Profi osivá

Profi osivá

Rozširujeme ponuku semien od firmy Semo o Profesionálne balenia semien. Osivo Profi sa vyznačuje špičkovou kvalitou a nadštandartným ošetrením. Predáva sa na počty semien (ks). Je určené nielen pre všetkých ktorý majú záľubu v pestovaní zeleniny, ale predovšetkým pre tých pre ktorých to je aj zdroj príjmu. Základom úspechu pri pri pestovaní je kvalitné osivo a to Vám firma Semo dokáže zabezpečiť.

Maximálna dodacia lehota na Profesionálne osivá je 1 mesiac, takže v prípade záujmu si ich objednávajte skôr.

Zobrazenie mriežky:

Agostana cibuľa biela jarná

(0)
Objednávky (0)

1 g. Vlastnosti odrody. Výnosná neskorá odroda bielej cibule s jasno bielo-striebornou farbou a to ako šupky, tak i vnútri. Udržuje si veľmi jednotný tvar. Pri krájaní zostáva cibuľa kompaktná a..

0,60€

Albienka cibuľa biela

(0)
Objednávky (2)

1,5 g. Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda určená pre jarné výsevy. Listy vzpriamené až polo vzpriamené, stredne zelené, so stredne až silno voskovou vrstvou. Ohnutie špičiek listov nie je a..

0,70€

Alice Cibuľa jarná semená

(0)
Objednávky (2)

  Vlastnosti odrody. Polo skorá, výnosná odroda. Guľovitá, žlto hnedá, stredne veľká cibuľa je obalená pevnými, dobre priliehajúcimi suknicami. Krček je stredno silný, dobre zaťahuje. Je určená ..

0,60€

Amanda F1 uhorka šalátová dlhá 1000s

(0)
Objednávky (0)

Vlastnosti odrody. Pôvodný názov ASTORY F1 bol zmenený na AMANDA F1. Skorá dlhá poľná šalátovka. Geneticky nehorký valcovitý plod je tmavo zelený. Dĺžka plodu je 23- 28 cm. Výborná pre pestovanie v..

63,72€

Amoro F1 tekvica hokkaido kríčková oranžová

(0)
Objednávky (16)

Dlhšia skladovateľnosť Kríčkové, na varenie Vlastnosti odrody. Amoro F1 je výnosná odroda tekvice typu Hokkaido, plody sú v tvare srdca o hmotnosti 0,8 až 1,3 kg, pokožka má jasne oranžovú farbu..

2,00€

Amy paprika sladká vysoké výnosy

(0)
Objednávky (3)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Paprika Amy je odroda nižšieho vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti predovšetkým vo fóliovníkoch, v južných oblastiach i vo volnej pôde. Plod j..

1,10€

Amyka F1 paprika sladká veľmi skorá

(0)
Objednávky (1)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Paprika Amyka je odroda veľmi skorá stredného vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti (smotanovo žltá farba). Plod je menší smotanový hrubostenný ..

2,00€

Anina mrkva karotka stredne skorá

(0)
Objednávky (6)

Stredne skorá karotka. Vlastnosti odrody. Mrkva Anina je poloskorá odroda nanteského typu. Dlhé, valcovité plody s tupým zakončením sa vyznačujú výborným vonkajším i vnútorným vybarvením a hladk..

0,60€

Anya F1 uhorka nakladačka hruboostná profi 1000s

(0)
Objednávky (0)

Nakladačka hruboostná. Partenokarpická. Vlastnosti odrody. Uhorka Anya F1 je ďalšia partenokarpická odroda nakladačiek s hrubou bradavičnatosťou. Veľmi výnosná, vhodná pre intenzívny spôsob pest..

24,25€

Atika petržlen koreňový Maxi odolný

(0)
Objednávky (11)

Skorý. Vlastnosti odrody. Atika je odroda koreňového petržlenu so stredne vysokou, tmavo zelenou vňaťou, ktorá sa vyznačuje vyššou odolnosťou voči opadaniu. Korene sú robustné, dlhé, trojuholník..

0,60€

Atlas F1 podnož na vrúbľovanie melónov 100s

(0)
Objednávky (2)

Atlas F1 je naša nová podnož pre vrúbľovanie dyne červenej a melónov. Rezistentná k fuzáriovému vädnutiu. Hrubý hypokotyl umožňuje jednoduché vrúbľovanie. Navrúbľované rastliny majú dynamický rast po ..

9,03€

Augusta cibuľa ozimná semeno

(0)
Objednávky (5)

Ozimná. 2 g. Vlastnosti odrody. Ozimná cibuľa krátko denného typu, veľmi dobre prezimujúca, plocho guľovitého tvaru so stredným krčkom. Je veľmi skorá (o desať až štrnásť dní skoršia než HIBERNA..

0,60€
Zobrazenie 1 až 12 z 225 (19 stránok)