Tekvice tradičné osiva

Tekvice tradičné osiva

Tekvice chemicky neošetrené geneticky nemodifikované osivo. Dodávaná na trh pod názvom Tradičné osivo starkého Joja.

Zobrazenie mriežky:

Goliáš tekvica plazivá veľkoplodá 3,5g

(0)
Objednávky (32)

TEKVICA GOLIÁŠ je plazivá rastlina mohutného vzrastu. Ohnivočervené plody guľovitého až oválneho tvaru, mimoriadne veľké. Dužina v hrúbke 3 - 5 cm je jemná, sladkastá, slabo oranžovej farby. Plody dos..

1,30 €

Hokkaido tekvica oranžová starkého Joja 2,5g

(0)
Objednávky (140)

TEKVICA HOKKAIDO je plazivá rastlina s jasno oranžovými plodmi plochého guľovitého tvaru, s priemerom 20 - 25 cm. Prednosťou odrody je vysoký podiel dužiny k semenám a vysoký obsah karoténu. Hokkaido ..

1,30 €

Kveta tekvica kríčková skorá lahôdková 4g

(0)
Objednávky (51)

TEKVICA KVETA je skorá, teplomilná, lahôdková a veľmi výnosná odroda špargľovej tekvice. Plody sú valcovité, v konzumnej zrelosti zelenobiele so žltobielou dužinou. Dužina je veľmi chutná. Zbiera sa p..

1,30 €

Okrasné tekvice zmes druhov 1g

(0)
Objednávky (42)

OKRASNÉ TEKVICE najrôznejších tvarov a farieb. Tvoria poliehavé až 3 m dlhé výhony, vhodné na popínanie pergol, altánkov, plotov a pyramíd. Dobre vyzreté plody majú dlhú trvanlivosť a slúžia k pôsobiv..

1,30 €

Orfeus patizón biely osivo 1g

(0)
Objednávky (15)

PATIZÓN ORFEUS je druh kríčkovej tekvice s plodmi charakteristického diskovitého tvaru. Plody majú bielu farbu, sú vhodné na kuchynskú úpravu (fantastický je vyprážaný) a na konzervovanie. Plody možno..

0,70 €

Waltham Butternut tekvica muškátová maslovo oriešková chuť 3g

(0)
Objednávky (9)

Waltham Butternut je jedna z najobľúbenejších odrôd tekvice muškátovej od r.1940, známa svojou sladkou maslovo-orieškovou chuťou a mäsitou oranžovou dužinou. Oválne hladké plody (cca.25cm/1,5kg) s mal..

1,32 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)