Profi osivá

Profi osivá

Rozširujeme ponuku semien od firmy Semo o Profesionálne balenia semien. Osivo Profi sa vyznačuje špičkovou kvalitou a nadštandartným ošetrením. Predáva sa na počty semien (ks). Je určené nielen pre všetkých ktorý majú záľubu v pestovaní zeleniny, ale predovšetkým pre tých pre ktorých to je aj zdroj príjmu. Základom úspechu pri pri pestovaní je kvalitné osivo a to Vám firma Semo dokáže zabezpečiť.

Maximálna dodacia lehota na Profesionálne osivá je 1 mesiac, takže v prípade záujmu si ich objednávajte skôr.

Zobrazenie mriežky:

Beatrice F1 baklažán poloskorý Profi 100 semien

(0)
Objednávky (11)

Vlastnosti odrody. Baklažán BEATRICE F1 je svetlo fialový poloskorý hybrid – guľatooválny, 350-400 g, ľahko rebrovaný, s typickým sfarbením do lila, vhodný do sklenníku a pre pole. Stredná rastlina..

2,35 €

Clara F1 baklažán biely poloskorý Profi 100 semien

(0)
Objednávky (3)

Vlastnosti odrody. Baklažán CLARA F1 je biely poloskorý hybrid strednej veľkosti, prispôsobivý, do sklenníku a pre pole. Plod je oválny a mierne rebrovaný, má mäsitú konzistenciu, šupka je bielej f..

2,35 €

Serena F1 baklažán skorý Profi 100 semien

(0)
Objednávky (27)

Vlastnosti odrody. Baklažán SERENA F1 je čierno-fialový skorý hybrid, vhodný do sklenníkov i pre pole. Rastlina je hustá, strednej veľkosti. Dužina je mäsitá a je dobre odolná proti zhnednutiu po r..

2,35 €

Aeneus F1 cibuľa jarná na skladovanie

(0)
Objednávky (13)

NOVÉ. Jarná, na skladovanie. Vlastnosti odrody. Cibuľa kuchynská Aeneus F1 je poloskorá (vegetačná doba cca 128 dní) hybridná odroda jarnej cibule vyznačujúcou sa mohutným koreňovým systémom. Šu..

1,25 €

Agostana cibuľa biela jarná

(0)
Objednávky (4)

1 g. Vlastnosti odrody. Výnosná neskorá odroda bielej cibule s jasno bielo-striebornou farbou a to ako šupky, tak i vnútri. Udržuje si veľmi jednotný tvar. Pri krájaní zostáva cibuľa kompaktná a..

0,68 €

Albienka cibuľa biela

(0)
Objednávky (5)

1,5 g. Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda určená pre jarné výsevy. Listy vzpriamené až polo vzpriamené, stredne zelené, so stredne až silno voskovou vrstvou. Ohnutie špičiek listov nie je a..

0,81 €

Alice Cibuľa jarná semená

(0)
Objednávky (8)

  Vlastnosti odrody. Polo skorá, výnosná odroda. Guľovitá, žlto hnedá, stredne veľká cibuľa je obalená pevnými, dobre priliehajúcimi suknicami. Krček je stredno silný, dobre zaťahuje. Je určená ..

0,68 €

Amanda F1 uhorka šalátová dlhá 1000s

(0)
Objednávky (1)

Vlastnosti odrody. Pôvodný názov ASTORY F1 bol zmenený na AMANDA F1. Skorá dlhá poľná šalátovka. Geneticky nehorký valcovitý plod je tmavo zelený. Dĺžka plodu je 23- 28 cm. Výborná pre pestovanie v..

63,72 €

Amoro F1 tekvica hokkaido kríčková oranžová

(0)
Objednávky (40)

Dlhšia skladovateľnosť Kríčkové, na varenie Vlastnosti odrody. Amoro F1 je výnosná odroda tekvice typu Hokkaido, plody sú v tvare srdca o hmotnosti 0,8 až 1,3 kg, pokožka má jasne oranžovú farbu..

2,25 €

Amy paprika sladká vysoké výnosy

(0)
Objednávky (41)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Paprika Amy je odroda nižšieho vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti predovšetkým vo fóliovníkoch, v južných oblastiach i vo volnej pôde. Plod j..

1,25 €

Amyka F1 paprika sladká veľmi skorá

(0)
Objednávky (24)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Paprika Amyka je odroda veľmi skorá stredného vzrastu určená pre zber v technickej zrelosti (smotanovo žltá farba). Plod je menší smotanový hrubostenný ..

2,25 €

Amykus F1 paprika sladká skorá odroda

(0)
Objednávky (25)

Vlastnosti odrody.  Paprika ročná Amykus F1 je nový hybrid typu Amy s hladkým, silnostenným, smotanovo bielym plodom. Hlavnou prednosťou hybridu je dobré olistenie vo vrcholovej časti rastliny a tý..

2,25 €
Zobrazenie 1 až 12 z 250 (21 stránok)