Bio osivá zeleniny

Bio osivá zeleniny

Bio semená neboli chemicky ošetrené v priebehu pestovania, zberu ani následného spracovania.

Tieto osivá boli vyprodukované podľa štandartov biologickej produkcie a sú určené pre ekologické poľnohospodárstvo, čo pri každom predaji doložíme kópiou "Osvedčenie o možnosti použitia osiva v systéme ekologického poľnohospodárstva podľa zákona č.242/2000Sb." vydaného spoločnosťou KEZ o.p.s.

PONUKA KLASICKÝCH SEMIEN

Zobrazenie mriežky:

Compakt bio semená kôpor 4g

(0)
Objednávky (18)

Vlastnosti odrody. Compakt vyniká jemnou korenitou chuťou a bohatou zelenou hmotou. Pozbieranú vňať môžeme dobre sušiť v tieni, pri umelom dosušení nesmie teplota prekročiť 35° C. Pestovanie. ..

3,37 €

Efez petržlen koreňový Maxi bio osivo 3 g

(0)
Objednávky (20)

NOVÉ. MAXI. Stredne skorý. Vlastnosti odrody. Efez je stredne skorá a svojím využitím univerzálna odroda koreňového petržlenu. Jeho korene sú veľmi hladké, vyrovnané, so sviežou farbou. Vďaka vý..

2,28 €

Eso semená bio tekvica olejná 10s

(0)
Objednávky (13)

Olejová, bezšupková, na semená. Vlastnosti odrody. Eso je naša nová veľmi výnosná odroda tekvice olejnej s plazivým habitom. Semená bez šupky tejto tekvice sú väčšie a majú tmavšiu farbu než u o..

2,28 €

Gerda cibuľa zimná bio osivo celoročná 2g

(0)
Objednávky (15)

Celoročne na vňať. Zimná, sečka.   Vlastnosti odrody. Zimná vňaťová cibuľa je pôvodom z severovýchodnej Ázie. Mrazuvzdorná, dvojročná až vytrvalá cibuľa s jemnou chuťou. Oproti cibuli kuchyns..

3,37 €

Goliáš tekvica plazivá veľkoplodá bio osivo 9s

(0)
Objednávky (2)

Vlastnosti odrody. Plazivá rastlina mohutného vzrastu s guľovitými až oválnymi plodmi, ohnivo oranžovej farby s oranžovou jemnou, nasladlou dužinou silnou 3-5cm. Plod dosahuje hmotnosti až 30 kg. O..

2,28 €

Hokkaido Orange bio semená tekvica 100s

(0)
Objednávky (0)

Plazivá, na spracovanie a konzervovanie. Vlastnosti odrody. HOKKAIDÓ ORANGE je plazivá rastlina s jasno oranžovými plodmi plocho guľovitého tvaru, o priemere 20 - 25 cm. Prednosťou odrody je vys..

17,30 €

Hokkaido Orange bio semená tekvica 10s

(0)
Objednávky (26)

Plazivá, na spracovanie a konzervovanie. Vlastnosti odrody. HOKKAIDÓ ORANGE je plazivá rastlina s jasno oranžovými plodmi plocho guľovitého tvaru, o priemere 20 - 25 cm. Prednosťou odrody je vys..

2,28 €

Král mája bio semená šalát hlávkový 0,5g

(0)
Objednávky (14)

Jarný. Vlastnosti odrody. Odroda Kráľ mája je tradičná odroda na skoré poľné pestovanie...

1,26 €

Kvintara F1 bio osivo reďkovka 1,5 g

(0)
Objednávky (5)

Celoročná.. Vlastnosti odrody. Kvintara F1 je veľmi skorá univerzálna „celoročná“ reďkovka vhodná pre jarné, letné i jesenné pestovanie. Guľaté buľvičky sú mohutné, tvarovo i veľkostne vysoko vy..

2,28 €

Matador bio semená špenát 5g

(0)
Objednávky (15)

Vlastnosti odrody. MATADOR je osvedčená odroda tmavo listého špenátu. Listy sú stredne veľké, rozkladité a s tupou špičkou. Môžeme použiť pre jesenný i jarný výsev, spoľahlivo prezimuje a je značne..

1,86 €

Nantes 5 bio semená mrkva karotka 2g

(0)
Objednávky (36)

Skorá karotka. Vlastnosti odrody. Nantes 5, predtým Nanteská je tradičná obľúbená odroda skorej karotky s dlhším, takmer valcovitým koreňom, tupo ukončeným. Povrch je hladký, červeno oranžový. D..

2,28 €

Praga pažitka bio na rýchlenie úrodná 0,5 g

(0)
Objednávky (3)

Predtým Pražská. Vlastnosti odrody. Praga (PRAŽSKÁ) je skorá, vysoko úrodné odroda veľmi vhodná na rýchlenie. Vyniká vysokým obsahom vitamínu C. Listy sú hrubšie, dlhšie, tmavozelené, ostrejšej ..

2,28 €
Zobrazenie 1 až 12 z 50 (5 stránok)