reďkev siata rôzne farby semeno osivo

reďkev siata rôzne farby semeno osivo

reďkev siata rôzne farby semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Reďkev v 1g obsahuje 50 - 100 semien.

Zobrazenie mriežky:

Black Spanish reďkev čierna 750 semien

(0)
Objednávky (11)

Black Spanish je unikátna čierna odroda redkovka, je okrúhla s bielou dužinou vo vnútri. Je to lahko pestovatelná zelenina, vhodná aj na neskoré pestovanie. Korene majú značne ostrú chuť a konzumuje s..

1,90 €

Erfurti kerek fekete Reďkev jesenná čierna

(0)
Objednávky (46)

Vlastnosti odrody. Odruda Erfurti kerek fekete je čierna reďkev guľatá...

0,80 €

Guľatá Čierna reďkev plochá čierna

(0)
Objednávky (21)

Zimná. Vlastnosti odrody. KULATÁ ČERNÁ je zimná reďkev vhodná na skladovanie. Tvorí guľovité až plocho guľovité buľvy, široké 5 - 9 cm s náhlym prechodom do koreňa. Povrch je čierny a slabo kôrk..

0,55 €

Japana F1 Reďkev japonská 1 g

(0)
Objednávky (37)

Vlastnosti odrody. JAPANA F1 je prvá česká odroda typu DAIKON. Korene sú valcovité, až 40 cm dlhé, biele. Dužina je jemná, šťavnatá a kompaktná. Netrpí sklonom k hubovateniu. Má intenzívny rast a k..

0,85 €

Japana F1 reďkev japonská dlhá biela obrovská

(0)
Objednávky (22)

Letný výsev. Vlastnosti odrody. JAPANA F1 je prvá česká odroda typu DAIKON. Korene sú valcovité, až 40 cm dlhé, biele. Dužina je jemná, šťavnatá a kompaktná. Netrpí sklonom k hubovateniu. Má int..

1,26 €

Jarola F1 reďkev japonská dlhá biela

(0)
Objednávky (25)

Jarný výsev. Vlastnosti odrody. JAROLA F1 patrí do kolekcie PRE MLSNÉ JAZÝČKY. Je odroda bielej reďkevi vhodnej pre celoročné pestovanie. Extrémne odolná voči predčasnému vybiehaniu. Prvá europs..

1,26 €

Karmína reďkev podlhovastá červená

(0)
Objednávky (14)

Červená, podlhovastá. Vlastnosti odrody. KARMÍNA je kvalitná skorá letná reďkev pretiahnutého tvaru s atraktívne sfarbenou bulvičkou. Je stredného vzrastu, bulvička je pretiahnuto kužeľovitého t..

1,03 €

Lutea reďkev podlhovastá žltá

(0)
Objednávky (3)

Žltá, podlhovastá. Vlastnosti odrody. Lutea je skorá až stredne skorá letná reďkev pretiahnutého tvaru s matnou žltou buľvičkou. Určená k priamemu konzumu, je krátkodobo skladovatelná (do 1 mesi..

1,03 €

Müncheni sör Reďkev jesenná biela

(0)
Objednávky (23)

Müncheni sör Reďkev jesenná biela ..

0,80 €

Panter reďkev guľatá čierna

(0)
Objednávky (5)

Zimná. Vlastnosti odrody. Panter je zimná reďkev určená k dlhodobému skladovaniu, priamemu konzumu a výrobe šťavy. Tvorí guľovité buľvi, o priemere 6-10 cm s jemným koreňom. Povrch je čierny a s..

1,26 €

Red Meat reďkev biela šupka červená dreň 3,5 g

(0)
Objednávky (11)

Vlastnosti odrody. Red Meat je reďkev k jesennému pestovaniu s výsevom od polovice júla. Buľva má na povrchu zeleno šedú pokožku, jemná dužina rubínovej farby má jemnú, výraznú chuť. Je určená pre ..

2,28 €

Reďkev Black Spanish Long čierna zimná 5 g

(0)
Objednávky (40)

Reďkev BLACK SPANISH LONG je veľmi stará španielska odroda čiernej zimnej reďkovky, ktorá na trhu nie je bežne dostupná. Jej dlhé valcovité korene dorastajú do dĺžky 25 cm, majú čiernu šupku a čisto b..

1,30 €
Zobrazenie 1 až 12 z 13 (2 stránok)