Semenárstvo

Zobrazenie mriežky:

Alba petržlen koreňový neskorý osivo 5g

(0)
Objednávky (7)

ALBA PETRŽLEN KOREŇOVÝ NESKORÍ  je poloneskorá až neskorá odroda. Kvalitná aromatická dužina vyniká bielou farbou, ktorá netmavne ani po konzervovaní. Koreň je stredne dlhý, pretiahnuto trojuholníkovi..

1,00€

Astra petržlen vňaťový kučeravý 2g

(0)
Objednávky (7)

PETRŽLEN ASTRA je bujne rastúca odroda listového petržlenu vhodná na celoročné poľné pestovanie a rýchlenie v zimných mesiacoch. Odroda kučeravého vňaťového petržlenu, ktorého výsev môžeme robiť celor..

0,50€

Balkan F1 rajčiak kolíkový klasický 0,2g

(0)
Objednávky (2)

Bulharská paradajka Balkán F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Tradícia v skorom poľnom pestovaní! Veľmi skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, rast končí sám na 4-6 súkvetí, vhodn..

2,00€

Balkonzauber rajčiak kríčkový balkónový 0.2g

(0)
Objednávky (11)

RAJČIAK BALKONZAUBER je kríčková drobnoplodá odroda vhodná do črepníkov na balkóny aj do voľnej pôdy. Má slabý vzrast, plody sú malé, guľovité (15 -30g), červenej farby, veľmi chutné. Patrí do skupiny..

0,50€

Barkol paprika štipľavá baraní roh osivo 0,7g

(0)
Objednávky (0)

BARKOL PAPRIKA BARANÍ ROH je poľná poloskorá odroda baranieho rohu zo slovenského šľachtenia. Plody sú štipľavé, 18 - 22 cm dlhé, v botanickej zrelosti stredne až tmavočervenej farby. Sú vynikajúce na..

1,00€

Bazalka Genovese osivo starkého joja 1g

(0)
Objednávky (3)

BAZALKA GENOVESE je kríčkovito rastúca, najpopulárnejšia talianska odroda s výrazne aromatickou vňaťou. Dorastá do 30 - 40 cm. Listy sú veľké, zvlnené, lesklé, svetlozelené. Vyžaduje kypré, humózne pô..

0,50€

Bendida F1 rajčiak kolíkový výborný 0,1g

(0)
Objednávky (1)

Bulharská paradajka Bendida F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Beta-karoténové zlato! Oranžový veľmi výnosný hybrid s vysokým obsahom betakaroténu (významného antioxidantu v ľudskom organiz..

2,50€

Blankyt kaleráb skorý modrý 1,5g

(0)
Objednávky (1)

KALERÁB BLANKYT je skorý modrý kaleráb vhodný na celoročné pestovanie. Odroda je slabšie olistená, odolná proti praskaniu a drevnateniu. Jemná, veľmi kvalitná dužina príjemnej sladkastej chuti. Hodí s..

1,00€

Casiopea kel ružičkový poloneskorý odolný 1g

(0)
Objednávky (1)

KEL CASIOPEA je poloneskorá výnosná odroda vhodná aj na prezimovanie v miernejších podmienkach (do -12°C). Dorastá rovnomerne, ale dá sa zbierať aj postupne. Rastlina je vysoká 110 - 125 cm s väčšou v..

0,50€

Červená guľatá cvikla neskorá osivo 8g

(0)
Objednávky (4)

CVIKLA ČERVENÁ GUĽATÁ je neskorá veľmi výnosná odroda s guľovitou buľvou. Patrí medzi tradičné zvlášť kvalitné a už osvedčené odrody (na Slovensku sa pestuje od r. 1941). Rastlina stredného vzrastu so..

1,00€

Dánska žerucha osivo starkého Joja 5g

(0)
Objednávky (3)

ŽERUCHA DÁNSKA je listová lahôdková zelenina vhodná na rýchlenie a celororočné pestovanie (hustý výsev do kvetináčov, do misiek, na buničinovú vatu), ale aj do voľnej pôdy. Seje sa na povrch substrátu..

0,50€

Dita fazuľa kríčkovitá stredne skorá 20g

(0)
Objednávky (2)

FAZULA DITA je stredne skorá obľúbená tradičná odroda kríčkovitej fazule so svetlozeleným strukom, vhodná na postupný výsev. Rastlina je vyššia (56 cm), rastie vzpriamene a nelíha si. Vysieva sa do vo..

1,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 89 (8 stránok)