Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody veľmi populárne ovocie,ktoré by nemalo chýbyť v záhrade. Nenáročné na pestovanie, a na výber stálerodiace alebo raz ročne rodiace. Vhodné odrody aj do vyšších polôh, odolné voči chorobám čím sa dajú pestovať bio, bez chemickej ochrany. Vhodné aj na pestovanie v kvetináčoch, na terasách či balkónoch. 

Zobrazenie mriežky:

Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (95)

Jahoda Asia je nová talianska odroda. Má veľmi veľké plody, patrí medzi najväčšie v našom sortimente jahôd. Hmotnosť jahôd je 80 - 160 g. Dozrieva stredne skoro v júni. Plody sú pevné, jasno červenej ..

10,00 €

Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (133)

Jahoda Clery je veľmi skorá kvalitná odroda dozrievajúca koncom mája, týždeň pred odrodou Elsanta. Plody sú kónického tvaru, dužina je sladká, pevná, farba stredne červená, vhodné na dlhodobejšie skla..

8,50 €

Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (27)

Jahoda Darselect, podobná Elsante, dozrieva tri dni skôr, v prvej polovici júna. Je vysoko úrodná, plody sú veľké (cca 18g), atraktívnej svetločervenej farby a kuželovitého tvaru. Pritom sa Elsante ne..

8,50 €

Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 10cm

(0)
Objednávky (253)

Jahoda Elán F1 je stálerodiaca jahoda s veľkými sladkými silno aromatickými plodmi.  Má stredne veľké plody, kuželovité, pevné. Je vhodná hlavne do nádob na balkóny, terasy, ale dajú sa pestovať aj vo..

2,60 €

Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks

(0)
Objednávky (178)

Jahoda Elsanta je v súčasnosti najviac pestovaná v Európe, je veľmi úrodná. Plody má veľmi veľké (cca 15g), kuželovité, dužina je pevná, sladkej chuti. Dozrieva stredne skoro, v prvej polovici júna, p..

8,50 €

Evie 2 jahody stálerodiace kontajner P9 1 ks

(1)
Objednávky (1269)

Jahoda Evie 2 je nová, obľúbená stálerodiaca odroda s vysokou úrodnosťou (1rastlina/2kg výberových plodov). Jej výnimočnosťou je hlavnie rodenie aj za vysokých teplôt +30°C. Plody sú veľké, guľaté, šť..

2,60 €

Florence jahoda neskorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (19)

Jahoda Florence je anglického pôvodu. Zreje neskoršie, vhodná na predľženie zberového obdobia, od polovice júna. Plody sú veľmi veľké, tmavočervené kuželovitého tvaru s pevnou dužinou, výbornej chuti...

9,00 €

Honeoye jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (56)

Jahoda Honeoye je veľmi skorá s veľmi veľkými plodmi, pevná dužina, široko kúžeľovité. Chuť je stredne sladká, aromatická. Dozrieva koncom mája do konca júna. Jahoda je úrodná, odolná na plieseň sivú,..

8,50 €

Malinojahoda Framberry stále rodiaca kontajner

(0)
Objednávky (209)

Malinojahoda Framberry je veľmi skorá, moderná odroda s veľmi dobrou chuťou malín a jahôd.  Jej plody majú hlboko zakorenené semiačka, sú stredne veľké, guľaté, tmavo rúžové až tmavočervené s rúžovou ..

1,80 €

Malling Centenary jahoda stredne skorá vynikajúca multiplat 10ks

(0)
Objednávky (10)

Jahoda MALLING CENTENARY je stredne skorá odroda, jej prednosťou je predovšetkým vynikajúca vôňa a ešte výraznejšia chuť.  Plody majú pravidelný kónický tvar a pevnú štruktúru. Atraktívny  vzhľad a le..

9,00 €

Malwina jahoda najneskoršia obrovská multipack 10ks

(0)
Objednávky (85)

Jahoda MALWINA je nová samoopelivá raz rodiaca odroda s obrovskými plodmi. Malwina je veľmi neskoro rodiaca, až koncom júla. Obrovské atraktívne plody, tmavo červenej farby, veľmi dobrej aromatickej c..

10,00 €

Marmolada jahody obrovské multipack 10ks

(0)
Objednávky (20)

MARMOLADA je stredne skorá talianska odroda jahôd. Plody sú veľmi veľké, atraktívne, vzbudzujúce obdiv. Prvé plody takmer tak veľké ako u odrody Asia 80 až 180g, často s dvoma špičkami. V priebehu zbe..

8,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 55 (5 stránok)