Kŕmne miešanky Barenbrug

Kŕmne miešanky Barenbrug
Spoločnosť Barenbrug vám ponúka výnimočné riešenia pre čo najefektívnejšie pastevné hospodárstvo. Bez ohľadu na to, či sa to týka trvanlivosti, stimulácie bachora, odolnosti voči hrdzi, chutnosti, schopnosti využiť dodávaný dusík, alebo vysokej tvorby sušiny. Pre všetkych chovateľov dobytka je najdoležitejšou otazkou vyška produkcie krmiva. Zber vysokokvalitneho objemoveho krmiva prinaša vyššiu produkciu mlieka na dojnicu a nižšie kŕmne naklady na kilogram mlieka, ako aj kilogram prirastku. Program šľachtenia miešaniek spoločnosti Barenbrug sa preto zameriava na nasledovne doležite vlastnosti: • vysoka produkcia sušiny • vynimočna trvanlivosť • maximalna odolnosť voči zime • znašanlivosť voči suchu a vysokym teplotam • vysoka straviteľnosť a chutnosť • vynikajuca odolnosť voči chorobam • excelentna hustota porastu Finančná výkonnosť mliekarenského hospodárstva do značnej miery závisí od jej vlastnej úrovne výroby krmovín. Trávne miešanky Barenbrug sú navrhované s použitím najlepších odrôd a produkujú kvantum kvalitného a chutného krmiva pre vysokoproduktívne hospodárske zvieratá. Z našej ponuky si môžete vybrať ďatelino-trávne miešanky určené na pastvu a siláž resp. na kombinované využite pre hovädzí dobytok, ovce alebo kone.
Zobrazenie mriežky:

Kŕmna miešanka seno siláž pastva Beef Master Barenbrug 0,5kg

(0)
Objednávky (1)

na výrobu sena, senáže a spásanie Ponúkame kŕmne miešanky pre všetok dobytok do rôznych oblastí. určená na výrobu sena a senáže s možnosťou následného spásania. ZLOŽENIE: Mätonoh trváci an..

6,85 €

Kŕmna miešanka seno siláž Vital Duet Barenbrug 500g

(0)
Objednávky (8)

na seno a siláž. Ponúkame kŕmne miešanky pre všetok dobytok do rôznych oblastí. Vysoko intenzívna miešanka s vyváženým pomerom sacharidov a bielkovín. Výsev: 45 - 50 kg/ha. ZLOŽENIE: Mä..

6,85 €
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)