dyňa melón červený

dyňa melón červený

dyňa alebo melón červený osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Dyňa v 1g obsahuje 15 - 30 semien.

Zobrazenie mriežky:

Asahi Miyako F1 vodný melón 0,5g

(0)
Objednávky (28)

Skorá odroda vodného melónu pôvodom z japonska. Jedna z odrôd s najviším obsahom cukru a chrumkavou dužinou.. Melóny sú vo všeobecnosti okrúhle, zelené s tmavimo zelenímy pruhmi a tmavočervenopu dužin..

2,50 €

Crimson Sweet Bio melon červeny 35 semien

(0)
Objednávky (19)

Crimson Sweet melón červeny je vynikajúci vodný melón s tmavo zelenými pruhmi, známy pre svoju chuť s vysokým obsahom cukru. Tvorí plody velké 10 kg. Je to rezistentá odroda voči chorobám. Pestovanie ..

3,50 €

Crimson Sweet Melón neskorý

(0)
Objednávky (16)

Vlastnosti odrody. Odroda Crimson Sweet je neskorý červený vodový melón. Dorastie do váhy 8 - 10 kg.  ..

0,67 €

Crimson Sweet melón vodový červený

(0)
Objednávky (37)

Vodový, neskorý. Vlastnosti odrody. Obľúbená neskorá odroda s oválne guľatými plodmi. Plod je svetlo zelený s tmavozelenými pásikmi. Dužina je žiarivo červená, sladkej chuti. Dĺžka vegetácie je ..

1,03 €

Janosik F1 vodný melón 2,5g

(0)
Objednávky (15)

Skorá odroda vodného melónu pôvodom z polska. Je to jeden z najlepších žltých melónov s chrumkavou dužinou, nikdy múčny a veľmi sladký. Melóny sú vo všeobecnosti okrúhle, aj keď niektoré môžu byť ovál..

2,50 €

Klipsy na vrúbľovanie uhorky melónov silikónové 200ks

(0)
Objednávky (39)

200 ks. Silikónové klipsy na vrúbľovanie uhorky. Vlastnosti odrody. Klipsy sú určené ku ľahkému, rýchlemu a pevnému zafixovaniu spojov medzi vrúbľom a podnožou. Po zafixovaní je nutné vrúbľovanc..

19,30 €

Klipsy na vrúbľovanie uhorky melónov silikónové 5ks

(0)
Objednávky (43)

200 ks. Silikónové klipsy na vrúbľovanie uhorky. Vlastnosti odrody. Klipsy sú určené ku ľahkému, rýchlemu a pevnému zafixovaniu spojov medzi vrúbľom a podnožou. Po zafixovaní je nutné vrúbľovanc..

2,28 €

Lajko II F1 melón vodový skorý 0,9g

(0)
Objednávky (30)

MELÓN LAJKO II F1 je skorý veľmi úrodný klasický hybrid odolný voči chorobám vhodný na priamy konzum. Plody sú oválne guľovité s tmavozelenou kôrou, hmotnosť 4 - 5 kg. Dužina plodu je ružová, jemná, v..

1,95 €

Lajko II. F1 melón červený vodový

(0)
Objednávky (38)

Vodový, skorý. 0,6 g.  Ponúkame ho aj ako osivo voľne vážené. Vlastnosti odrody. Skorý, vysoko úrodný hybrid odolný voči chorobám a nepriaznivým podmienkam. Plody sú pretiahnuté guľovité, stredn..

1,86 €

Melothria scabra uhorka špeciálna minimelón 15 semien

(0)
Objednávky (30)

Melothria scabra je špeciálna odroda uhoriek z Mexika, jej chut pripomína limetku. Pripomína malý vodný melónik, má jemné plody, perfektné do šalátov. Odroda je bohato rodiaca, pestuje sa vonku, ma po..

3,50 €

Mini Blue F1 vodný melón 0,25g

(0)
Objednávky (16)

Skorá odroda vodného melónu. Rastliny produkuje melóny okrúhleho tvaru 2,5-3,5 kg so zeleným základom s tmavozelenými až modrými pruhmi. Hrúbka šupky umožňuje veľmi dlhé skladovanie. Odroda je vhodná ..

2,50 €

Moro F1 melón červený vodový skorý výrazne sladký 10 semien

(0)
Objednávky (8)

Vlastnosti odrody. Moro F1 je skorý hybrid vodného melónu s guľovitými plodmi dorastajúcimi na hmotnosť 4 ─ 6 kg. Dužina je červená, výrazne sladká a šťavnatá. Vyžaduje záhrevné polohy s južnou exp..

1,98 €
Zobrazenie 1 až 12 z 19 (2 stránok)