Cibuľa šalotka

Cibuľa šalotka
Cibuľa šalotka
Zobrazenie mriežky:

Bisztro cibuľa šalotka červená 12ks

(0)
Objednávky (5)

Červená. 12ks. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

3,50€

Golden Gourmet šalotka sadba 500g

(0)
Objednávky (5)

Žltá. 500 g. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

3,25€

Longor cibuľa šalotka podlhovastá 12ks

(0)
Objednávky (13)

Podlhovastá.12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posl..

3,90€

Mikor cibuľa šalotka guľatá 12ks

(0)
Objednávky (1)

Guľatá. 12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

3,90€

Red Sun šalotka červená 250g

(0)
Objednávky (14)

Červená. 250 g. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V po..

1,50€

Rosana cibuľa šalotka ružová 100 ks

(0)
Objednávky (3)

Ružová. 125 ks. Vlastnosti odrody. Ružová cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

3,30€

Yellow Moon šalotka cibuľka 12ks

(0)
Objednávky (0)

Žltá. 12ks. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V poslednýc..

3,60€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)