Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

Jahody stálerodiace veľkoplodé sadenice

JAHODY K JESENNEJ VÝSADBE BUDÚ K DISPOZĆII KONCOM AUGUSTA. OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME.

Jahody veľmi populárne ovocie,ktoré by nemalo chýbyť v záhrade. Nenáročné na pestovanie, a na výber stálerodiace alebo raz ročne rodiace. Vhodné odrody aj do vyšších polôh, odolné voči chorobám čím sa dajú pestovať bio, bez chemickej ochrany. Vhodné aj na pestovanie v kvetináčoch, na terasách či balkónoch. 

Zobrazenie mriežky:

Aromas stálerodiaca jahoda kontajner P10cm

(0)
Objednávky (184)

Odroda Aromas je bohato rodiaca s veľkými plodami. Chuť je aromatická a chutná. Plody dozrievajú od júna do októbra...

2,00 €
Na dotaz

Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (136)

Jahoda Asia je nová talianska odroda. Má veľmi veľké plody, patrí medzi najväčšie v našom sortimente jahôd. Hmotnosť jahôd je 80 - 160 g. Dozrieva stredne skoro v júni. Plody sú pevné, jasno červenej ..

Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (150)

Jahoda Clery je veľmi skorá kvalitná odroda dozrievajúca koncom mája, týždeň pred odrodou Elsanta. Plody sú kónického tvaru, dužina je sladká, pevná, farba stredne červená, vhodné na dlhodobejšie skla..

8,50 €

Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (19)

Jahoda Daroyal je veľmi skorá a vysoko úrodná odroda. Kríženec Elsanta x Parker. Dozrieva koncom mája do polovice júna. Plody sú šťavnaté, atraktívne jasno červené až tmavo červené. Rodivosť je vysoká..

9,00 €

Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (28)

Jahoda Darselect, podobná Elsante, dozrieva tri dni skôr, v prvej polovici júna. Je vysoko úrodná, plody sú veľké (cca 18g), atraktívnej svetločervenej farby a kuželovitého tvaru. Pritom sa Elsante ne..

9,00 €

Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 10cm

(0)
Objednávky (315)

Jahoda Elán F1 je stálerodiaca jahoda s veľkými sladkými silno aromatickými plodmi.  Má stredne veľké plody, kuželovité, pevné. Je vhodná hlavne do nádob na balkóny, terasy, ale dajú sa pestovať aj vo..

2,80 €

Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks

(0)
Objednávky (222)

Jahoda Elsanta je v súčasnosti najviac pestovaná v Európe, je veľmi úrodná. Plody má veľmi veľké (cca 15g), kuželovité, dužina je pevná, sladkej chuti. Dozrieva stredne skoro, v prvej polovici júna, p..

8,50 €

Evie 2 jahody stálerodiace špičkové frigo sadenice

(1)
Objednávky (1492)

Jahoda Evie 2 je nová, obľúbená stálerodiaca odroda s vysokou úrodnosťou (1rastlina/2kg výberových plodov). Jej výnimočnosťou je hlavnie rodenie aj za vysokých teplôt +30°C. Plody sú veľké, guľaté, šť..

2,00 €

Florence jahoda neskorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (38)

Jahoda Florence je anglického pôvodu. Zreje neskoršie, vhodná na predľženie zberového obdobia, od polovice júna. Plody sú veľmi veľké, tmavočervené kuželovitého tvaru s pevnou dužinou, výbornej chuti...

9,00 €

Honeoye jahoda veľmi skorá multiplat 10ks

(0)
Objednávky (68)

Jahoda Honeoye je veľmi skorá s veľmi veľkými plodmi, pevná dužina, široko kúžeľovité. Chuť je stredne sladká, aromatická. Dozrieva koncom mája do konca júna. Jahoda je úrodná, odolná na plieseň sivú,..

9,00 €

Joly jahody veľmi veľké vynikajúce multiplat 10ks

(0)
Objednávky (186)

Jahody Joly je veľkoplodá stredne skorá odroda. Plody sú veľmi veľké, homogénne, splošteného tvaru – (tvar zrezaného kužeľa). Dužina má priam ideálnu tvrdosť a podiel cukru, je sladká, vynikajúcej chu..

10,00 €

Korona jahoda najodolnejšia odroda multipack 10ks

(0)
Objednávky (85)

Jahoda Korona patrí medzi najodolnejšie odrody. Je známa pre svoje atraktívne veľké až veľmi veľké lesklé plody. Zafarbenie je červené, dužina pevná a chuť sladká s príjemnou arómou. Korona je vysoko ..

9,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 58 (5 stránok)