Špenát Sluis Garden

Špenát Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená špenátu. Špenát je bohatým zdrojom kyseliny šťaveľovej, ktorá viaže vápnik, a železa. Vhodná na priamy konzum, prípravu šalátov, smoothies a vyborná na tepelné spracovanie na prípravu rychlych jedál, grilovanie, ale I zapekanie. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:

Breedblad špenát skorý jarný / neskorý jesenný 100 g

(0)
Objednávky (7)

Breedblad špenát má velké tmavo zelené listy. Pestuje sa skoro na jar alebo neskoro na jesen. Je vyborny na priamy konzum, prípravu smoothies a šalátov. Je vhodná na prípravu omáčok či zapekanie, plná..

3,50 €

Columbia F1 špenát hybrid 65 g

(0)
Objednávky (5)

Columbia F1 špenát je vysoko kvalitná odroda špenátu, tvorí oválne, tmavo zelené listy. Je rezistentny voči Plasmopara viticola (downy mildew) rasy 1 až 10. Vysieva sa na jar a obças aj v lete. Je vyb..

4,60 €

Novozélandský špenát ťahavy pikantny 25 g

(0)
Objednávky (8)

Novozelándsky špenát je známy pre svoj ťahavy vzrast, vhodná na pestovanie aj v kvetináči. Pestuje sa v skleníku, alebo od polovice mája v záhrade. Oproti obyčajnému špenátu je jemne pikantny. Je vybo..

2,40 €

Špenát jarný a jesenný 50 g

(0)
Objednávky (2)

Odroda špenátu, ktory je vhodny na pestovanie na jar a neskoro na jeseň. Je vyborny na priamy konzum, prípravu smoothies a šalátov. Je vhodná na prípravu omáčok či zapekanie, plná vitamínov, hlavne že..

2,40 €

Špenát zimny 90 g

(0)
Objednávky (6)

Špenát zimny patrí medzi odrodu s veľkými, tmavo-zelenými listami. Je vyborny na priamy konzum, prípravu smoothies a šalátov. Je vhodná na prípravu omáčok či zapekanie, plná vitamínov, hlavne železa. ..

3,50 €

Loboda záhradná Red Flash červeny 140 semien

(0)
Objednávky (12)

Red Flash loboda záhradná je to francúzky špenát, červené listy je možné zberat po cely rok, až pokym listy nevyschnú a nie su bez farby. Tepelne sa spracováva, rovnako ako špenát, alebo do šalátov...

2,40 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)