti vybiehaniu i deformácii buľvy pri horších svetelných podmienkach a nízkych teplotách. Je určená pre všetky spô..

0,96 €

Gigant kaleráb biely neskorý

(0)
Objednávky (53)

Neskorý. Vlastnosti odrody. Neskorá biela odroda s veľkými, 3 - 5 kg ťažkými buľvami. Dužina je vysoko akostná, šťavnatá, nedrevnatie ani nepraská. Je to dlhodobo skladovateľná odroda bujného ra..

0,96 €

Gigant kaleráb neskorý biely 1,5 g

(0)
Objednávky (29)

KALERÁB GIGANT je neskorá veľmi úrodná odroda bieleho kalerábu s mimoriadne veľkými (až do 5 kg) kvalitnými buľvami. Rastlina je mohutná, bohato olistená. Buľva je guľovitá, pravidelná, so svetlozelen..

1,30 €

Korist F1 kaleráb veľmi skorý nedrevnatie

(0)
Objednávky (45)

Veľmi skorý. Von a rýchlenie, nedrevnatie. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Korist F1 je veľmi skorá odroda bieleho kalerábu populárny u profesionálnych záhradníkov, určený pre polné pestovanie i rýchle..

3,11 €

Kossak F1 kaleráb poloskorý nedrevnatie

(0)
Objednávky (19)

Poloskorý. Odolný na drevnatenie a praskanie. Vlastnosti odrody. Hybridná, biela, polo skorá odroda pre poľné pestovanie. Veľké chutné buľvy odolávajú praskaniu a nedrevnatie. Vegetačná doba od ..

2,14 €

Lanro kaleráb Bio 200 semien

(0)
Objednávky (12)

Lanro kaleráb plná vitamínov, lahodná za surová i varená. Výsev sa začína do skleníka do 5 cm pôdnych blokov, neskôr presádzame do skleníka alebo na záhradu. Vhodné je kompost a dobre zavlažená pôda, ..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 12 z 20 (2 stránok)