Pór Sluis Garden

Pór Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená póru. Pór čistí a detoxikuje, poskytne organizmu sacharidy, bielkoviny, vlákninu, vitamíny A, B, C, E, K. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.

Zobrazenie mriežky:

Atlanta Bio pór zimny 210 semien

(0)
Objednávky (10)

Atlanta pór je zimná odroda s vysokou mrazuodolnostou, oberá sa koncom zimy. Tvorí 25 cm dlhé póry tmavo-zelenej farby. Má veľmi dobrú rezistenciu a dá sa zbere pomerne dlho skladovať. Najlepšie sa je..

3,50 €

Farinto pór zimny 300 semien

(0)
Objednávky (8)

Farinto pór patrí medzi zimné odrody s vysokou rezistenciou. Dá sa zberať až do konca zimy. Tvorí  25 cm dlhý, tmavozelený pór, ktory sa dá skladovať dlho po zbere. Výsev do skleníku alebo do záhrady ..

2,40 €

Hannibal pór BIO neskorý 350 semien

(0)
Objednávky (4)

Hannibal je neskorý pór, ktorý je možné zberať až do tuhších mrazov. Tvorí 25 cm dlhé plody, rastlina má dobrú rezistenciu a dá sa po zbere dlhodobo skladovať. Výsev dnu sa začína od februára po apríl..

3,50 €
Na dotaz

Rami pór rychlo rastúci Bio 200 semien

(0)
Objednávky (7)

Rami pór patrí medzi velmi skorú, rychlo rastúcu odrodu letného a skorého zimného póru. Vytvára jemne zelené póry dlhé cca. 25 cm s dobrou rezistenciou. Je dlhodobo skladovatelná, vysieva sa nariedko ..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)