Papriky Sluis Garden

Papriky Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená paprík. V ponuke máme výborné na priamy konzum, odrody na tepelné spracovanie, ale i tradičné papriky s výbornou chuťou. Na výber sú odrody odolné voči chorobám, skoré tvorenie plodov a vysokú úrodnosť. Pestovanie vhodné aj v kvetináčoch na balkónoch a terasách. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne. 

Zobrazenie mriežky:

Habanero hot paprika pikantná 10 semien

(0)
Objednávky (5)

Habanero hot paprika patrí medzi obľúbené vysoko štipľavé papriky, dosahuje 5+ SHU (Scoville Heat Units) škály (1 až 5). Je výborná na zaváranie, prípravu teplých jedál, vďaka vysokej pikantnosti nie ..

3,50 €

California Wonder paprika sladká 65 semien

(0)
Objednávky (15)

California Wonder má plody sfarbené do červena, pričom zafarbenie začína zo zelena. Chuť je veľmi sladká, rastlina produkuje cca. 10 plodov. Výsev sa začína v období marca až mája, pod sklo do sadbova..

1,90 €

Delerio F1 náhrada za Milena F1 paprika sladká oranžová 12 semien

(0)
Objednávky (9)

Milena F1 paprika má oranžové sfarbenie, zprv zelené, rastlina produkuje cca. 10 plodov. Chuť je veľmi sladká, plná vitamínov a minerálov. Výborná do studenej kuchyne, šalátov. Vysádzame v skleníku do..

4,60 €

Golden Calwonder paprika sladká 40 semien

(0)
Objednávky (11)

Golden Calwonder sú sladké žlté papriky, zprv zelené. Rastlina produkuje približne 10 plodov, tie obsahujú veľa vitamínu C, B a množstvo minerálov, výborná do studenej kuchyne, do šalátov alebo na pri..

2,40 €

Hungarian yellow hot wax paprika BIO pikantná 20 semien

(0)
Objednávky (29)

Hungarian yellow hot wax Bio paprika je známa pre svoje velmi velké plody, patria medzi jedny z najväčších paprík so stredne štipľavou chuťou. Papričky dosahujú dlžku cca 15 cm a šírkou cca 4 cm. Dozr..

2,40 €

Jubilandska BIO paprika sladká 25 semien

(0)
Objednávky (13)

Jubilandska paprika má sladké červené plody, rastlina tvorí cca 10 plodov. Tvar plodov je pozdĺžny, výborné do šalátov, studenej kuchyne a priamy konzum, obsahuje množstvo vitamínov, B a C,  a minerál..

3,50 €

Kajenská paprika dlhá úzka pikantná 40 semien

(0)
Objednávky (41)

Kajenská paprika má pikantnú chuť, podlhovasté červené plody, zprv zelené. Výborné na varenie, studenej kuchyne. a sušenie. Štipľavosť plodov je 4 SHU (Scoville Heat Units) zo škály 1 až 5. Výsev v sk..

1,90 €

Kajenská paprika Westlandia Bio paprika štipľavá 25 semien

(0)
Objednávky (10)

Westlandia BIO kajenska paprika alebo Cayenne pepper je vysoko štipľavá paprika, dosahuje 4 na stupnici štipľavosti ( 1 - 5 ). Výborný na zaváranie, do teplej kuchyne, treba byť opatrný, stačí malý kú..

3,50 €

Kobold F1 paprika kompaktná sladká 8 semien

(0)
Objednávky (4)

Kobold F1 paprika je výborná do kvetináčov, vďaka svojmu kompaktnému vzrastu, dorastá do 40 cm, so sladkou príchuťou. Možné pestovanie na balkóne na teplom mieste alebo v záhradke. Atraktívna, kompakt..

5,20 €

Medrano F1 paprika podlhovastá sladká 10 semien

(0)
Objednávky (27)

Medrano F1 je dlhá, červená paprika s veľmi sladkou chuťou, výborná na grilovanie a zapekanie. Plod dosahuje dĺžku 17-20 cm a šírku 5 cm. Paprika červená sladká dlhá 17-20 cm a široká  5 cm. Rastlina ..

4,60 €

Tangerine Dream paprika sladká oranžová 20 semien

(0)
Objednávky (4)

Tangerine Dream paprika je výborná do kvetináčov, vďaka svojmu kompaktnému vzrastu, ideálna na pestovanie na teplých miestach, na balkónoch a záhradkách. Plody sú sladké, aromatické, vážia 50-70 g, dl..

3,50 €
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)