Semo semená zeleninové predaj

Semo semená zeleninové predaj

VALENTÍNSKA AKCIA OD 11. DO 14. FEBRUÁRA.

Predajom semien od firmy Semo Smržice sa venujeme už dlhé roky. Ponúkame Vám ich na základe kladných dlhoročných skúsenosti s touto firmou. Každé osivo, ktoré dodávajú, musí spĺňať firemné normy, ktoré sú v prípade klíčivosti i čistoty výrazne prísnejšie, ako stanovujú rozne vyhlášky a normy EU.

Zobrazenie mriežky:

Adika F1 náhrada Anita F1 kukurica cukrová 5g

(0)
Objednávky (100)

Cukrová skorá. Vlastnosti odrody. Adika F1 je skorý hybrid kukuriće cukrovej vhodný na priamy konzum, mrazenie aj konzervovanie, vyniká kvalitným žltým zrnom s vysokým obsahom cukru. Rastlina je..

1,15 €

Aeneus F1 cibuľa jarná na skladovanie

(0)
Objednávky (36)

NOVÉ. Jarná, na skladovanie. Vlastnosti odrody. Cibuľa kuchynská Aeneus F1 je poloskorá (vegetačná doba cca 128 dní) hybridná odroda jarnej cibule vyznačujúcou sa mohutným koreňovým systémom. Šu..

1,73 €

Afrodita F1 náhrada Gusta F1 kukurica cukrová

(0)
Objednávky (28)

Cukrová stredne neskorá. Vlastnosti odrody. Afrodita F1 je stredne neskorý úrodný hybrid cukrovej kukurice, neskorší o 10 - 15 dní ako ADIKA. Vyznačuje sa vysokou toleranciou voči fusariózam, vy..

1,15 €

Agnes F1 náhrada Longa F1 kukurica cukrová

(0)
Objednávky (110)

Cukrová, supersladká, skorá. Vlastnosti odrody. Agnes F1 je super sladká - skorá odroda s výbornými chuťovými vlastnosťami. Rastlina je vysoká 160 - 180 cm, tvorí 1 - 2 veľké klasy s vysokým pod..

1,15 €

Agostana cibuľa biela jarná

(0)
Objednávky (6)

1 g. Vlastnosti odrody. Výnosná neskorá odroda bielej cibule s jasno bielo-striebornou farbou a to ako šupky, tak i vnútri. Udržuje si veľmi jednotný tvar. Pri krájaní zostáva cibuľa kompaktná a..

0,96 €

Aidagold fazuľa kríčková žltá lusková

(0)
Objednávky (101)

Kríková.    Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda žlto struká kríčkového typu, 30 - 40 cm vysoká, vzpriameného vzrastu. List je tmavo zelený, menší, špicatý. Struk je žltý, mierne prehnutý,..

1,15 €

Albena fazuľa švábka kolíková biela veľkozrnná

(0)
Objednávky (32)

Veľké biele fazule. NOVÉ. Vlastnosti odrody. Fazuľa kolíková Albena so svetlo zelenými lúskami dlhé 12 – 19 cm, ktorá dorastá do výšky 3 – 4 m. Vysievame v máji - júni k opore do vyhriatej pôdy ..

1,73 €

Albienka cibuľa biela

(0)
Objednávky (8)

1,5 g. Vlastnosti odrody. Stredne skorá odroda určená pre jarné výsevy. Listy vzpriamené až polo vzpriamené, stredne zelené, so stredne až silno voskovou vrstvou. Ohnutie špičiek listov nie je a..

1,15 €

Albina Brassica rapa Vodnica okrúhlica 1,5g

(0)
Objednávky (0)

Zel-Seed. 1,5gVlastnosti odrody.Skorá výnosná odroda s bielou guľovitou až plocho guľovitou buľvou, s mierne pozvoľným prechodom do hlavného korienka, bez korkovitostí a postranných korienkov. Je znač..

Albion F1 paštrnák veľmi výnosný

(0)
Objednávky (49)

Vlastnosti odrody. Albion F1 je hybridný paštrnák anglickej provenience. Koreň je biely a nežltne ani pri dlhodobom skladovaní. Má výrazne repovitý tvar a je vhodný na priamy konzum i priemyslové s..

1,73 €

Alceo F1 paprika Maxi sladká

(0)
Objednávky (34)

Náhrada za Samurai. Vlastnosti odrody.  Alceo F1 je hybrid papriky vhodný pre pestovanie v skleníkoch a fóliovníkoch i pre pole. Polo skorá, mohutná a pevná rastlina má veliké, tmavo zelené list..

3,11 €

Alderman Hrach Pisum sativum 30g

(0)
Objednávky (57)

Neskorý, tyčkový. Veľkozrnný. 30 g. Vlastnosti odrody. Záhradný hrach Alderman je neskorá odroda hrachu vysokého vzrastu určená predovšetkým na pestovanie s oporou. Ako oporu môžeme použiť drôt,..

1,15 €
Zobrazenie 1 až 12 z 691 (58 stránok)