Obchodné podmienky

Pre bezproblémové dodanie zásielky si prečítajte podmienky, aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.

Prijímanie objednávok.

Objednávky prijímame cez túto webovú stránku. Zaregistrujte sa v Mojom Účte, prihláste sa a v Našich Kategóriach si vyberiete Vami požadované produkty. Prosíme Vás o dôkladne vyplnenie objednávky s Vašou úplnou adresou a telefónnym číslom.

KEĎ SA NECHCETE REGISTROVAŤ, STAČÍ NAPÍSAŤ MAIL S VAŠOU ŽIADOSŤOU A VAŠIMI ÚDAJMI.

Minimálna cena objednávky rastlín je €10,00, semená € 5,00.

Vybavenie vašej objednávky.

Objednávky vybavujeme v došlom poradí a podľa charakteru objednávky. Dodacia lehota je v rozmedzí 1 - 21 pracovných dni, podľa charakteru objednávky. Rastlinný materiál posielame iba v mesiacoch keď sa dajú vysádzať. V prípade, že odroda ktorú ste si objednali a momentálne nie je na sklade, Vám pošleme odrodu s podobnými vlastnosťami. Keď nesúhlasíte s poslaním náhradnej odrody, vyznačte to do Vašej objednávky. Vaše objednávky môžete konzultovať cez e-mail.

Predajné a záručné podmienky.

Spoločne s tovarom dostanete aj pokladničný doklad alebo faktúru, ktoré slúžia v prípade reklamácie a je dokladom o zaplatení a doručení tovaru.

Predávame iba certifikovaný, zdravý materiál.

Na tovar máte záruku 24 mesiacov, mimo rastlinného materiálu.

Podľa EU máte právo do 14 dní vrátiť tovar bez udania dôvodu na vlastné náklady.

Odvolanie objednávky napíšte na našu mailovu adresu kvety@klivia.com prípadne volajte na telefónne číslo 0903 433 033.

Pri preberaní zásielky odporúčame prekontrolovať neporušenosť obalu a obsah v prítomnosti doručovateľa ( za škody spôsobené prepravou neručíme ).

Reklamácie vybavujeme do 30 dní.

 

UPOZORNENIE.

CHCEME VÁS UPOZORNIŤ, ŽE PRE NÁS JE ZÁSIELKOVÁ SLUŽBA LEN VEDĽAJŠIA ČINNOSŤ, PRE ĽUDÍ, KTORÝ SI PRE TOVAR NEVEDIA PRÍSŤ ALEBO NIKOHO NEMAJÚ, KTO BY IM TO DOVIEZOL.
MOŽE SA STAŤ AKO NAPR. NA JAR 2013, ŽE SA STANÚ NEPREDVÍDATEĽNÉ OKOLNOSTI ( DLHÁ ZIMA, NÁSLEDNÉ RÝCHLE OTEPLENIE, CHOROBA... ), ŽE BUDÚ ZÁSIELKY VYBAVENÉ S MEŠKANÍM, PRESUNUTÉ NA INÚ ROČNÚ DOBU ( Z JARA NA JESEŇ ALEBO NAOPAK ), V KRAJNOM PRÍPADE AJ ZRUŠENÉ.
ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.