Semo záhradnícke balenie osiva

Semo záhradnícke balenie osiva

Semo záhradnícke balenia nedržíme všetky skladom. Mávame tie najčastejšie predávané, a aj pri tých sa môže stať že nie sú. Dodanie týchto semien trvá za normálnych okolností 7 - 14 dni, v niektorých prípadoch aj trochu dlhšie. Vždy v stredu ich objednávame, aby boli v stredu o týždeň. Preto Vás prosíme, aby ste si tieto balenia semien objednávali v dostatočnom predstihu.

Zobrazenie mriežky:

Admira F1 uhorka nakladačka hruboostná 25g

(0)
Objednávky (0)

..

9,86 €

Aidagold fazuľa kríčková žltá lusková

(0)
Objednávky (49)

Kríková.    Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda žlto struká kríčkového typu, 30 - 40 cm vysoká, vzpriameného vzrastu. List je tmavo zelený, menší, špicatý. Struk je žltý, mierne prehnutý,..

0,81 €

Alceo F1 paprika Maxi sladká

(0)
Objednávky (16)

Náhrada za Samurai. Vlastnosti odrody.  Alceo F1 je hybrid papriky vhodný pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch i pre pole. Polo skorá, mohutná a pevná rastlina má veliké, tmavo zelené list..

2,25 €

Alice Cibuľa jarná semená

(0)
Objednávky (8)

  Vlastnosti odrody. Polo skorá, výnosná odroda. Guľovitá, žlto hnedá, stredne veľká cibuľa je obalená pevnými, dobre priliehajúcimi suknicami. Krček je stredno silný, dobre zaťahuje. Je určená ..

0,68 €

Ambros F1 rajčiak kolíkový univerzálny

(0)
Objednávky (8)

..

5,59 €

Amon náhrada Agriol ľan potravinársky

(0)
Objednávky (8)

Siaty. Olejný.  Vlastnosti odrody a pestovanie. Amon je neskorá odroda žlto semenného olejného ľanu pre potravinárske využitie. Vyniká jemnou nasladlou chuťou, je cenená hlavne ako svetlý posyp ..

0,68 €

Amoro F1 tekvica hokkaido kríčková oranžová

(0)
Objednávky (40)

Dlhšia skladovateľnosť Kríčkové, na varenie Vlastnosti odrody. Amoro F1 je výnosná odroda tekvice typu Hokkaido, plody sú v tvare srdca o hmotnosti 0,8 až 1,3 kg, pokožka má jasne oranžovú farbu..

2,25 €

Amy paprika sladká vysoké výnosy

(0)
Objednávky (41)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Paprika Amy je odroda nižšieho vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti predovšetkým vo fóliovníkoch, v južných oblastiach i vo volnej pôde. Plod j..

1,25 €

Amyka F1 paprika sladká veľmi skorá

(0)
Objednávky (24)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Paprika Amyka je odroda veľmi skorá stredného vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti (smotanovo žltá farba). Plod je menší smotanový hrubostenný ..

2,25 €

Amykus F1 paprika sladká skorá odroda

(0)
Objednávky (25)

Vlastnosti odrody.  Paprika ročná Amykus F1 je nový hybrid typu Amy s hladkým, silnostenným, smotanovo bielym plodom. Hlavnou prednosťou hybridu je dobré olistenie vo vrcholovej časti rastliny a tý..

2,25 €

Anina mrkva karotka stredne skorá

(0)
Objednávky (24)

Stredne skorá karotka. Vlastnosti odrody. Mrkva Anina je poloskorá odroda nanteského typu. Dlhé, valcovité plody s tupým zakončením sa vyznačujú výborným vonkajším i vnútorným vybarvením a hladk..

0,68 €

Anya F1 uhorka nakladačka hruboostná 5g

(0)
Objednávky (0)

Nakladačka hruboostná. Partenokarpická. Vlastnosti odrody. Uhorka Anya F1 je ďalšia partenokarpická odroda nakladačiek s hrubou bradavičnatosťou. Veľmi výnosná, vhodná pre intenzívny spôsob pest..

5,72 €
Zobrazenie 1 až 12 z 287 (24 stránok)