melón cukrový osivo

melón cukrový osivo

melón cukrový osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Melón cukrový v 1g obsahuje 30 - 50 semien.

Zobrazenie mriežky:

Ananas Melón cukrový žltý 1g

(0)
Objednávky (62)

Vlastnosti odrody. Nová odroda melónu s vegetačnou dobou 100 - 110 dní. Plody sú vajcovitého tvaru s hmotnosťou 1,5 - 2,5 kg. Majú oranžovú šupku s jemným sieťovaním a bielou sladkou dužinu. Melón ..

0,80 €

Artemis melon cukrovy rezistentny 8 semien

(0)
Objednávky (6)

Artemis melón cukrovy je vysoko rezistentny voči chorobám a je vyžívany profesionálne ako cantalope typ. Je to vysoko sladká odroda, plod dorastá do 1.1 kg. Najlepšie je pestovani v skleníku, čím potr..

5,20 €

Emir F1 melón cukrový sladký skorý veľký 20 semien

(0)
Objednávky (8)

Cukrový, skorý, sladký. Vlastnosti odrody. EMIR F1 je sladký cukrový melón so sýto oranžovou, aromatickou dužinou. Veľké, podlhovasté plody sú na povrchu sieťované, bez vystupujúcich rebier. Vho..

1,86 €

Hales best Jumbo Melón cukrový oranžový 10g

(0)
Objednávky (11)

Vlastnosti odrody. Táto robustná, zdravo rastúca odroda cukrového melónu tvorí jemne sieťované, oválne plody so svetlooranžovou dužinou. Plody vážia do 2 kg. Best Jumbo je vhodný na pestovanie v sk..

3,50 €

Honey Dew melón cukrový zelený 1 g

(0)
Objednávky (64)

Vlastnosti odrody. Odroda Honey Dew je zelený cukrový melón. Dorastie do váhy 1 - 1,2 kg, dobre sladký. Balenie: 1 g..

0,80 €

Klipsy na vrúbľovanie uhorky melónov silikónové 200ks

(0)
Objednávky (39)

200 ks. Silikónové klipsy na vrúbľovanie uhorky. Vlastnosti odrody. Klipsy sú určené ku ľahkému, rýchlemu a pevnému zafixovaniu spojov medzi vrúbľom a podnožou. Po zafixovaní je nutné vrúbľovanc..

19,30 €

Klipsy na vrúbľovanie uhorky melónov silikónové 5ks

(0)
Objednávky (43)

200 ks. Silikónové klipsy na vrúbľovanie uhorky. Vlastnosti odrody. Klipsy sú určené ku ľahkému, rýchlemu a pevnému zafixovaniu spojov medzi vrúbľom a podnožou. Po zafixovaní je nutné vrúbľovanc..

2,28 €

Magyar Kincs Melón cukrový zelený 2g

(0)
Objednávky (22)

Vlastnosti odrody. Odroda Magyar Kincs je slamovo žltý skorý cukrový melón. Dorastie do váhy 1 - 1,2 kg, dobre sladký...

0,80 €

Melothria scabra uhorka špeciálna minimelón 15 semien

(0)
Objednávky (30)

Melothria scabra je špeciálna odroda uhoriek z Mexika, jej chut pripomína limetku. Pripomína malý vodný melónik, má jemné plody, perfektné do šalátov. Odroda je bohato rodiaca, pestuje sa vonku, ma po..

3,50 €

Outdoor Wonder F1 melón cukrovy 8 semien

(0)
Objednávky (8)

Outdoor Wonder F1 melón cukrovy je skorá odroda, tvorí malé melóniky 300 g, so slabo zelenou dužinou. Vhodny na pestovanie v skleníku alebo vonku na chránené stanovišta. Vhodná je aj opora na pestovan..

4,60 €

Retato Degli Ortolani melón cukrový 5g

(0)
Objednávky (3)

Retato Degli Ortolani je stredne skorá odroda melónu cukrového. Silná rastlina s dobrou produkciou. Tvorí okrúhle plody so sladkou chuťou, voňavé a s konzistentnou dužinou. Podobný odrode Cantalupo, a..

1,70 €

Solartur melón cukrový šťavnatý sladký

(0)
Objednávky (30)

Cukrový, stredne skorý. Vlastnosti odrody. Solartur je stredne skorá, úrodná odroda vhodná na poľné pestovanie aj na rýchlenie. Plod je guľovitý, bez rebrovania. Kôra je žltohnedá, tenká, na pov..

1,86 €
Zobrazenie 1 až 12 z 17 (2 stránok)