Kel Sluis Garden

Kel Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená kelu. Kel je bohaty na vlákninu, udržuje tak v priaznivom stave náš tráviaci systém. Kel obsahuje vitamín C, vitamíny skupiny B, vitamín E a K. Je v ňom aj draslík, vápnik, horčík, síra, železo, fosfor, selén a kyselina listová. Najmä kučeravý kel obsahuje mnoho karoténov. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Amaroso F1 kel ružičkový 60 semien

(0)
Objednávky (2)

Amaroso F1 kel je bohato rodiaca odroda, tvorí stredne veľké, hladké, tmavo zelené ružičky. Nie je náročný na typ pôdy, udržujte ju vlhkú. Vysieva sa pod sklo 3 až 5 mesiac, alebo do voľnej pôdy 4 až ..

Igor F1 ružičkový kel BIO 30 semien

(0)
Objednávky (5)

Igor F1je BIO ružičkový kel, známy aj ako hybrid vysokej kvality, patrí medzi stredne skoré až neskoré odrody, vhodný na zber od novembra do polovice januára. Je to bohato rodiaca odroda, tvorí tmavo ..

3,50 €

Kalettes Garden Mix kel 18 semien

(0)
Objednávky (4)

Kalettes Garden Mix je vyšlachtená odroda, hybrid s chuťou ružičkového kelu v kombinácií so sladkou, jemnou príchuťou kelu. Je unikátny pre svoj vyšší obsaj vitamínov C a B6, než obyčajný kel. Tvorí v..

4,60 €

Nero di Toscana kel kučeravy čierny 150 semien

(0)
Objednávky (22)

Nero di Toscana kel kučeravy je unikátny kel známy aj ako Toskánska čierna palma. Je to výborná a zároveň krásna odroda kelu s dlhými, tmavo modrozelenými listami v tvare jazyka. Dekoratívna odroda vh..

2,40 €

Trafalgar F1 kel ružičkový mrazuodolný 30 semien

(0)
Objednávky (10)

Trafalgar F1 je vysoko mrazuodolná odroda ružičkového kelu, tvorí stredne veľké ružičky s jemnou a sladkou chuťou. Odroda je dobre odolná voči chorobám. Vhodná do všetkých typov pôdy, netreba moc hnoj..

3,50 €

Westlandse Winter kel Bio kučeravy 175 semien

(0)
Objednávky (5)

Westlandse Winter kel kučeravy, je stredne veľkej veľkosti s tmavo-zelenými, jemne zvlnenými listami. Na pestovanie je menej náročny než karfiol, nenáročny na typ pôdy. Vysev sa začína do pôdneho lôžk..

3,50 €

Winterkoning kel kučeravý 320 semien

(0)
Objednávky (5)

Winterkoning kel je vysoko mrazu odolný, tvorí sploštené hlavy, majú oválny tvar, dosahujú 1-1.5 kg. Sfarbenie je šedo zelené. Obsahuje veľa vitamínov a minerálov. Výsev sa začína v skleníku alebo do ..

1,90 €
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)