Cibuľa sadzačka

Cibuľa sadzačka

Cibuľa sadzačka

Zobrazenie mriežky:

Birnformige cibuľa sadzačka hruškovitá 250 g

(0)
Objednávky (105)

Hruškovitého tvaru. Cibuľa sadzačka Birnformige má pretiahnutý tvar lahodnej chuti, skvelá do šalátov..

1,45 €

Corado F1 Cibuľka sadzačka 500g

(0)
Objednávky (98)

Ozimná cibuľa. Vlastnosti odrody. Cibuľka Corado F1 patrí medzi OZIMNÉ cibule. Je to pekná, okrúhla, žltá cibuľa, vysoko úrodná, úrodnejšia ako Všetana. Vhodná na prezimovanie aj uskladnenie. Má..

2,60 €

Hercules F1 cibuľa sadzačka kvalitná 100 ks

(0)
Objednávky (129)

Vlastnosti odrody. Cibuľa Hercules F1 je žltá cibuľa, vysoko úrodná. Inside quality. Veľmi dobre sa uskladňuje. Pestovanie.  Skladujte v suchu. Nemorená. Na meter štvorcový vysadzujeme 100 - ..

3,20 €

Karmen cibuľa sadzačka červená 250g

(0)
Objednávky (299)

Červená. 250 g. Vlastnosti odrody. Polo skorá, karmínovo červená až fialová cibuľa plocho guľovitého tvaru určená ako na priame jarné výsevy, tak na pestovanie zo sadzačky. Dužina je veľmi jemná..

1,37 €

Ray Red F1 cibuľa sadzačka červená 60 ks

(0)
Objednávky (36)

Červená. Vlastnosti odrody. Polo skorá, karmínovo červená až fialová cibuľa plocho guľovitého tvaru určená ako na priame jarné výsevy, tak na pestovanie zo sadzačky. Dužina je veľmi jemná, biela..

3,20 €

Snowball Cibuľa sadzačka biela 250g

(0)
Objednávky (139)

Biela. 250 g. Vlastnosti odrody. Cibuľa sadzačka Snowball je biela odroda lahôdkovej chuti. Pestovanie.  Úbytok váhy nemá vplyv na kvalitu a pčcet cibúľ v balení. Skladujte v suchu. Nemore..

1,37 €

Štuttgartská cibuľka sadzačka 500g

(0)
Objednávky (228)

Vlastnosti odrody. Cibuľa sadzačka Štuttgartská je svetová odroda s dobrými konzumnými hodnotami a výbornou skladovateľnosťou. Cibuľa je plocho guľovitá, väčšia, so zlatožltými až nahnedlými suknic..

2,25 €

Všetana cibuľa sadzačka klasická 500g

(0)
Objednávky (207)

Vlastnosti odrody. Cibuľa sadzačka Všetana je odroda s vysokými výnosmi. Slámovo žlté podlhovasté cibule sú veľmi trvanlivé a vhodné pre sadbu. Pestovanie.  Váha v čase balenia 500g. Najnižši..

2,25 €
Na dotaz

Electric F1 cibuľa sadzačka červená 50ks

(0)
Objednávky (51)

Červená. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Polo skorá, karmínovo červená až fialová cibuľa plocho guľovitého tvaru určená ako na priame jarné výsevy, tak na pestovanie zo sadzačky. Dužina je veľmi jemná,..

Na dotaz

Rote Steckzwiebeln cibuľa sadzačka červená 250g

(0)
Objednávky (59)

Červená. 250 g. Vlastnosti odrody. Polo skorá, karmínovo červená až fialová cibuľa plocho guľovitého tvaru určená ako na priame jarné výsevy, tak na pestovanie zo sadzačky. Dužina je veľmi jemná..

Na dotaz

Senshyu Yellow Cibuľa sadzačka ozimná 500g

(0)
Objednávky (83)

Šalátová ozimná. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Cibuľa sadzačka Senshyu Yellow je šalátová ozimná cibuľa. Je to odroda s guľatými plodmi. Sadzačka môže byť aj podlhovastá. Dá sa na jar zberať aj na ze..

Na dotaz

Shakespeare ozimná cibuľa žltá 500g

(0)
Objednávky (71)

ozimná, žltá, dlho skladovateľná SHAKESPEARE ozimná cibuľa je guľatá, žltá s pevnou šupkou a dlhou dobou skladovania. Vysadením ozimnej cibule je možné celoročné zásobenie tejto dôležitej zeleniny...

Zobrazenie 1 až 12 z 14 (2 stránok)