Paprika zeleninová tradičné osivo

Paprika zeleninová tradičné osivo
Paprika zeleninová chemicky neošetrené a geneticky nemodifikované osivo. Dodávané na trh pod značkou Tradičné osivo starkého Joja.
Zobrazenie mriežky:

Barkol paprika štipľavá baraní roh osivo 0,7g

(0)
Objednávky (54)

BARKOL PAPRIKA BARANÍ ROH je poľná poloskorá odroda baranieho rohu zo slovenského šľachtenia. Plody sú štipľavé, 18 - 22 cm dlhé, v botanickej zrelosti stredne až tmavočervenej farby. Sú vynikajúce na..

1,30 €

Bird s eye chilli papričky thajské pikantné 0,5 g

(0)
Objednávky (34)

Bird’s eye - Vtáčie oči chilli papričky, niekedy nazývané aj „Thai chiles“, sú obľúbeným korením kuchyne juhovýchodnej Ázie. Produktívne viacročné bohato rodiace kríčkovité rastliny môžu v dobrých pod..

1,30 €

Dulce de Espana paprika španielská sladká osivo 0,7g

(0)
Objednávky (33)

DULCE DE ESPANA Španielska sladká je klasická dedičná odroda obľúbenej španielskej sladkej „maxipapriky“ (plody môžu vážiť až 450g) známej pre svoju typickú sladkú a ovocnú chuť. Rastliny dosahujú výš..

1,30 €

Ilika alma paprika skorá jabĺčková štipľavá 0,7g

(0)
Objednávky (24)

PAPRIKA ILIKA je skorá poľná odroda populárnej jabĺčkovej papriky zo slovenskej produkcie. Plody sú plocho guľovité, hrubostenné, hladké a štipľavé, určené na konzervárenské spracovanie celých plodov...

1,30 €

PCR paprika skorá osivo 0,7g

(0)
Objednávky (44)

PCR PAPRIKA je skorá veľmi úrodná odroda vhodná na rýchlenie aj na skoré poľné pestovanie. Vysoká rastlina s kužeľovitým, rovným alebo mierne ohnutým, tenkostenným plodom žltozelenej farby. Dužina je ..

1,30 €

Slovakia paprika veľmi skorá osivo 0,7g

(0)
Objednávky (66)

PAPRIKA SLOVAKIA je veľmi skorá úrodná silnostenná odroda papriky (typ kápie) určená najmä na poľné pestovanie. Rastlina je stredne vysoká. Plody sú svetlozelené, v botanickej zrelosti červené, previs..

1,30 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)