Talianské semená Franchi

Talianské semená Franchi

Taliansky výrobca a producent semien FRANCHI SEMENTI ponúka širokú škálu štandartných a špeciálnych osív zeleniny, byliniek a kvetov. História Franchi Sementi IT siaha až ďaleko do roku 1783, čím si vytvorila popredné miesto na svetovom trhu.

NA NAŠE POMERY SÚ VEĽMI VÝHODNÉ ČO SA TÝKA VÁHY OSÍV.

Zobrazenie mriežky:

Americana Tonda tekvica 4 g

(0)
Objednávky (13)

Stredne skorá odroda tekvice. Má striedavé zelené pruhy s oranžovými rebrami. Pomarančová dužina je sladká, skvelá na varenie. Možná použiť ako okrasnú tekvicu na jesenné zdobenie a potom ju uvariť. 4..

2,70 €

Asahi Miyako F1 vodný melón 0,5g

(0)
Objednávky (28)

Skorá odroda vodného melónu pôvodom z japonska. Jedna z odrôd s najviším obsahom cukru a chrumkavou dužinou.. Melóny sú vo všeobecnosti okrúhle, zelené s tmavimo zelenímy pruhmi a tmavočervenopu dužin..

2,50 €

Baby listy F1 špenát celoročný 10 g

(0)
Objednávky (53)

Baby špenát je skorá odroda. Vhodný na pestovanie počas celého roka. Veľmi odolný voči vybiehaniu do kvetu. Rastlina s hladkými, hustými a veľkými listami tmavozelenej farby a zaobleným tvarom. Špenát..

2,80 €

Baladis F1 mrkva 2,5g

(0)
Objednávky (15)

BALADIS F1 Stredne skorá odroda mrkvy. Jemná chrumkavá mrkva. cylindrické korene s rovnomernou červeno-oranžovou farbou. Dorastajú do 15cm. Výsev: III - VII Zber: VI -  XI..

2,50 €

Big Rio 2000 F1 rajčiak kríčkový veľmi skorý 0,2 g

(0)
Objednávky (13)

BIG RIO 2000 F1 je veľmi skorý kríčkový rajčiak (hybrid Rio Grande). Stredne veľké oválne plody v tvare sliviek: 120 – 150 g. Veľmi produktívna, stredne silná kompaktná rastlina s veľmi dobrým pokrytí..

2,50 €

Bionda e Rossa Ricciolina šalát listový zmes 12 g

(0)
Objednávky (35)

Bionda e Rossa Ricciolina je zmes jarných listových šalátov vhodných k postupnému zberu zbieraním jednotlivých listov. Sú odolné proti vybiehaniu do kvetu, a preto sú vhodné na celoročné pestovanie. P..

1,70 €

Black Cherry Paradajka kokteilová kríková 1 g

(0)
Objednávky (12)

Black Cherry paradajka je skorá odroda nízkeho vzrastu. Plody sú cylindrického vzrastu dužinaté, šťavnaté, sfarbenie je čierno hnedej farby. Výsev: Február – Jún Zber: Jún – Octóber..

2,50 €

Bowl šalát listový dubové listy 7 g

(0)
Objednávky (5)

Vlastnosti odrody. Bowl je skorá odroda. Stredne veľká rastlina, ktorá nevytvára hlávky ale listové ružice. Listy svetlo zelenej farby, s chrumkavými rebrami. Počas rozvíjania sa môžu listy postupn..

1,70 €

Burro Gigante reďkovka 15g

(0)
Objednávky (69)

Reďkovka BURRO GIGANTE je stará tradičná talianska odroda so silnou európskou históriou. Reďkovku „Obriu maslovú“ môžete zberať na jar a na jeseň, rovnako ako aj počas horúcich letných mesiacov. Je to..

1,70 €

Caliendo F1 cherry rajčiak kríčkový odolný 0,15 g

(0)
Objednávky (0)

Paradajka rajčiak kríčkový CALIENDO F1 je stredne skorá odroda. Rastlina produkujúca cherry plody v tvare čerešne o hmotnosti 50g. Vhodná ako do kvetináčov, tak aj pre skleníky a po posledných mrazov ..

2,50 €

Corno Giallo paprika talianska sladká 2g

(0)
Objednávky (13)

Paprika CORNO GIALLO je skvelá odroda na varenie. Stará talianska sladká paprika. Táto odroda papriky je prezývaná „býčí roh“ pre svoj výrazný tvar. Plody dorastajú do 15cm, pretiahnuté kúžeľovité les..

1,70 €

Cosmic Purple mrkva fialová 0,2g

(0)
Objednávky (18)

COSMIC PURPLE stredne skorá odroda netradičnej mrkvy. Mrkvy tejto odrody sú sladké, s hladkou fialovou šupkou a svetlofialovou dužinou. Korene dorastajú do dĺžky 20cm. Výsev: II - VI Zber: VI - ..

2,50 €
Zobrazenie 1 až 12 z 59 (5 stránok)