Bylinky koreniny liečivky

Bylinky koreniny liečivky

Semená byliniek, liečivých rastlín a korenín predávame v širokom sortimente.

Zobrazenie mriežky:

Aksamietnica mexická Tagetes 0,50g

(0)
Objednávky (17)

0,5 g. Vlastnosti odrody a pestovanie Aksamietnica mexická - "Tarrragon mexický" - je príjemne aromatická cca 40 cm vysoká letnička. Tradične sa užíva čaj z aksamietnice pre skľudnenie žalúdka, ..

1,86 €

Anýz Bedrovník anízový Pimpinella 2,50g

(0)
Objednávky (15)

2,5 g. Vlastnosti odrody a pestovanie Anýz je Jednoročná bylina, pestuje sa pre semena. Vysieva sa v marci až apríli, je náročná na teplo, vyžaduje ľahšie piesčito hlinité pôdy a slnečné, chráne..

1,03 €

Bazalka Cinamonette škoricová Ocimum 0,70g

(0)
Objednávky (15)

Škoricová. 0,7 g. Vlastnosti odrody. Cinamonette má bazalkovú vôňu s nádychom škorice a anýzu. Vhodné k jedlám, kde je žiadaná nasladlá vôňa. Dekoratívna rastlina s olivovo zelenými listy, purpu..

1,86 €

Bazalka Compakt Ocimum basilicum 0,8g

(0)
Objednávky (6)

Kompaktná. 0,8 g. Vlastnosti odrody. Compakt je atraktívna drobnolistá bazalka vhodná i ako okrasná hrnková rastlina, kompaktná kríčkovitý vzrast sa zachováva i bez zaštipovania. Aróma výrazne k..

1,03 €

Bazalka Compakt Ocimum basilicum 5g

(0)
Objednávky (5)

Kompaktná. 5 g. Vlastnosti odrody. Compakt je atraktívna drobnolistá bazalka vhodná i ako okrasná hrnková rastlina, kompaktná kríčkovitý vzrast sa zachováva i bez zaštipovania. Aróma výrazne kor..

1,85 €

Bazalka Dark Green silno aromatická 1g

(0)
Objednávky (45)

1 g. Vlastnosti odrody. Bazalka Dark Green je silno aromatická, veľké tmavozelené listy, vhodné do omáčok a paradajkových šalátov alebo k cestovinám. Veľmi dobre vyznie ich chuť v kombinácii s c..

1,03 €

Bazalka Dark Green silno aromatická 5g

(0)
Objednávky (30)

5 g. Vlastnosti odrody. Bazalka Dark Green je silno aromatická, veľké tmavozelené listy, vhodné do omáčok a paradajkových šalátov alebo k cestovinám. Veľmi dobre vyznie ich chuť v kombinácii s c..

2,28 €

Bazalka Lettuce Leaf šalátová 1g

(0)
Objednávky (44)

Šalátová. 1 g. Vlastnosti odrody. Je typ Tuscan,bujne rostúca odroda vysoká 40 – 50 cm, listy sú svetlo zelenej farby, veľké, široko oválne, s bublinatým povrchom. Charakteristická aróma, podobn..

1,03 €

Bazalka Lettuce Leaf šalátová 5g

(0)
Objednávky (23)

Šalátová. 5 g. Vlastnosti odrody. Je typ Tuscan,bujne rostúca odroda vysoká 40 – 50 cm, listy sú svetlo zelenej farby, veľké, široko oválne, s bublinatým povrchom. Charakteristická aróma, podobn..

2,28 €

Bazalka Lime citrónová basilicum 0,70g

(0)
Objednávky (21)

Citrónová. 0,7 g. Vlastnosti odrody. Má menšie, hladké, svetlo zelené listy, biele kvety. Vďaka kombinácii bazalkovej a výraznej citrónovej vône je táto odroda ideálna ku koreneniu rybích pokrmo..

1,86 €

Bazalka Mammolo Genovese kompaktná širokolistá 0,8g

(0)
Objednávky (8)

Kompaktná do nádob. 0,8 g. Vlastnosti odrody. Kompaktne rastúca letnička s výrazne aromatickou vňaťou, je vhodná pre výrobu bazalkového oleja i pre okrasné pestovanie. Semena vysievame v marci a..

1,86 €

Bazalka Mammolo Genovese kompaktná širokolistá 5g

(0)
Objednávky (7)

Kompaktná do nádob. 5 g. Vlastnosti odrody. Kompaktne rastúca letnička s výrazne aromatickou vňaťou, je vhodná pre výrobu bazalkového oleja i pre okrasné pestovanie. Semena vysievame v marci až ..

4,70 €
Zobrazenie 1 až 12 z 57 (5 stránok)