patizón semená osivo predaj

patizón semená osivo predaj

patizón semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Patizón v 1g obsahuje 13 - 15 semien.

Zobrazenie mriežky:

Delikates patizón biely úrodný

(0)
Objednávky (46)

Vlastnosti odrody. DELIKATES je odroda patizónu kríčkovitá, slabo vetvejúca, s tmavo zeleným listom. Plod je biely, diskovitý, dužina smotanovo biela, kompaktná. Pri pravidelných zberoch vyniká vys..

1,65 €

Greendisc F1 patizón zelený skladovanie

(0)
Objednávky (12)

NOVÉ. Tmavozelený. Skladovanie. Vlastnosti odrody. Greendisc F1 je nová, tmavo zelená farba u patizónov. Rastlina je dôsledne kríčkovito rastúca, ani ku koncu vegetácie netvorí predĺžené výhony...

1,86 €

Orfeus patizón biely osivo 1g

(0)
Objednávky (15)

PATIZÓN ORFEUS je druh kríčkovej tekvice s plodmi charakteristického diskovitého tvaru. Plody majú bielu farbu, sú vhodné na kuchynskú úpravu (fantastický je vyprážaný) a na konzervovanie. Plody možno..

0,70 €

Óvári fehér Patizón biely

(0)
Objednávky (49)

Óvári fehér Patizón biely ..

0,80 €

Patinova patizón biely výnosný

(0)
Objednávky (11)

NOVÉ. Vylepšená Patina. Vlastnosti odrody. Patizón Patinova sa jedná o vylepšenú staršiu osvedčenú odrodu Patina. Ide o výnosnú odrodu kríčkovitého rastu, ku koncu vegetácie môže tvoriť kratšie ..

1,03 €

Snowdisc F1 patizón skorý atraktívny

(0)
Objednávky (6)

NOVÉ. Vlastnosti odrody. Snowdisc F1 je skorá hybridná odroda patizónu s kríčkovitým vzrastom, stredne vetviaca. Atraktívny a vyrovnaný plod je snehovo biely, plocho diskovitý, kompaktná jemná d..

1,86 €

Sunseance F1 patizón žltý veľmi skorý

(0)
Objednávky (12)

NOVINKA 2015 žltý. Vlastnosti odrody. Sunseance F1 je nová odroda hybridného patizónu so žltým sfarbením. Má kompaktnejší vzrast. Plody majú dlhšie stopky a tým sa zjednodušuje zber. Tvar majú v..

2,28 €

Zmes farieb patizón nenáročné 15s

(0)
Objednávky (5)

Vlastnosti odrody. ZMES FARIEB patrí do kolekcie PALETA FARIEB. Je zmes bielych, zelených a žltých patizónov. Plod je diskovitý, s pevnou kompaktnou dužinou. Osivo jednotlivých odrôd je vo vrecku f..

1,86 €
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)