Rajčiaky Sluis Garden

Rajčiaky Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená paradajok. V ponuke máme cherry rajčiny, výborné na priamy konzum, mäsité, ktoré sa dajú tepelne spracovať, ale i tradičné pradajky s výbornou chuťou. Na výber sú odrody odolné voči chorobám, skoré tvorenie plodov a vysokú úrodnosť. Rozdeľujeme ich do druhov kolikové rajčiny a kríkové, pestovanie vhodné aj v kvetináčoch na balkónoch a terasách. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne. 

Zobrazenie mriežky:

Artesian Green a Pink Tiger paradajka dvojfarebná kolíková 16 semien

(0)
Objednávky (0)

Artesian Green a Pink Tiger paradajky, jedno balenie obsahuje kombináciu dvoch farieb a dva separátne balíčky. Zelené rajčiny Artesian Green cca. 8 semien a ružové rajčiny Pink Tiger F1 cca. 8 semien...

4,20 €

Beefmaster rajčina steaková veľká 25 semien

(0)
Objednávky (29)

Beefmaster je veľmi veľká steaková rajčina. Tvar má oválny a sploštený. Odroda je vhodná na pestovanie v skleníku i vo voľnej pôde. Plody vážia cca 340 g alebo ešte oveľa viac. Výsev začína vo vykurov..

2,20 €

Beefsteak Country Taste BIO paradajka F1 steaková veľká 10 semien

(0)
Objednávky (11)

Beefsteak Country Taste má bio semená, organické. Odroda má veľké, steakové plody (250 g) s rebrovaným vzorom, oválnym a splošteným tvarom. Je vhodné pre pestovanie v skleníkoch i vonku. Vysievame sem..

4,20 €

Black Russian rajčina veľká kolíková 25 semien

(0)
Objednávky (9)

Black Russian je kolíková, skorá a kompaktná rastlina produkujúca veľké plody. Tie majú cca 100 g. a tvoria sa  približne po 75 dňoch. Sfarbenie je tmavo mahagónovo-červené s vynikajúcou sladkokyslou ..

3,20 €

Bonset paradajka skorá 25 semien

(0)
Objednávky (34)

Bonset paradajka je spoľahlivá, silná a veľmi skorá odroda. Produkuje atraktívne, okrúhle plody, ktoré vážia cca. 95 g. Je veľmi dobre odolná voči chorobám. Výsev je vhodný do skleníka, do sadbovačov ..

3,20 €

Brandywine paradajka steaková kolíková 45 semien

(0)
Objednávky (2)

Brandywine paradajka je celosvetovo známa ako jedna z najchutnejších rajčín. Produkuje cca 300-400 g ťažké, steakové rajčiny s nádherným pálením. Je to kolíková odroda, ktorá dorastá do výšky do 2 m, ..

2,20 €

Býčie srdce Oxheart rajčina mäsitá 50 semien

(0)
Objednávky (30)

Býčie srdce Oxheart rajčina je kvalitná odroda s vynikajúcou chuťou, v tvare srdca. Výborná do omáčok alebo na cestoviny. Dozrieva z vnútra von a vďaka tomu má plod nádhernú svetlo zelenú farbu šupy k..

1,70 €

Cherry Roma rajčina kolíková korenistá 60 semien

(0)
Objednávky (7)

Cherry Roma je veľmi úrodná odroda, produkuje veľké množstvo plodov, tie dozrievajú 70 dní po výsevu. Plody majú tmavo červené sfarbenie, slivkový tvar, a do 2.5 cm dlhé. Známa je ich delikátna koreni..

3,20 €

Chocolate Cherry rajčina 35 semien

(0)
Objednávky (2)

Chocolate Cherry unikátna rajčina je veľmi spoľahlivá a chutná odroda. S nádhernou tmavo-čokoládovou farbou plodov a s vynikajúcou šťavnatou chuťou, prída nielen dobrú príchuť do studenej kuchyne, šal..

3,20 €

Gardenberry F1 paradajka cherry dužinatá kolíková 8 semien

(0)
Objednávky (16)

Gardenberry F1 je obľubená cherry paradajka s dlhými strapcami, kolíková, ktorá má červené plody srdového tvaru. Unikátna rajčina s veľmi sladkými plodmi, výborné na priamy konzum a v šalátoch. Plody ..

4,20 €

Golden Konigin cherry paradajka žltá 75 semien

(0)
Objednávky (2)

Golden Konigin je žltá cherry rajčina, ktorá sa dá pestovať v skleníku i vonku. Plody vážia cca. 100 g, majú unikátnu ovocnú chuť, menej sladkú. Odroda je stredne skorá, pestovanie vhodné na slnečné m..

2,20 €

Green Zebra rajčiak kolíkový zelený 45 semien

(0)
Objednávky (2)

Green Zebra rajčiak je známy pre svoje smaragdovo-zelené plody s tmavo-žltými pásikmi. Je to vysoko úrodná odroda, vyprodukuje množstvo menších plodov vážiacich 60-120 g. Dužina plodov je delikátne sv..

2,20 €
Zobrazenie 1 až 12 z 27 (3 stránok)