Rajčiaky Sluis Garden

Rajčiaky Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená paradajok. V ponuke máme cherry rajčiny, výborné na priamy konzum, mäsité, ktoré sa dajú tepelne spracovať, ale i tradičné pradajky s výbornou chuťou. Na výber sú odrody odolné voči chorobám, skoré tvorenie plodov a vysokú úrodnosť. Rozdeľujeme ich do druhov kolikové rajčiny a kríkové, pestovanie vhodné aj v kvetináčoch na balkónoch a terasách. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne. 

Zobrazenie mriežky:

Artesian Green a Pink Tiger paradajka dvojfarebná kolíková 16 semien

(0)
Objednávky (4)

Artesian Green a Pink Tiger paradajky, jedno balenie obsahuje kombináciu dvoch farieb a dva separátne balíčky. Zelené rajčiny Artesian Green cca. 8 semien a ružové rajčiny Pink Tiger F1 cca. 8 semien...

4,60 €

Beefsteak Country Taste BIO paradajka F1 steaková veľká 10 semien

(0)
Objednávky (37)

Beefsteak Country Taste má bio semená, organické. Odroda má veľké, steakové plody (250 g) s rebrovaným vzorom, oválnym a splošteným tvarom. Je vhodné pre pestovanie v skleníkoch i vonku. Vysievame sem..

4,60 €

Bonset paradajka skorá 25 semien

(0)
Objednávky (110)

Bonset paradajka je spoľahlivá, silná a veľmi skorá odroda. Produkuje atraktívne, okrúhle plody, ktoré vážia cca. 95 g. Je veľmi dobre odolná voči chorobám. Výsev je vhodný do skleníka, do sadbovačov ..

3,50 €

Brandywine paradajka steaková kolíková 45 semien

(0)
Objednávky (18)

Brandywine paradajka je celosvetovo známa ako jedna z najchutnejších rajčín. Produkuje cca 300-400 g ťažké, steakové rajčiny s nádherným pálením. Je to kolíková odroda, ktorá dorastá do výšky do 2 m, ..

2,40 €

Býčie srdce Oxheart rajčina mäsitá 50 semien

(0)
Objednávky (58)

Býčie srdce Oxheart rajčina je kvalitná odroda s vynikajúcou chuťou, v tvare srdca. Výborná do omáčok alebo na cestoviny. Dozrieva z vnútra von a vďaka tomu má plod nádhernú svetlo zelenú farbu šupy k..

1,90 €

Cocktail Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (119)

Rajčiak COCKTAIL CRUSH F1 je kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni, alternáriovej škvrnitosti a aj ostatným chorobám na paradajkách. Rastlina má silný rast. Chemické postreky môžete obmedz..

2,40 €

Gardenberry F1 paradajka cherry dužinatá kolíková 7 semien

(0)
Objednávky (48)

Gardenberry F1 je obľubená cherry paradajka s dlhými strapcami, kolíková, ktorá má červené plody srdového tvaru. Unikátna rajčina s veľmi sladkými plodmi, výborné na priamy konzum a v šalátoch. Plody ..

4,60 €

Green Zebra rajčiak kolíkový zelený 45 semien

(0)
Objednávky (6)

Green Zebra rajčiak je známy pre svoje smaragdovo-zelené plody s tmavo-žltými pásikmi. Je to vysoko úrodná odroda, vyprodukuje množstvo menších plodov vážiacich 60-120 g. Dužina plodov je delikátne sv..

2,40 €

Indigo Rose paradajka unikátna kolíková 20 semien

(0)
Objednávky (17)

Indigo Rose je unikátna paradajka cherry so svojím najprv tmavým fialovým až  čiernym sfarbením, ktoré sa mení na žiarivú purpurovu rúžovú, a vtedy je vhodná na oberanie. Má zvýšený obsah antioxidanto..

4,60 €

Koralik rajčina kríková bezproblémová 10 bio semien

(0)
Objednávky (10)

Paradajka Koralik pôvodom z východnej Európy je stará odroda, ktorá vytvára nízke silno rozvetvené kríky do veľkosti 80 cm. Je to bezproblémová sorta, znáša aj horšie pestovateľské podmienky, darí sa ..

4,60 €

Minibel paradajka cherry kríková sladká 125 semien

(0)
Objednávky (12)

Minibel paradajka je rýchlo rozvetvujúca sa odroda. Úrodnosť je veľmi vysoká, plody sú chutné, malé guľaté cherry paradajky, dosahujú 10 g. Plody nie sú náchylné na praskanie a vhodné na dlhodobé uskl..

2,40 €

Moneymaker rajčiak veľký kolikový 75 semien

(0)
Objednávky (42)

Moneymaker rajčina je veľmi spoľahlivá, koliková odroda pre pestovanie v skleníkoch a záhradách. Voči chorobám je priemerne odolná. Produkuje atraktívne, okrúhle paradajky, 90 g. Plody sú odolné voči ..

1,90 €
Zobrazenie 1 až 12 z 29 (3 stránok)