Holandské semená Royal Sluis

Holandské semená Royal Sluis

Holandské semená Royal Sluis NOVINKA, vysoko kvalitné odrody a bohatý výber.  V ponuke nájdete odrody semien, ktoré majú rozdielnu chuť, druh pestovania, veľkosť a mnoho iného. Možnosť výberu podľa rôznych kritérií, nové odolné odrody, nájdite si svoju novú obľúbenú. Viac nájdtete ku každej odrode osobitne. 

Zobrazenie mriežky:

Býčie srdce Oxheart rajčina mäsitá 50 semien

(0)
Objednávky (45)

Býčie srdce Oxheart rajčina je kvalitná odroda s vynikajúcou chuťou, v tvare srdca. Výborná do omáčok alebo na cestoviny. Dozrieva z vnútra von a vďaka tomu má plod nádhernú svetlo zelenú farbu šupy k..

1,70 €

Cocktail Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (34)

Rajčiak COCKTAIL CRUSH F1 je kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni, alternáriovej škvrnitosti a aj ostatným chorobám na paradajkách. Rastlina má silný rast. Chemické postreky môžete obmedz..

2,40 €

Defender F1 cuketa rezistentná 10 semien

(0)
Objednávky (10)

Defender F1 je skorá odroda cukety s mimoriadne vysokou rezistenciou voči vírusu mozaiky uhoriek a plesni. Ide o teplomilnú plodinu, preto prednostne predsejte v skleníku do sadbovačov. Do záhrady vys..

4,20 €

Habanero hot paprika pikantná 10 semien

(0)
Objednávky (4)

Habanero hot paprika patrí medzi obľúbené vysoko štipľavé papriky, dosahuje 5+ SHU (Scoville Heat Units) škály (1 až 5). Je výborná na zaváranie, prípravu teplých jedál, vďaka vysokej pikantnosti nie ..

3,20 €

Koralik rajčina kríková bezproblémová 10 bio semien

(0)
Objednávky (5)

Paradajka Koralik pôvodom z východnej Európy je stará odroda, ktorá vytvára nízke silno rozvetvené kríky do veľkosti 80 cm. Je to bezproblémová sorta, znáša aj horšie pestovateľské podmienky, darí sa ..

4,20 €

Pinilla šalát Little Gem 50 semien

(0)
Objednávky (15)

Maly Klenot alebo Vailan je mini little gem hlavkovy salat, ktory vyborne rastie aj počas zimy, a je odolny voci mrazu. Tvorí atraktívne kompaktné srdce so sladkou chutou. Odroda je ma stredne vysokú ..

3,20 €

Synergy F1 karfiol odolny jarny jesenny profi 40 semien

(0)
Objednávky (7)

Karfiol Synergy F1 je veľmi vhodná odroda pre široké pestovanie od jari do jesene, najmä však pre o niečo teplejšie letá. Má dobré krytie, tvorí krásne veľké hlávky a je odolný aj voči menej priateľsk..

4,20 €

18 jours Bio reďkovka červená 475 semien

(0)
Objednávky (14)

18 jours reďkovka červená má podlhovasty tvar, vhodná pre poľné pestovanie. Vyborná do šalátov, na chlebík, plná vitamínov a pridáva pekny dekoratívny efekt do jedál. Má dobrú rezistenciu voči špongio..

2,20 €

Ailsa Craig náhrada za The Kelsai cibula žltá obria 175 semien

(0)
Objednávky (26)

The Kelsai partí medzi obrovské druhy cibule, ktoré tvoria velké do 7 kg hmotnosti. Vyborny pre jarny vysev,  má oválny tvar, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do zá..

3,20 €

Algarve fazuľa ťahavá ploché struky 85 g

(0)
Objednávky (4)

Algarve fazuľa ťahavá s plochymi strukmi, veľmi rezistentná odroda s malou membránou. Struky sú dlhé 25 cm svetlo-zelené. Pre skorý zber výsev do skleníku alebo do kvetináča. Stanovište je vhodné tepl..

4,20 €
Na dotaz

Amaroso F1 kel ružičkový 60 semien

(0)
Objednávky (2)

Amaroso F1 kel je bohato rodiaca odroda, tvorí stredne veľké, hladké, tmavo zelené ružičky. Nie je náročný na typ pôdy, udržujte ju vlhkú. Vysieva sa pod sklo 3 až 5 mesiac, alebo do voľnej pôdy 4 až ..

Amsterdam Dark Green zeler listový cca 5000 semien

(0)
Objednávky (3)

Zeler listový AMSTERDAM DARK GREEN je tmavo-zelený, dá sa pestovať v skleníku alebo v záhrade. Listy a stonky sú jemnejšie ako obyčajne. Je veľmi aromatický. Pri zbere neporušte srdiečko rastliny. Má ..

1,70 €
Zobrazenie 1 až 12 z 226 (19 stránok)