Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

JAHODY K JESENNEJ VÝSADBE BUDÚ K DISPOZĆII KONCOM AUGUSTA. OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME.

Jahody veľmi populárne ovocie,ktoré by nemalo chýbyť v záhrade. Nenáročné na pestovanie, a na výber stálerodiace alebo raz ročne rodiace. Vhodné odrody aj do vyšších polôh, odolné voči chorobám čím sa dajú pestovať bio, bez chemickej ochrany. Vhodné aj na pestovanie v kvetináčoch, na terasách či balkónoch. 

Zobrazenie mriežky:

Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks kontajner

(0)
Objednávky (201)

Jahoda Anablanca je novinka, stálerodiaca s ľahkou príchuťou ananásu. Plody sú stredne veľké, sfarbené do biela. Chuť je polosladká. Výhodou odrody je vysoká odolnosť voči suchu a jej samoopelivosť. Z..

2,00 €

Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (124)

Jahoda Asia je nová talianska odroda. Má veľmi veľké plody, patrí medzi najväčšie v našom sortimente jahôd. Hmotnosť jahôd je 80 - 160 g. Dozrieva stredne skoro v júni. Plody sú pevné, jasno červenej ..

10,00 €

Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks

(0)
Objednávky (18)

Bravura je Holandská novinka stále rodiacich jahôd. To znamená, že kontinuálne rodí od skorej jari do jesene. Pevné plody nám umožňujú dlhú skladovateľnosť. Majú pravidelný konický tvar, stredne veľké..

12,00 €

Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (144)

Jahoda Clery je veľmi skorá kvalitná odroda dozrievajúca koncom mája, týždeň pred odrodou Elsanta. Plody sú kónického tvaru, dužina je sladká, pevná, farba stredne červená, vhodné na dlhodobejšie skla..

8,50 €

Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks

(0)
Objednávky (17)

Jahoda DAHLI je nová raz rodiaca holandská odroda s veľmi bohatou úrodou. Dahli je veľmi skoro rodiaca, rodí 3-4 dni hneď po odrode Flair, ešte pred Clery, už koncom mája. Plody sú strednej veľkosti, ..

10,00 €

Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (17)

Jahoda Daroyal je veľmi skorá a vysoko úrodná odroda. Kríženec Elsanta x Parker. Dozrieva koncom mája do polovice júna. Plody sú šťavnaté, atraktívne jasno červené až tmavo červené. Rodivosť je vysoká..

9,00 €

Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (28)

Jahoda Darselect, podobná Elsante, dozrieva tri dni skôr, v prvej polovici júna. Je vysoko úrodná, plody sú veľké (cca 18g), atraktívnej svetločervenej farby a kuželovitého tvaru. Pritom sa Elsante ne..

8,50 €

Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks

(0)
Objednávky (212)

Jahoda Elsanta je v súčasnosti najviac pestovaná v Európe, je veľmi úrodná. Plody má veľmi veľké (cca 15g), kuželovité, dužina je pevná, sladkej chuti. Dozrieva stredne skoro, v prvej polovici júna, p..

8,50 €

Favori jahody stálerodiace multiplat 10ks

(0)
Objednávky (11)

Odroda jahôd Favori je holandského pôvodu. Stále rodiaca (remontantná) odroda, dozrieva od júla do septembra. Výnimočná chuť a vôňa, silný rast, plody sú žiarivo lesklé svetlo červenej farby, pevné. J..

12,00 €

Florence jahoda neskorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (31)

Jahoda Florence je anglického pôvodu. Zreje neskoršie, vhodná na predľženie zberového obdobia, od polovice júna. Plody sú veľmi veľké, tmavočervené kuželovitého tvaru s pevnou dužinou, výbornej chuti...

9,00 €

Honeoye jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (67)

Jahoda Honeoye je veľmi skorá s veľmi veľkými plodmi, pevná dužina, široko kúžeľovité. Chuť je stredne sladká, aromatická. Dozrieva koncom mája do konca júna. Jahoda je úrodná, odolná na plieseň sivú,..

8,50 €

Joly jahody veľmi veľké vynikajúce multiplat 10ks

(0)
Objednávky (170)

Jahody Joly je veľkoplodá stredne skorá odroda. Plody sú veľmi veľké, homogénne, splošteného tvaru – (tvar zrezaného kužeľa). Dužina má priam ideálnu tvrdosť a podiel cukru, je sladká, vynikajúcej chu..

10,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 56 (5 stránok)