Krmoviny ďatelinotrávne kŕmne miešanky

Krmoviny ďatelinotrávne kŕmne miešanky

Krmoviny ponúkame v širokom sortimente. Sú to poľné kultúrne rastliny, ktoré človek pestuje najmä na kŕmenie hospodárskych zvierat a zabezpečujú zvieratám kvalitnú výživu. Tak isto sú dôležité aj pre zvyšovanie úrodnosti pôdy a majú aj veľký ekologický význam, pretože po celý rok chránia pôdu pred vodnými a veternými vplyvmi. Pestujeme ich v nížinách aj vo vyšších polohách. Vo všetkých oblastiach majú nezastupiteľnú úlohu v rámci osevných postupov pri zvyšovaní úrodnosti. Ich dôležitosť je často podceňovaná vzhľadom na to, že nie sú finálnym produktom, ale na trhu sa v rozhodujúcej miere realizujú prostredníctvom živočíšnych produktov, mäsa a mlieka.

Zobrazenie mriežky:

Agil Ďatelina lúčna odolna vytrvala 10 kg

(0)
Objednávky (2)

Ďatelina lúčna. Vlastnosti odrody. Ďatelina lúčná Agil je veľmi cenná krmovina, ktorú je možné pestovať na všetkých typoch pôd, dokonca aj na kyslých. Agil je nová diploidná odroda. Vysoko odoln..

128,00 €

Agil Ďatelina lúčna odolna vytrvala 250 g

(0)
Objednávky (58)

Ďatelina lúčna. Vlastnosti odrody. Ďatelina lúčná Agil je veľmi cenná krmovina, ktorú je možné pestovať na všetkých typoch pôd, dokonca aj na kyslých. Agil je nová diploidná odroda. Vysoko odoln..

5,20 €

Alice Ďatelina plazivá Trifolium repens 250g

(0)
Objednávky (62)

Ďatelina plazivá. 250 g. Vlastnosti odrody. Ďatelina plazivá Alice je droda s veľkými listami, vybraná špeciálne za účelom vysokých výnosov a lepšieho spásania vzhľadom na veľkosť listov. Vyznač..

7,20 €

Alice Ďatelina plazivá Trifolium repens 500 g

(0)
Objednávky (9)

Ďatelina plazivá. Vlastnosti odrody. Ďatelina plazivá Alice je droda s veľkými listami, vybraná špeciálne za účelom vysokých výnosov a lepšieho spásania vzhľadom na veľkosť listov. Vyznačuje sa ..

13,85 €

Altaswede Ďatelina lúčna Trifolium pratense 25 kg

(0)
Objednávky (1)

Ďatelina lúčna. Vlastnosti odrody. Altaswede je diploidná odroda ďateliny lúčnej s veľmi dobrým zdravotným stavom, vytrvalosťou a mrazuvzdornosťou. Úroda z prvej kosby je vysoká, 2. kosba je sla..

231,25 €

Angelia Facélia vratičolistá Phacelia 30g

(0)
Objednávky (6)

NOVÉ. Na zelené hnojenie a mnoho ďaľších výhod. 30 g. Vlastnosti odrody.   Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. ..

1,95 €

Beta Voroshenger Kŕmna repa Beta vulgaris var. vulgaris 100g

(0)
Objednávky (31)

Červená. 100 g.Vlastnosti odrody.Kŕmna repa Beta Voroshenger má nadzemnú časť buľvy zelenú a podzemnú časť buľvy červenej farby. Buľva je valcovitého tvaru, strednej dĺžky a šírky. Odroda je veľmi úro..

2,05 €

Cirok Ruzrok zelené hnojivo 10 kg

(0)
Objednávky (0)

NOVÉ. Na zelené hnojenie. Vlastnosti odrody. Cirok Ruzrok je je plodina biofumigačním účinkom s vysokým výnosom organickej hmoty.    ..

47,60 €

Dia Cirok metlový Sorghum dochna 50g

(0)
Objednávky (69)

NOVÉ. Na výrobu metly.. 50 g. Vlastnosti odrody.   Cirok metlový Dia používame na výrobu cirokových metiel.    ..

3,10 €

Facélia vratičolistá Phacelia tanacetifolia 300g

(0)
Objednávky (18)

Na zelené hnojenie. Ničí háďatka. Medonosná 400 g. Vlastnosti odrody.   Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je ..

6,50 €
Na objednávku

Horčica biela Sinapis alba 25kg

(0)
Objednávky (1)

Na zelené hnojenie. 25 kg. Vlastnosti odrody. Horčica biela sa používa na zelené hnojenie, prípadne sa používa na krmovinárske využitie. Rýchlo vzchádza, vytvára dobrú pôdnu štruktúru a potláča ..

Horčica biela Sinapis alba 400g

(0)
Objednávky (9)

Na zelené hnojenie. 400g.Vlastnosti odrody.Horčica biela sa používa na zelené hnojenie, prípadne sa používa na krmovinárske využitie. Rýchlo vzchádza, vytvára dobrú pôdnu štruktúru a potláča rast buri..

3,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 44 (4 stránok)