tekvice hokkaido muškátové okrasné na vrúbľovanie

tekvice hokkaido muškátové okrasné na vrúbľovanie

tekvice hokkaido muškátové okrasné na vrúbľovanie semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Tekvica v 1g obsahuje 3 - 10 semien.

Zobrazenie mriežky:

Alba tekvica kríčková biela

(0)
Objednávky (136)

Kríčková. Vlastnosti odrody. Odroda Alba je kríková tekvica...

0,80 €

Americana Tonda tekvica 4 g

(0)
Objednávky (13)

Stredne skorá odroda tekvice. Má striedavé zelené pruhy s oranžovými rebrami. Pomarančová dužina je sladká, skvelá na varenie. Možná použiť ako okrasnú tekvicu na jesenné zdobenie a potom ju uvariť. 4..

2,70 €

Amoro F1 tekvica hokkaido kríčková oranžová

(0)
Objednávky (101)

Dlhšia skladovateľnosť Kríčkové, na varenie Vlastnosti odrody. Amoro F1 je výnosná odroda tekvice typu Hokkaido, plody sú v tvare srdca o hmotnosti 0,8 až 1,3 kg, pokožka má jasne oranžovú farbu..

3,37 €

Andělská křídla Cucurbita pepo Tekvica okrasná 0,50g

(0)
Objednávky (43)

Okrasná. Vlastnosti odrody. Andělská křídla sú tekvičky s „krídlami“ po celom obvode plodu. Výberová zmes tvarov i farieb. Pestovanie. Jedno ročná poliehavá rastlina s dlhými výhonmi. Pest..

1,86 €

Atlantic Giant tekvica obria 9 semien

(0)
Objednávky (20)

Atlantic Giant tekvica patrí medzi najväčšiu tekvica na svete. Plody dosahujú až do hmotnosti okolo 150-250 kg. Súčasný rekord je 766 kg. Výsev sa začína do skleníka do malých debničiek alebo priamo d..

3,50 €

Atlantic Giant tekvica plazivá obria 100g

(0)
Objednávky (1)

Plazivá, obria. Vlastnosti odrody. ATLANTIC GIANT (Cucurbita maxima Duch.) patrí do kolekcii MAXI. Je plazivá rastlina mohutného vzrastu s obrími guľatými až oválnymi plodmi, ohnivo oranžovej fa..

66,38 €

Atlantic Giant tekvica plazivá obria 4s

(0)
Objednávky (4)

Plazivá, obria. 4 s. Vlastnosti odrody. ATLANTIC GIANT (Cucurbita maxima Duch.) patrí do kolekcii MAXI. Je plazivá rastlina mohutného vzrastu s obrími guľatými až oválnymi plodmi, ohnivo oranžov..

3,37 €

Atlantic Gigant tekvica na pečenie 5 sem.

(0)
Objednávky (124)

Vlastnosti odrody. ATLANTIC GIGANT je plazivá rastlina mohutného vzrastu s obrími guľatými až oválnymi plodmi, ohnivo oranžovej farby s oranžovou jemnou a sladkastou dužinou. Balenie: 5 semien..

1,03 €

Baby Boo Cucurbita pepo Tekvica okrasná 1g

(0)
Objednávky (33)

Okrasná. Vlastnosti odrody. Baby Boo má drobné, ploché, rebernaté plody bielej farby. Pestovanie. Jedno ročná poliehavá rastlina s dlhými výhonmi. Pestujeme ako iné tekvice, môžeme ju nech..

1,86 €

Baby Spaghetti F1 tekvica špagetová malá 1,4 g

(0)
Objednávky (12)

Vlastnosti odrody. Baby Spaghetti F1 je skorá, stredne vzrastná špagetová tekvica s malými 0,4 - 0,6 kg plodmi. Vegetačná doba do zrelosti prvých plodov je iba 90 dní a je teda až o 20 dní skoršia ..

2,28 €

Beretta Piacentina tekvica na pečenie skladovateľná 3g

(0)
Objednávky (8)

Tekvica Berretta piacentina - na pečenie je plazivá odroda tekvice, má dlhé vegetačné obdobie. Šupka je svetlosivá, dužina oranžová, chutná. Priemerná hmotnosť plodu je 7-8 kg. Vhodná na pečenie a dlh..

3,66 €

Birdhouse Bottle tekvica baňatá 200g

(0)
Objednávky (0)

Indická uhorka baňaté. Vlastnosti odrody. INDICKÁ UHORKA BIRDHOUSE BOTTLE (Lagenaria siceraria L.) je jednoročná rastlina s popínavou lodyhou a svetlo zelenými listami. Plody majú hruškovitý tva..

55,22 €
Zobrazenie 1 až 12 z 103 (9 stránok)