Cibuľa šalotka

Cibuľa šalotka
Cibuľa šalotka
Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Bisztro cibuľa šalotka červená 10ks

(0)
Objednávky (57)

Červená. 12ks. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

Na dotaz

Golden Gourmet šalotka sadba 250g

(0)
Objednávky (6)

Žltá. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledných roko..

Na dotaz

Golden Gourmet šalotka sadba 500g

(0)
Objednávky (65)

Žltá. 500 g. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

Na dotaz

Griselle šalotka cibuľka zimná 4ks

(0)
Objednávky (2)

Žltá. Ozimná. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V p..

Na dotaz

Longor cibuľa šalotka podlhovastá 10ks

(0)
Objednávky (158)

Podlhovastá.12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posl..

Na dotaz

Mikor cibuľa šalotka guľatá 10ks

(0)
Objednávky (43)

Guľatá. 12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

Na dotaz

Red Sun šalotka červená 250g

(0)
Objednávky (74)

Červená. 250 g. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V po..

Na dotaz

Rosana cibuľa šalotka ružová 70 ks

(0)
Objednávky (57)

Ružová. 125 ks. Vlastnosti odrody. Ružová cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

Na dotaz

šalotka červená 500g

(0)
Objednávky (1)

Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledných rokoch, na..

Na dotaz

Yellow Moon šalotka cibuľka 10ks

(0)
Objednávky (14)

Žltá. 12ks. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V poslednýc..

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)