brokolica semená osivá

brokolica semená osivá

Brokolicové osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Brokolica v 1g obsahuje 330 - 350 semien.

Zobrazenie mriežky:

Atlantis F1 brokolica 85 semien

(0)
Objednávky (7)

Atlantis F1 brokolica patrí medzi najzdravšie druhy zeleniny, ktoré sú zároveň aj veľmi ľahko stráviteľné. Vyborné na tepelné spracovanie a do studenej kuchyne. Začína sa pestovanie medzi februárom až..

3,50 €

Atlantis F1 Brokolica semená

(0)
Objednávky (21)

  Vlastnosti odrody. Atlantis F1 je polo skorá odroda brokolice pre letný až jesenný zber s jemnými ružicami. Tmavo zelené vypuklé ružice dosahujú hmotnosť okolo 0,5 kg. Doporučujeme hlavne pre ..

2,28 €

Calabrese Brokolica 2 g

(0)
Objednávky (23)

Vlastnosti odrody. Odroda Calabrese je skorá brokolica, vhodná na pestovanie vo voľnej pôde...

0,67 €

Calabrese Brokolica semená

(0)
Objednávky (9)

  Vlastnosti odrody. Remontujúca (obrastajúca) odroda stonkového typu pre postupný zber ružíc. Rastlina je v dospelosti bohato vetvená, stredové ružice majú priemer 8 - 10 cm, bočné - vyrastajúc..

1,03 €

Calabrese Natalino brokolica BIO 325 semien

(0)
Objednávky (7)

Calabrese Natalino brokolica je oblubena taliansja odroda, Bio vypestovaná podla prísmych noriem pre organické osivá. Odroda je stredne skorá až neskorá, má dlhú dobu zberu, zber je 60 dní po transpla..

2,40 €

Fellow F1 Brokolica náhrada Steel F1 30s

(0)
Objednávky (11)

Vlastnosti odrody. Osvedčený, stresy znášajúci hybrid vhodný pre celoročné pestovanie. Môžeme ho pestovať z rané výsadby pod fóliou. Po zbere hlavných ružíc dorastajú i ružičky z bočných výhonov, k..

2,28 €

Lucky F1 Brokolica osivá

(0)
Objednávky (7)

  Vlastnosti odrody. Osvedčená polo skorá hybridná odroda pre jarné, skoré letné a podzimné zbery. Rastlina je stredne vysoká, s pevnou klenutou ružicou. Hybrid je vhodný pre priamy konzum i pri..

2,28 €
Na dotaz

Romanesco Brokolica

(0)
Objednávky (0)

Vlastnosti odrody. Odroda Romanesco je brokolica, vhodná na pestovanie vo voľnej pôde...

Steel F1 Brokolica celoročná

(0)
Objednávky (14)

  Vlastnosti odrody. Brokolica Steel F1 typ Fellow F1 je osvedčený, stresy znášajúci hybrid vhodný pre celoročné pestovanie. Môžeme ho pestovať z skorej výsadby pod fóliou. Po zbere hlavných ruž..

2,28 €
Na dotaz

Premium Crop F1 brokolica 65 semien

(0)
Objednávky (20)

Premium Crop F1 brokolica  patrí medzi najzdravšie druhy zeleniny, ktoré sú zároveň aj veľmi ľahko stráviteľné. Vyborné na tepelné spracovanie a do studenej kuchyne. Rast je rýchly s dlhou dobou zberu..

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)