Holandské semená Royal Sluis

Holandské semená Royal Sluis

Holandské semená Royal Sluis NOVINKA, vysoko kvalitné odrody a bohatý výber.  V ponuke nájdete odrody semien, ktoré majú rozdielnu chuť, druh pestovania, veľkosť a mnoho iného. Možnosť výberu podľa rôznych kritérií, nové odolné odrody, nájdite si svoju novú obľúbenú. Viac nájdtete ku každej odrode osobitne. 

Zobrazenie mriežky:

18 jours Bio reďkovka červená 475 semien

(0)
Objednávky (52)

18 jours reďkovka červená má podlhovasty tvar, vhodná pre poľné pestovanie. Vyborná do šalátov, na chlebík, plná vitamínov a pridáva pekny dekoratívny efekt do jedál. Má dobrú rezistenciu voči špongio..

2,40 €

Ailsa Craig náhrada za The Kelsai cibula žltá obria 175 semien

(0)
Objednávky (86)

The Kelsai partí medzi obrovské druhy cibule, ktoré tvoria velké do 7 kg hmotnosti. Vyborny pre jarny vysev,  má oválny tvar, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do zá..

2,40 €

Algarve fazuľa ťahavá ploché struky 85 g

(0)
Objednávky (19)

Algarve fazuľa ťahavá s plochymi strukmi, veľmi rezistentná odroda s malou membránou. Struky sú dlhé 25 cm svetlo-zelené. Pre skorý zber výsev do skleníku alebo do kvetináča. Stanovište je vhodné tepl..

4,60 €

Anita fazuľa ťahavá široké lúsky 60 g

(0)
Objednávky (3)

Žltá ťahavá struková fazuľa Anita Fazuľa Anita je stredne neskorá odroda so strukmi približne 12 až 19 cm. Rastliny môžu dosiahnuť výšku približne 3 až 4 metre a produkujú široké mäsité fazule. Chuť ..

3,50 €

Apache cibuľka zväzková červená 180 semien

(0)
Objednávky (7)

Apache cibuľka je zväzková jedine ak ju necháte rásť, tvorí lesklé purpurové oválne cibuľky. Dobre derž na poli. Najviac je vhodná do šalátov alebo na prípravu wrapov. Na klíčenie potrebuje tmu a vlhk..

2,40 €

Artemis fazuľa kríčková plochá struková 100 g

(0)
Objednávky (14)

Artemis fazuľa je plochá, skorá odroda, bohato rodiaca, tvorí široké struky dlhé 20 cm. Jej chuť je delikátna. Odroda je dobre odolná. Vysieva sa von od druhej polovice mája do júla,  von od marca do ..

3,50 €

Artemis melon cukrovy rezistentny 8 semien

(0)
Objednávky (6)

Artemis melón cukrovy je vysoko rezistentny voči chorobám a je vyžívany profesionálne ako cantalope typ. Je to vysoko sladká odroda, plod dorastá do 1.1 kg. Najlepšie je pestovani v skleníku, čím potr..

5,20 €

Artesian Green a Pink Tiger paradajka dvojfarebná kolíková 16 semien

(0)
Objednávky (7)

Artesian Green a Pink Tiger paradajky, jedno balenie obsahuje kombináciu dvoch farieb a dva separátne balíčky. Zelené rajčiny Artesian Green cca. 8 semien a ružové rajčiny Pink Tiger F1 cca. 8 semien...

4,60 €

Atlanta Bio pór zimny 210 semien

(0)
Objednávky (10)

Atlanta pór je zimná odroda s vysokou mrazuodolnostou, oberá sa koncom zimy. Tvorí 25 cm dlhé póry tmavo-zelenej farby. Má veľmi dobrú rezistenciu a dá sa zbere pomerne dlho skladovať. Najlepšie sa je..

3,50 €

Atlantic Giant tekvica obria 9 semien

(0)
Objednávky (20)

Atlantic Giant tekvica patrí medzi najväčšiu tekvica na svete. Plody dosahujú až do hmotnosti okolo 150-250 kg. Súčasný rekord je 766 kg. Výsev sa začína do skleníka do malých debničiek alebo priamo d..

3,50 €

Atlantis F1 brokolica 85 semien

(0)
Objednávky (10)

Atlantis F1 brokolica patrí medzi najzdravšie druhy zeleniny, ktoré sú zároveň aj veľmi ľahko stráviteľné. Vyborné na tepelné spracovanie a do studenej kuchyne. Začína sa pestovanie medzi februárom až..

3,50 €

Barcelona šalát ladovy 100 semien

(0)
Objednávky (22)

Barcelona je ladovy šalát, vysoko odolný voči voškám a čiastočne proti falošnej múčnatke. Hlávky sú stredne velke so sviežou chutou, vhodné na dlhodobé skladovanie v chlade. Vysev sa začína do február..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 12 z 234 (20 stránok)