Paradajka Rajčiak kolíkový chemicky neošetrený

Paradajka Rajčiak kolíkový chemicky neošetrený

Paradajka Rajčiak kolíkový chemicky neošetrený geneticky nemodifikované osivo. Dodávaná na trh pod názvom Tradičné osivo starkého Joja.

Zobrazenie mriežky:

Armira F1 rajčiak kolíkový bulharský najnovší 0,1g

(0)
Objednávky (163)

Bulharský kolíkový rajčiak ARMIRA F1 je najnovší hybrid bulharskej spoločnosti Geosemselect ako výsledok mnohoročného šľachtenia. Odroda v sebe spája typickú bulharskú chuť, červenú farbu, predĺžený s..

2,76 €

Balkan F1 rajčiak kolíkový klasický 0,1g

(0)
Objednávky (118)

Bulharská paradajka Balkán F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Tradícia v skorom poľnom pestovaní! Veľmi skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, rast končí sám na 4-6 súkvetí, vhodn..

2,28 €

Balkonzauber rajčiak kríčkový balkónový 0.2g

(0)
Objednávky (49)

RAJČIAK BALKONZAUBER je kríčková drobnoplodá odroda vhodná do črepníkov na balkóny aj do voľnej pôdy. Má slabý vzrast, plody sú malé, guľovité (15 -30g), červenej farby, veľmi chutné. Patrí do skupiny..

0,70 €

Bendida F1 rajčiak kolíkový výborný 0,1g

(0)
Objednávky (83)

Bulharská paradajka Bendida F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Beta-karoténové zlato! Oranžový veľmi výnosný hybrid s vysokým obsahom betakaroténu (významného antioxidantu v ľudskom organiz..

2,76 €

Dorina F1 rajčiak kolíkový tradičný sladký 0,1g

(0)
Objednávky (63)

Bulharská paradajka Dorina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Tradičná skorá odroda s výraznou sladkou chuťou s otvoreným habitusom rastliny. Skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid..

2,28 €

Elina F1 rajčiak kolíkový chladnejšie oblasti 0,1g

(0)
Objednávky (30)

Bulharská paradajka Elina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Vhodná na pestovanie pri nižších teplotách! Poloskorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, rast končí sám na 5-6 súkvetí. ..

2,28 €

Geo F1 rajčiak kolíkový tradičný klasický 0,1g

(0)
Objednávky (24)

Bulharská paradajka Geo F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Bežec na dlhé trate! Pomerne poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid na skoré a neskoré pestovanie vonku a vo fóliovníkoch. Jej ..

2,28 €

Idyll rajčiak kolíkový skorý 0.2g

(0)
Objednávky (69)

RAJČIAK IDYLL je skorá výnosná indeterminantná (kolíková) odroda vhodná na pestovanie na poli. Plod je veľmi malý (15 - 20g), aromatický a veľmi chutný. Tvar je v pozdĺžnom reze okrúhly bez rebrovania..

0,70 €

Jergus F1 rajčiak kolíkový stredne skorý 0,15g

(0)
Objednávky (21)

RAJČIAK KOLÍKOVÝ JERGUS F1  je stredne skorý indeterminantný (kolíkový) hybrid určený na pestovanie v krytých priestoroch a vo voľnej pôde. Plod je mimoriadne veľký (400 - 500 g), má červenú farbu, pl..

1,95 €

Kalina F1 rajčiak kolíkový zlatý štandart 0,1g

(0)
Objednávky (73)

Bulharská paradajka Kalina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Zlatý štandard chuti vo väčšine pestovateľských podmienok! Poloskorý vysoký (indeterminantný) hybrid na pestovanie na poli a vo..

2,28 €

Kamena Geo F1 rajčiak kolíkový pevný trvanlivý 0,1g

(0)
Objednávky (63)

Bulharská paradajka Kamena Geo F1 je kolíková výnimočná odroda od firmy Geosem select. Pevnosť a trvanlivosť! Poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid, určený na skleníkové a neskoré poľné pestovanie..

2,28 €

Kom F1 rajčiak kolíkový odolný chutný 0,1g

(0)
Objednávky (34)

Bulharská paradajka Kom F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Jemná a chutná! Poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid na pestovanie na poli a vo fóliovníkoch. Odolný proti chorobám ako tabak..

2,28 €
Zobrazenie 1 až 12 z 27 (3 stránok)