Cibuľa šalotka

Cibuľa šalotka
Cibuľa šalotka
Zobrazenie mriežky:

Griselle šalotka cibuľka zimná 4ks

(0)
Objednávky (1)

Žltá. Ozimná. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V p..

3,30 €
Na dotaz

Bisztro cibuľa šalotka červená 12ks

(0)
Objednávky (23)

Červená. 12ks. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

Na dotaz

Golden Gourmet šalotka sadba 500g

(0)
Objednávky (25)

Žltá. 500 g. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

Na dotaz

Longor cibuľa šalotka podlhovastá 12ks

(0)
Objednávky (81)

Podlhovastá.12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posl..

Na dotaz

Mikor cibuľa šalotka guľatá 12ks

(0)
Objednávky (21)

Guľatá. 12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

Na dotaz

Red Sun šalotka červená 250g

(0)
Objednávky (38)

Červená. 250 g. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V po..

Na dotaz

Rosana cibuľa šalotka ružová 100 ks

(0)
Objednávky (19)

Ružová. 125 ks. Vlastnosti odrody. Ružová cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

Na dotaz

Yellow Moon šalotka cibuľka 12ks

(0)
Objednávky (11)

Žltá. 12ks. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V poslednýc..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)