Fazuľa záhradná chemicky neošetrená

Fazuľa záhradná chemicky neošetrená
Fazuľa záhradná kríčková a kolíková chemicky neošetrené a geneticky nemodifikované osivo. Dodávané na trh pod značkou Tradičné osivo starkého Joja.
Zobrazenie mriežky:

Borlotto Red fazuľa kríčková veľkozrnná 20 g

(0)
Objednávky (49)

BORLOTTO RED je talianska výnosná odroda kríčkovej fazule na suché semeno. Rastliny vysoké do 60 cm kvitnú bielymi alebo červenými kvetmi. Struky sú dlhé 12 -14 cm s priemerne 6 zrnami. Charakteristic..

1,20 €

Dita fazuľa kríčkovitá stredne skorá 20g

(0)
Objednávky (12)

FAZULA DITA je stredne skorá obľúbená tradičná odroda kríčkovitej fazule so svetlozeleným strukom, vhodná na postupný výsev. Rastlina je vyššia (56 cm), rastie vzpriamene a nelíha si. Vysieva sa do vo..

1,20 €

Leonarda fazuľa kríčková veľmi skorá žltá 20g

(0)
Objednávky (45)

FAZUĽA LEONARDA je veľmi skorá slovenská odroda veľmi úrodnej kríčkovej žltostrukovej fazule na pestovanie nezrelých strukov. Čerstvé jemné struky sú dlhé 13 cm a sú bez vlákna, vhodné na konzum aj na..

1,20 €

Maxidor fazuľa kríčkovitá dlhé struky 20g

(0)
Objednávky (9)

FAZULA MAXIDOR je obľúbená stredne skorá kríčkovitá výnosná tradičná odroda so stredne dlhým žltým strukom (12 - 14 cm) bez pergamenu a vláknosti. Teplomilná rastlina vyžadujúca slnečné polohy chránen..

1,20 €

Strakatá fazuľa kolíková veľkozrnná 15semien

(0)
Objednávky (45)

FAZUĽA STRAKATÁ je veľkozrnná strakatá odroda fazule na vylupovanie (na suché zrno). Dorastá do výšky 3 - 4 m, je atraktívna veľkosťou a sfarbením semena, ktoré je mnohostranne využiteľné v zrelom ale..

1,20 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)