Cibuľoviny cibuľka cesnak šalotka

Cibuľoviny cibuľka cesnak šalotka

Ponúkame na predaj široký sortiment cibuľovej zeleniny ako sadbový cesnak, cibuľku sadzačku a vytrvalú cibuľku šalotku.

Zobrazenie mriežky:

Birnformige cibuľa sadzačka hruškovitá 250g

(0)
Objednávky (31)

Hruškovitého tvaru. 250g Cibuľa sadzačka Birnformige má pretiahnutý tvar lahodnej chuti, skvelá do šalátov..

1,70€

Bisztro cibuľa šalotka červená 12ks

(0)
Objednávky (5)

Červená. 12ks. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

3,50€
Na dotaz

Bjetin cesnak paličiak najskorší ozimný 4 hlávky

(0)
Objednávky (61)

Ozimný paličiak, najskoší, vhodný na zber na zeleno. Vlastnosti odrody, pestovanie, účinky. Sadbový cesnak BJETIN je širokolistý ozimný paličiak. Je to NAJSKORŠIA odroda, veľmi výnosná. Vysádzam..

Na dotaz

Bjetin cesnak paličiak najskorší ozimný 8 hlávok

(0)
Objednávky (22)

Ozimný paličiak, najskoší, vhodný na zber na zeleno. Vlastnosti odrody, pestovanie, účinky. Sadbový cesnak BJETIN je širokolistý ozimný paličiak. Je to NAJSKORŠIA odroda, veľmi výnosná. Vysádzam..

Na dotaz

Electric F1 cibuľa sadzačka červená 50ks

(0)
Objednávky (14)

50ks. Červená. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Polo skorá, karmínovo červená až fialová cibuľa plocho guľovitého tvaru určená ako na priame jarné výsevy, tak na pestovanie zo sadzačky. Dužina je veľmi ..

Golden Gourmet šalotka sadba 500g

(0)
Objednávky (6)

Žltá. 500 g. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

3,25€

Harnaš paličiak cesnak ozimný 250g cca 6 hlávok

(0)
Objednávky (80)

250 g cca 6 hlávok. Ozimný fialový paličiak. NOVÉ. Vlastnosti odrody, pestovanie, účinky. Sadbový cesnak Harnaš je fialový paličiak. Je to skorá odroda cesnaku, aromatický, s fialovými suknicami..

4,00€

Hercules F1 cibuľa sadzačka kvalitná 100 ks

(0)
Objednávky (22)

Vlastnosti odrody. Cibuľa Hercules F1 je žltá cibuľa, vysoko úrodná. Inside quality. Veľmi dobre sa uskladňuje. Pestovanie.  Skladujte v suchu. Nemorená. Na meter štvorcový vysadzujeme 100 - ..

3,25€
Na dotaz

Hermine cibuľa šalotka biela 12ks

(0)
Objednávky (2)

Biela šalotka. 12ks. NOVÉ Vlastnosti odrody. Biela cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerá..

Karmen cibuľa sadzačka červená 250g

(0)
Objednávky (58)

Červená. 250 g. Vlastnosti odrody. Polo skorá, karmínovo červená až fialová cibuľa plocho guľovitého tvaru určená ako na priame jarné výsevy, tak na pestovanie zo sadzačky. Dužina je veľmi jemná..

1,35€

Longor cibuľa šalotka podlhovastá 12ks

(0)
Objednávky (13)

Podlhovastá.12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posl..

3,90€

Makoi Cesnak sadbový Allium sativum 250g

(0)
Objednávky (0)

CENA BUDE UVEDENÁ V AUGUSTE.250 g. Nepaličiak mrazu odolný..Vlastnosti odrody, pestovanie, účinky.Makoi je mrazu odolný typ cesnaku. Môžeme ho sadiť na jeseň alebo na jar. Hlávky sú veľké, okrúhle, vá..

Zobrazenie 1 až 12 z 87 (8 stránok)