Talianské semená Franchi

Talianské semená Franchi

Taliansky výrobca a producent semien FRANCHI SEMENTI ponúka širokú škálu štandartných a špeciálnych osív zeleniny, byliniek a kvetov. História Franchi Sementi IT siaha až ďaleko do roku 1783, čím si vytvorila popredné miesto na svetovom trhu.

Zobrazenie mriežky:

Black Cherry Paradajka kokteilová kríková 1 g

(0)
Objednávky (0)

Black Cherry paradajka je skorá odroda nízkeho vzrastu. Plody sú cylindrického vzrastu dužinaté, šťavnaté, sfarbenie je čierno hnedej farby. Výsev: Február – Jún Zber: Jún – Octóber..

2,50 €

Corno Giallo paprika talianska sladká 2g

(0)
Objednávky (1)

Paprika CORNO GIALLO je skvelá odroda na varenie. Stará talianska sladká paprika. Táto odroda papriky je prezývaná „býčí roh“ pre svoj výrazný tvar. Plody dorastajú do 15cm, pretiahnuté kúžeľovité les..

1,50 €

Di Parma rajčiak kolíkový talianske osivo 2 g

(0)
Objednávky (0)

Di Parma je kolíkový mäsitý rajčiak s plodmi dosahujúce hmotnosť až 300 g. Je to stredne skorá odroda. Dužina je šťavnatá a mäsitá. Úrodná rastlina so stredne vysokým rastom a vynikajúcou produkciou. ..

1,50 €

Dulce Italiano paprika talianska sladké plody 2 g

(0)
Objednávky (5)

Paprika DULCE ITALIANO je výnimočne sladká odroda po vyzretí do červena. Veľké aj viac ako 20cm pretiahnuté kúžeľovité lesklé červené plody dozrievajú zo zelenej do červenej. Dužina je hrubá, mäsitá, ..

1,50 €

Golden Imperator F1 paprika talianska sladká

(0)
Objednávky (0)

Paprika GOLDEN IMPERATOR F1 Talianska sladká paprika, veľmi podobná paprike California. Veľké plody s hrubou a mäsitou dužinou. Plody dozrievajú z tmavo-zelenej do žltej. Rastlina je veľmi produktívna..

3,50 €

KIwano africká uhorka talianske osivo kuriozita

(0)
Objednávky (2)

KIWANO - africká uhorka. Rýchlo rastúca jednoročná liana dosahujúca do dĺžky niekoľko metrov. Pestujeme v skleníku či fóliovníku a v oblastiach, kde sa darí skleníkovým uhorkám. Pôda musí byť dostatoč..

2,50 €

Lufa cylindrica talianske osivo kuriozita 2 g

(0)
Objednávky (1)

LUFA je jednoročná popínavá rastlina, ktorá pochádza z juhovýchodnej Ázie. Potrebuje vhodnú pevnú oporu. Rast je bujný a vytvorí až dva metre vysokú, sviežo zelenú dekoratívnu listovú stenu doplnenú v..

2,50 €

Oda paprika talianska 1,5g

(0)
Objednávky (0)

ODA Talianska paprika. Plody dorastajú do 90g s hrubou a mäsitou dužinou. Plody dozrievajú do veľmi netradičnej fialovej až tmavo-fialovej farby. Rastlina je veľmi produktívna, vhodná do sklenníka aj ..

2,50 €

Paradajka Beefsteak F1 rezistentná kolíková mäsitá 0,2 g

(0)
Objednávky (4)

Paradajka Beefsteak F1 má veľké, steakové mäsité plody ( do 250 g ) s rebrovaným vzorom, oválnym a splošteným tvarom. Indeterminantná kolíková odroda je stredne neskorá. Je vhodné pre pestovanie v skl..

2,50 €

Paradajka Costoluto Fiorentino mäsitá sladká 2 g

(0)
Objednávky (4)

Paradajka Costoluto Fiorentino je stará toskánska stredne skorá beefsteaková odroda. Je to veľmi úrodná odroda, ktorej názov znamená „florentské rebrá“, čo už vystihuje jej vzhľad. Plody v strapcoch s..

1,50 €

Paradajka Cuor di Bue Býčie srdce mäsitá sladká 1,5 g

(0)
Objednávky (4)

Paradajka Cuor di Bue Býčie srdce pochádza z Talianska a pestuje sa tam už od 30. rokov minulého storočia. Je to stredne skorá kolíková odroda s bohatou úrodnosťou. Naozaj pekná paradajka na biftek v ..

1,50 €

Paradajka Noire de Crimée kolíková fialová 0,5 g

(0)
Objednávky (5)

Paradajka Noire de Crimée známa aj ako Čierny princ je stredne skorá odroda, indeterminantná popínavá rastlina. Plody majú priemernú veľkosť asi 150 g guľaté, mierne sploštené, ryhované. Vyznačuje sa ..

2,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 16 (2 stránok)