Rajčiaky Sluis Garden

Rajčiaky Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená paradajok. V ponuke máme cherry rajčiny, výborné na priamy konzum, mäsité, ktoré sa dajú tepelne spracovať, ale i tradičné pradajky s výbornou chuťou. Na výber sú odrody odolné voči chorobám, skoré tvorenie plodov a vysokú úrodnosť. Rozdeľujeme ich do druhov kolikové rajčiny a kríkové, pestovanie vhodné aj v kvetináčoch na balkónoch a terasách. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne. 

Zobrazenie mriežky:

Artesian Green a Pink Tiger paradajka dvojfarebná kolíková 16 semien

(0)
Objednávky (7)

Artesian Green a Pink Tiger paradajky, jedno balenie obsahuje kombináciu dvoch farieb a dva separátne balíčky. Zelené rajčiny Artesian Green cca. 8 semien a ružové rajčiny Pink Tiger F1 cca. 8 semien...

4,60 €

Beefmaster rajčina steaková veľká náhrada Brutus 25 semien

(0)
Objednávky (50)

Beefmaster je veľmi veľká steaková rajčina. Tvar má oválny a sploštený. Odroda je vhodná na pestovanie v skleníku i vo voľnej pôde. Plody vážia cca 340 g alebo ešte oveľa viac. Výsev začína vo vykurov..

2,40 €

Beefsteak Country Taste BIO paradajka F1 steaková veľká 7 semien

(0)
Objednávky (47)

Beefsteak Country Taste má bio semená, organické. Odroda má veľké, steakové plody (250 g) s rebrovaným vzorom, oválnym a splošteným tvarom. Je vhodné pre pestovanie v skleníkoch i vonku. Vysievame sem..

4,60 €

Bonset paradajka skorá 25 semien

(0)
Objednávky (153)

Bonset paradajka je spoľahlivá, silná a veľmi skorá odroda. Produkuje atraktívne, okrúhle plody, ktoré vážia cca. 95 g. Je veľmi dobre odolná voči chorobám. Výsev je vhodný do skleníka, do sadbovačov ..

3,50 €

Brandywine paradajka steaková kolíková 45 semien

(0)
Objednávky (23)

Brandywine paradajka je celosvetovo známa ako jedna z najchutnejších rajčín. Produkuje cca 300-400 g ťažké, steakové rajčiny s nádherným pálením. Je to kolíková odroda, ktorá dorastá do výšky do 2 m, ..

2,40 €

Brutus F1 Paradajka kolíková obrovská mäsitá 25 semien

(0)
Objednávky (10)

Brutus F1 je extra veľká paradajka na biftek s rebrovanými, sploštenými oválnymi plodmi, vhodná na pestovanie v skleníkoch aj vonku. Plody vážia cca. 800 g alebo aj viac.  Výsev vo vykurovaných sklení..

2,40 €

Býčie srdce Oxheart rajčina mäsitá 50 semien

(0)
Objednávky (72)

Býčie srdce Oxheart rajčina je kvalitná odroda s vynikajúcou chuťou, v tvare srdca. Výborná do omáčok alebo na cestoviny. Dozrieva z vnútra von a vďaka tomu má plod nádhernú svetlo zelenú farbu šupy k..

1,90 €

Cerise paradajka cherry kríková výnimočne sladká 55 semien

(0)
Objednávky (8)

Odroda inderterminantného rajčiaku Cerise produkuje bohatú úrodu malých tmavo červených cherry paradajok s hmotnosťou cca. 50 g. Chuť je výnimočná a príjemne sladká. Ideálna na použitie do šalátov, ce..

2,40 €

Cocktail Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (240)

Rajčiak COCKTAIL CRUSH F1 je kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni, alternáriovej škvrnitosti a aj ostatným chorobám na paradajkách. Rastlina má silný rast. Chemické postreky môžete obmedz..

2,62 €

Dattorange F1 paradajka cherry typ San Marzano skorá 100 semien

(0)
Objednávky (0)

Dattorange F1 je mimoriadne chutná oranžová cherry paradajka s krásnou oranžovou farbou a pevnou dužinou ovocnej chuti. Je to skora hybridná mini rajčina typu San Marzano. Táto odroda je veľmi produkt..

40,00 €

Gardenberry F1 paradajka cherry dužinatá kolíková 7 semien

(0)
Objednávky (64)

Gardenberry F1 je obľubená cherry paradajka s dlhými strapcami, kolíková, ktorá má červené plody srdového tvaru. Unikátna rajčina s veľmi sladkými plodmi, výborné na priamy konzum a v šalátoch. Plody ..

4,60 €

Golden Konigin cherry paradajka žltá 75 semien

(0)
Objednávky (17)

Golden Konigin je žltá cherry rajčina, ktorá sa dá pestovať v skleníku i vonku. Plody vážia cca. 100 g, majú unikátnu ovocnú chuť, menej sladkú. Odroda je stredne skorá, pestovanie vhodné na slnečné m..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 12 z 33 (3 stránok)