Šaláty Royal Sluis

Šaláty Royal Sluis

Vysoko oceňované holandské semená šalátov rôzneho druhu. V ponuke máme hlavkovy, listovy a ladovy s výbornou chuťou. Na výber sú odrody odolné voči chorobám, skoré tvorenie plodov a vysokú úrodnosť. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.

Zobrazenie mriežky:

Barcelona šalát ladovy 100 semien

(0)
Objednávky (6)

Barcelona je ladovy šalát, vysoko odolný voči voškám a čiastočne proti falošnej múčnatke. Hlávky sú stredne velke so sviežou chutou, vhodné na dlhodobé skladovanie v chlade. Vysev sa začína do február..

2,20 €

Dubovy list šalát listovy červeny 2000 semien

(0)
Objednávky (5)

Dubový list je známy pre svoje silnú ľahko orechovú príchuť, je to červeny listovy šalát, pekne dekoratívny do studenych jedál, šalátov, ale vyžíva sa aj na dusenie. Vysev da začína od marca v záhrade..

1,70 €

Eazyleaf Skilton šalát ladovy 180 semien

(0)
Objednávky (1)

Eazyleaf Skilton šalát ladovy je chrumkavý s vynikajúcou sviežou chuťou. Je to skorá odroda s dlhodobym moznym zberom a skladovaním v chlade. Vysev sa začína vnútry do februára a od marca, od 10 C,  p..

3,20 €

Little Gem Intred red hlavkovy šalát mini červeny 100 semien

(0)
Objednávky (4)

Little Gem Intred je maly červeny šalát so sladkou chutou. Odroda je popisovaná ako kombinácia hlavkového šalátu a kapusty, tvorená s atraktívnou hlávkou a naplnená srcdom. Vnútro má sladké so srdcovy..

2,20 €

Lollo Rossa šalat kučeravy Bio červeny 750 semien

(0)
Objednávky (2)

Lollo Rossa je kučeravy šalát sfarbeny do červena s vybornou chutou, vyborná pre skoré pestovanie v záhradách. Vysev v skleníku je možny s dobrym zavlažovamím a vetraním. Vysev sa zacina od marca, od ..

2,20 €

Maly Klenot šalát hlavkovy zimny 200 semien

(0)
Objednávky (11)

Maly Klenot alebo Vailan je mini little gem hlavkovy salat, ktory vyborne rastie aj počas zimy, a je odolny voci mrazu. Tvorí atraktívne kompaktné srdce so sladkou chutou. Odroda je ma stredne vysokú ..

3,20 €

Matilda šalát Bio hlávkovy odolny 115 semien

(0)
Objednávky (3)

Matilda šalát je hlavkovy, má velké atraktívne hlávky, odroda je dobre rezistentná voči voškám a čiastočne proti falošnej plesni. Pestovanie je možné na jar a na jesen, v skleniku je potrebná závlaha ..

3,20 €

My Queen šalát hlavkovy Bio 800 semien

(0)
Objednávky (4)

My Queen šalát má atraktívne svetlo zelené sfarbenie a tažké hlávky. Pestovanie je najlepšie počas jari a leta v skleníku a v záhrade od 10 C, alebo marca. V skleníku treba dodržiavat vetranie počas l..

2,20 €

Oak Leaf mix šalát listovy vysevny pásik Bio 5 m

(0)
Objednávky (2)

Oak Leaf mix je šalát listovy s vysevnym pásikom, je to rychle a jednoduche pestovanie, pomocou papiera, ktory sa v pôda rozpustí. Odroda má hlávku sfarbenú do červena a zelena, v tvare dubového listu..

3,20 €

Orientálna listová zelenina zmes 2300 semien

(0)
Objednávky (5)

Orientálna listová zelenina je zmeska semien s vybornou korenistou chutou do šalátov, obsahuje Mizuna, Tatsoi, listová horčica a Perilla. Ľahko sa vysieva a zberá. Pri zbere nerežte listy príliš nízko..

2,20 €

Roxy šalát hlavkovy červeny Bio 105 semien

(0)
Objednávky (2)

Roxy má atraktívne červené plody, je to hlávkovy šalát so zelenym srcdom, vybornej chuti. Pestovanie je možné od jary do leta alebo počas zimy. Odroda je odolná voči vybiehaniu a zahoreniu. Počas pest..

3,20 €

Sylvesta šalát ladovy 100 semien

(0)
Objednávky (6)

Sylvesta je ladovy šalát s rychlo sa tvoriacou hlávkou, sviežia chut a dlhodobe skladovanie v chlade. To sú len niektoré prednosti odrody, medzi dalšie patri jeho odolnost proti voškám a čiastočne voč..

2,20 €
Zobrazenie 1 až 12 z 15 (2 stránok)