Facélia medonosná zelené hnojenie

Facélia medonosná zelené hnojenie
Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je rýchlorastúca, vysoko medonosná rastlina. Dáva veľa zelenej hmoty. Kvitne na fialovo. Používame aj ako medziplodinu, vysievame počas vegetácie na voľnú plochu. Výsevok : 4g/m2. Po vzídení zaorávame. Nahrádza organické hnojivo, čím zlepšuje pôdu.
Zobrazenie mriežky:

Angelia Facélia vratičolistá Phacelia 30g

(0)
Objednávky (6)

NOVÉ. Na zelené hnojenie a mnoho ďaľších výhod. 30 g. Vlastnosti odrody.   Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. ..

1,95 €

Facélia vratičolistá Phacelia tanacetifolia 300g

(0)
Objednávky (18)

Na zelené hnojenie. Ničí háďatka. Medonosná 400 g. Vlastnosti odrody.   Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je ..

6,50 €
Na dotaz

Balo Facélia vratičolistá 500g

(0)
Objednávky (1)

Na zelené hnojenie. 500 g. Vlastnosti odrody.   Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je rýchlorastúca, vysoko me..

Na dotaz

Facélia vratičolistá Phacelia tanacetifolia 25kg

(0)
Objednávky (0)

Na zelené hnojenie. Ničí háďatka. Medonosná 25 kg. Vlastnosti odrody.   Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je ..

Na dotaz

Facita Facélia vratičolistá 20kg

(0)
Objednávky (0)

Na zelené hnojenie. 20 kg. Medonosná. Vlastnosti odrody.   Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je rýchlorastúca..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)