Tulipány

Tulipány

K symbolom jari určite patria tulipány, prinášajú do záhrad sfarbenie, ktoré zachytí každého zrak, pestré, krásne kvietky, ktoré si môžete u nás zakúpiť a vypestovať. V ponuke máme niekoľko krásnych zafarbení, treba si len vybrať.

Planujte Vaš nákup najviac 1 mesiac pred výsadbou, alebo skladujte cibuľoviny na chladnom, vzdušnom, a suchom mieste. Výsadba sa začína začiatkom septembra, až do októbra, v niekorých prípadoch počas dobrého počasia až do novembra. K tulipánom nesadíme iné druhy rastlín. Opätovne je možné pestovanie tulipánov na jedno mieste až počas 6-tich rokov. 

Vhodné je pestovanie na slnečné, polotienisté miesta, na tieni neskôršie kvitnú a tým dlhšie vydržia. Pestovanie je nielen možné na záhradách, ale i v kvetináčoch, kde je potrebné poskytnúť substrát s množstvom živín. Po odkvinutí sa odporúča odstrániť semeníky, tým ukladá živiny do cibule, a nie do odumretého kvetu. Tieto cibule sú schopné prezimovať, niekedy je možné, že semená zarastú. Pred výsadbou je možné aplikovať výsadbový košík, ktorý je možné manipulovať. Po odumretí kvietkov a žltnutiu listov, strihajte tulipán 2-3 cm nad zemou. 

VIEME OBJEDNAŤ A DODAŤ AJ INÉ DRUHY, NAPÍŠTE NÁM PROSÍM VÁŠ DOPYT.

 

 

 

 

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Apeldoorn tulipán klasický červený 7ks / 12+

(0)
Objednávky (6)

Apeldoorn patrí medzi klasické červené tulipány, veľmi odolné a a spoľahlivé, dorastá až do 60 cm. Jeho kvietky majú pyramidálny tvar, vhodné na výsadbu v skupinkách a v skalkách kde vynikne sfarbenie..

Na dotaz

Balkonové tulipány zmes 17ks / 11-12

(0)
Objednávky (5)

K symbolom jari určite patria tulipány, prinášajú do záhrad sfarbenie, ktoré zachytí každého zrak, pestré, krásne kvietky, ktoré si môžete u nás zakúpiť a vypestovať. Balkonová zmes tulipánov je vynim..

Na dotaz

Black Hero tulipán veľký tmavo fialový 7ks / 11-12

(0)
Objednávky (5)

Krásný tmavo fialový až gaštanovo čierný tulipán patrí medzi pestrú dekoráciu do každej záhrady, výborné na rez. Jeho nezvyčajné sfarbenie, lesklé a plné kvietky, odroda patrí medzi pivonkové druhy. R..

Na dotaz

Botanická zmes tulipánov 6 ks / 10-11

(0)
Objednávky (0)

K symbolom jari určite patria tulipány, prinášajú do záhrad sfarbenie, ktoré zachytí každého zrak, pestré, krásne kvietky, ktoré si môžete u nás zakúpiť a vypestovať. Botanická zmes dodá Vašej záhrade..

Na dotaz

Claudia tulipán liliokvetý rúžovo biely 7ks / 11-12

(0)
Objednávky (2)

Claudia tulipán patrí medzi liliokvetý rúžovo biely tulipán, veľmi spoľahlivý s hrubou stonkou, krásne na skupinovú výsadbu a v skalkách. Jeho dvojité sfarbenie je krásne aj do váz či kytíc. Odroda do..

Na dotaz

Duhová zmes tulipánov 25 ks

(0)
Objednávky (2)

K symbolom jari určite patria tulipány, prinášajú do záhrad sfarbenie, ktoré zachytí každého zrak, pestré, krásne kvietky, ktoré si môžete u nás zakúpiť a vypestovať. Duhová zmes dodá Vašej záhrade ih..

Na dotaz

Fire Wings tulipán červeno žltý ľaliokvetý 7ks / 11-12

(0)
Objednávky (3)

Fire Wings je krásny ľaliokvetý tulipán s ohnivým sfarbením do žlta a červena. Tento výrazný tulipán je výborné sadiť aj do skupín, kde vynikne jeho sfarbenie. Dorastá do 55 cm a kvitne v období apríl..

Na dotaz

Gavota tulipán žlto fialový 6ks bal.

(0)
Objednávky (2)

Gavota je krásný ohnivý tulipán vďaka svojmu nevydanému zafarbeniu, žltá v kombinácií s bordovou až fialovou. Táto prekrásna odroda je výborná na výsadbu na jeseň a v skupinkách jej sfarbenie ešte via..

Na dotaz

Lilac Dreams tulipán mix fialové ružovo-biele 7ks / 11-12

(0)
Objednávky (3)

Lilac Dreams patrí medzi kráľovské tulipány, jeho dvojité zafarbenie do fialova a rúžovo-biela prináša do záhrad krásne sfarbenie, výborné na rez do kýtíc či váz. Pri pestovaní v skupinkách sfarbenie ..

Na dotaz

Night Club tulipán ružový 7ks / 11-12

(0)
Objednávky (7)

Night Club tulipán má klasické ružové sfarbenie, kde sa nájde v jednoduchosti je krása. Táto krásna odroda rastie kvitne v období mája, dorastá do 50 cm.  Planujte Vaš nákup najviac 1 mesiac pred v..

Na dotaz

Passionale tulipán sýto ružový 10ks bal.

(0)
Objednávky (0)

Passionale tulipán má krásne sýto ružové sfarbenie, s kombináciou so žltou krásne spestrý Vašu záhradu, výborna na sadenie aj do skaliek. Odroda dorastá do 40 cm v období apríla a mája.  Planujte V..

Na dotaz

Purple Prince tulipán sýto fialový 6ks bal.

(0)
Objednávky (1)

Purple Prince už podľa názvu vieme, že patrí medzi krásnych princov medzi tulipánmi, vďaka svojmu žiarivému zafarbeniu. Kvitne počas 4 a 5 mesiacov, a dorastá do 40 cm. Je výborný na sadenie aj v skup..

Zobrazenie 1 až 12 z 16 (2 stránok)