Cibuľoviny cibuľka cesnak šalotka

Cibuľoviny cibuľka cesnak šalotka

Ponúkame na predaj široký sortiment cibuľovej zeleniny ako sadbový cesnak, cibuľku sadzačku a vytrvalú cibuľku šalotku.

Zobrazenie mriežky:

Apeldoorn tulipán klasický červený 7ks bal.

(0)
Objednávky (1)

Apeldoorn patrí medzi klasické červené tulipány, veľmi odolné a a spoľahlivé, dorastá až do 60 cm. Jeho kvietky majú pyramidálny tvar, vhodné na výsadbu v skupinkách a v skalkách kde vynikne sfarbenie..

3,50 €

Black Hero tulipán veľký tmavo fialový 7ks bal.

(0)
Objednávky (0)

Krásný tmavo fialový až gaštanovo čierný tulipán patrí medzi pestrú dekoráciu do každej záhrady, výborné na rez. Jeho nezvyčajné sfarbenie, lesklé a plné kvietky, odroda patrí medzi pivonkové druhy. R..

5,00 €

Carnegie Hyacint biely cibule 3ks

(0)
Objednávky (4)

Veľkosť cibule 16 - 17 mm. V balení 3 ks. Vlastnosti odrody, pestovanie, účinky. Hyacint. ( Hyacinthus).  ..

3,30 €

Claudia tulipán liliokvetý rúžovo biely 7ks bal.

(0)
Objednávky (0)

Claudia tulipán patrí medzi liliokvetý rúžovo biely tulipán, veľmi spoľahlivý s hrubou stonkou, krásne na skupinovú výsadbu a v skalkách. Jeho dvojité sfarbenie je krásne aj do váz či kytíc. Odroda do..

3,50 €

Corado F1 Cibuľka sadzačka 500g

(0)
Objednávky (81)

Ozimná cibuľa. Vlastnosti odrody. Cibuľka Corado F1 patrí medzi OZIMNÉ cibule. Je to pekná, okrúhla, žltá cibuľa, vysoko úrodná, úrodnejšia ako Všetana. Vhodná na prezimovanie aj uskladnenie. Má..

2,00 €
Na dotaz

Dukát cesnak ozimný paličiak 4 -7 hlávok

(0)
Objednávky (70)

Ozimný paličiak, obrovské struky. Vlastnosti odrody, pestovanie, účinky. Cesnak DUKÁT je poloskorá odroda ozimného paličiaku. Cibule sú veľké o hmotnosti 75 - 90 g. Prezimovanie je veľmi dobré. ..

Na dotaz

Electric F1 cibuľa sadzačka červená 50ks

(0)
Objednávky (45)

Červená. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Polo skorá, karmínovo červená až fialová cibuľa plocho guľovitého tvaru určená ako na priame jarné výsevy, tak na pestovanie zo sadzačky. Dužina je veľmi jemná,..

Na dotaz

Emik slovenský cesnak ozimný paličiak 4 hlávky

(0)
Objednávky (61)

Ozimný slovenský paličiak. Vlastnosti odrody, pestovanie, účinky. NOVÝ SLOVENSKÝ cesnak EMIK je ozimný širokolistý paličiak. Táto odroda cesnaku je stredne skorá, veľmi výnosná, dobre skladovate..

Fire Wings tulipán červeno žltý ľaliokvetý 7ks bal.

(0)
Objednávky (0)

Fire Wings je krásny ľaliokvetý tulipán s ohnivým sfarbením do žlta a červena. Tento výrazný tulipán je výborné sadiť aj do skupín, kde vynikne jeho sfarbenie. Dorastá do 55 cm a kvitne v období apríl..

4,40 €

Germidour paličiak cesnak sadbový 500g

(0)
Objednávky (55)

Paličiak ozimný. Veľmi skorý. Odolný vírusom Vlastnosti odrody, pestovanie, účinky. Cesnak Germidour je zimný fialový paličiak. Je to veľmi skorá odroda vysoko odolná voči virusovým chorobám. Ke..

7,90 €

Gipsy Queen hyacint 3ks

(0)
Objednávky (1)

Gypsy Queen hyacint balenie 3ks  Hyacint patrí medzi očarujúce kvetinky, ktoré prichádzajú na jar s krásnou voňou, ktorá zobudí Vašu záhradku plných farieb. Hyacinty sú známe pre svoje farebné hláv..

3,30 €

Griselle šalotka cibuľka zimná 4ks

(0)
Objednávky (2)

Žltá. Ozimná. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V p..

3,35 €
Zobrazenie 1 až 12 z 124 (11 stránok)