Cereálie strukoviny obilie semená

Cereálie strukoviny obilie semená

Cereálie sú výrobky zdravej výživy vyrobené z obilia a strukovín, ktoré obsahujú minerály, bielkoviny, sacharidy, vitamíny a vysoký podiel vlákniny. Cereálie sú jednou z najobľúbenejších foriem ľahkých fitness jedál. Ľahko z nich pripravíte nielen raňajky, ale sú vhodné aj na desiatu, olovrant alebo ľahkú večeru. Vďaka ľahkej a rýchlej príprave sú vhodné hlavne na raňajky, ktoré by mali byť štartovacím základom organizmu do nového dňa. Okrem toho, že dokážu rýchlo a dlhodobo zasýtiť, sú schopné dodať vám potrebnú energiu na celý deň. Pravidelnou konzumáciou vlákniny sa predchádza chronickej zápche a je súčasťou prevencie kardiovaskulárnych, či onkologických ochorení, ale i pri redukcii hmotnosti. Či už dáte prednosť mlieku, alebo k nim primiešate jogurt, vždy vám prinesú potešenie z dokonalej chuti a zdravej výživy.

Zobrazenie mriežky:

Cícer baraní cereália semená 100 g

(0)
Objednávky (27)

Cícer vo výžive je významný obsahom dôležitých minerálnych látok, vitamínov a bielkovín, patrí medzi najzdravšie strukoviny na svete. Výhodou je, že varením a jeho prípravou sa nestrácajú žiadne vitam..

3,30 €

Hrachor siaty cereália strukovina semená 100 g

(0)
Objednávky (26)

Hrachor je takmer zabudnutá strukovina. Výživná hodnota hrachoru siateho je veľká vzhľadom na obsah bielkovín (v kilograme hmoty približne 280 až 300 gramov). Nezastupiteľné sú najmä aminokyseliny lyz..

3,30 €

Sója cereália semená strukovina 100 g

(0)
Objednávky (6)

Sója pochádza z juhovýchodnej Ázie, Číny, Kórei a Japonska. Sója obsahuje plnohodnotné živiny, ktoré telu zlepšujú celkový zdravotný stav. Je to jedno ročná lúskovina kríčkovitého typu, silno ochlpená..

3,30 €

Šošovica cereália semená strukovina 100 g

(0)
Objednávky (19)

Šošovica je stredne skorá plodina. Je to 1-ročná rastlina o výške 40-50 cm, ktorá produkuje početné struky. Malé listy sú intenzívne zelené a semená sú všestranne využité v kuchyni. Môžu sa používať v..

3,30 €

Špalda cereália nenáročná odolná 100 g

(0)
Objednávky (5)

Špalda Triticum spelta je stredne skorá „historická“ jednoročná rastlina, ktorá rastie v akejkoľvek pôde a produkuje stredne veľké klasy podobné pšenici, ktorá obsahuje veľa zŕn. Je však menej náročná..

4,10 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)