Cibuľa šalotka

Cibuľa šalotka
Cibuľa šalotka
Zobrazenie mriežky:

Bisztro cibuľa šalotka červená 12ks

(0)
Objednávky (44)

Červená. 12ks. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

3,35 €

Golden Gourmet šalotka sadba 250g

(0)
Objednávky (39)

Žltá. 500 g. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

1,45 €

Griselle šalotka cibuľka zimná 4ks

(0)
Objednávky (2)

Žltá. Ozimná. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V p..

2,50 €

Longor cibuľa šalotka podlhovastá 12ks

(0)
Objednávky (112)

Podlhovastá.12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posl..

3,95 €

Mikor cibuľa šalotka guľatá 12ks

(0)
Objednávky (29)

Guľatá. 12ks Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledný..

3,95 €

Red Sun šalotka červená 250g

(0)
Objednávky (54)

Červená. 250 g. Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V po..

1,45 €

Rosana cibuľa šalotka ružová 100 ks

(0)
Objednávky (36)

Ružová. 125 ks. Vlastnosti odrody. Ružová cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V pos..

3,20 €

Yellow Moon šalotka cibuľka 12ks

(0)
Objednávky (11)

Žltá. 12ks. Vlastnosti odrody. Žltá cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V poslednýc..

2,85 €
Na dotaz

šalotka červená 500g

(0)
Objednávky (1)

Vlastnosti odrody. Červená cibuľa šalotka. Šalotka má oproti cibuli kuchynskej viac silice, viac vitamínu C, cukrov a taktiež viac vody. Je rovnako veľmi bohatá na minerály. V posledných rokoch, na..

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)