Tekvica Sluis Garden

Tekvica Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená tekvice. Tekvica je plná betakaroténu, antioxidantov, zdraviu prospešného škrobu, pektín, nenasýtené kyseliny. Tekvica sa dá využit v kuchyni do rôznych jedál, vyborná je polievka, grilovaná alebo i na prípravu koláčov za sladka. Využit sa dajú aj semienka, vysušte ich a maté plnú zbierku. Niektoré odrody netreba rezat od šupky. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:

Atlantic Giant tekvica obria 9 semien

(0)
Objednávky (20)

Atlantic Giant tekvica patrí medzi najväčšiu tekvica na svete. Plody dosahujú až do hmotnosti okolo 150-250 kg. Súčasný rekord je 766 kg. Výsev sa začína do skleníka do malých debničiek alebo priamo d..

3,50 €

Gourd Sweet Dumpling Bio tekvica zimná 20 semien

(0)
Objednávky (8)

Gourd Sweet Dumpling je pekne sfarbená tekvica, vyborná na plnenie, veľmi chutná. Dužina je  oranžovo-žltá, lahodná, mierne gaštanová. Rastlina produkuje okolo 10 malych plodoch, do 12 cm. Vhodná na p..

3,50 €

Herkules F1 tekvica zimná máslová 15 semien

(0)
Objednávky (29)

Herkules F1 je tekvica, ktorá patrí medzi hybridné odrody butternut tekvica, jej vyhodou je lahké pestovanie. Dosahuje hmotnosť cca. 1,2 kg, dobre sa skladuje, šupka sa tiež konzumuje. Chut je sladká,..

4,60 €

Musquée de Provence tekvica Bio 10 semien

(0)
Objednávky (7)

Musquée de Provence tekvica Tvorí velke plody, 35 cm, je jemnou máslovou dužinou so sladko-pomarančovou chuťou s nádychom muškátového orieška. Sú nutrične veľmi hodnotné. Odroda je vhodná na dlhodobé ..

2,40 €

Rouge Vif d'Etampes tekvica 11 semien

(0)
Objednávky (2)

Rouge Vif d’Etampes je pekná oranžovo červená tekvica s vrúbkami, a oranžovou dužinou. Vhodná na konzumáciu ale v tom prípade musí byť pozberaná skôr. Výsev sa začína do skleníka do malých debničiek a..

2,40 €

Spooktacular tekvica 8 semien

(0)
Objednávky (6)

Spooktacular tekvica sa využíva na tvorbu lampášov, ale aj na konzumáciu. Výsev sa začína do skleníka do malých debničiek alebo priamo do veľkých kvetináčov. V druhej polovici mája po vytvorení 4 prav..

2,40 €

Tekvica hokaido Uchiki Kuri Bio sladká 13 semien

(0)
Objednávky (53)

Uchiki Kuri tekvica patrí medzi jednoznačne najlepšie druhy tekvíc na prípravu polievok a grilovanie, má sladkastú chut, pripominajúca gaštany a je perfektná v polievkach aj so šupkou. Výsev sa začína..

3,50 €
Na dotaz

Gele Reuzen tekvica špongiovitá 10 semien

(0)
Objednávky (1)

Gele Reuzen tekvica tvorí velmi velké plody, tie dosahujú až 50 kg. Sú žlto-oranžové plody, dužina je jedlá, nie je pevná, viac špongiovitá. Výsev sa začína do skleníka do malých debničiek alebo priam..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)