Rajčiak bulharský Geosem

Rajčiak bulharský Geosem

Prichádzame s ponukou Bulharských rajčín od šľachtiteľskej firmy Geosem select, ktorá má 100 ročnú tradíciu v šľachtení a pestovaní rajčiakov. Vynikajú výbornou odolnosťou voči chorobám, fantastickou chuťou a vysokou úrodnosťou. Sú overené v našich pestovateľských podmienkach.

PRODUKTY BUDEME POSTUPNE DOPĹŇAŤ.

Zobrazenie mriežky:

Balkan F1 rajčiak kolíkový klasický 0,2g

(0)
Objednávky (2)

Bulharská paradajka Balkán F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Tradícia v skorom poľnom pestovaní! Veľmi skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, rast končí sám na 4-6 súkvetí, vhodn..

2,00€

Bendida F1 rajčiak kolíkový výborný 0,1g

(0)
Objednávky (1)

Bulharská paradajka Bendida F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Beta-karoténové zlato! Oranžový veľmi výnosný hybrid s vysokým obsahom betakaroténu (významného antioxidantu v ľudskom organiz..

2,50€

Dorina F1 rajčiak kolíkový tradičný sladký 0,2g

(0)
Objednávky (0)

Bulharská paradajka Dorina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Tradičná skorá odroda s výraznou sladkou chuťou s otvoreným habitusom rastliny. Skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid..

2,00€

Elina F1 rajčiak kolíkový chladnejšie oblasti 0,2g

(0)
Objednávky (2)

Bulharská paradajka Elina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Vhodná na pestovanie pri nižších teplotách! Poloskorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, rast končí sám na 5-6 súkvetí. ..

2,00€

Geo F1 rajčiak kolíkový tradičný klasický 0,2g

(0)
Objednávky (0)

Bulharská paradajka Geo F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Bežec na dlhé trate! Pomerne poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid na skoré a neskoré pestovanie vonku a vo fóliovníkoch. Jej ..

2,00€

Kalina F1 rajčiak kolíkový zlatý štandart 0,2g

(0)
Objednávky (0)

Bulharská paradajka Kalina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Zlatý štandard chuti vo väčšine pestovateľských podmienok! Poloskorý vysoký (indeterminantný) hybrid na pestovanie na poli a vo..

2,00€

Kamena Geo F1 rajčiak kolíkový pevný trvanlivý 0,2g

(0)
Objednávky (1)

Bulharská paradajka Kamena Geo F1 je kolíková výnimočná odroda od firmy Geosem select. Pevnosť a trvanlivosť! Poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid, určený na skleníkové a neskoré poľné pestovanie..

2,00€

Kom F1 rajčiak kolíkový odolný chutný 0,2g

(0)
Objednávky (0)

Bulharská paradajka Kom F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Jemná a chutná! Poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid na pestovanie na poli a vo fóliovníkoch. Odolný proti chorobám ako tabak..

2,00€

Prekos F1 rajčiak kolíkový najskorší 0,1g

(0)
Objednávky (2)

Bulharská paradajka Prekos F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Líder v skorosti! Schopnosť produkovať veľké a chutné plody veľmi skoro robí z tejto odrody výborný výber pre tých, ktorí chcú ..

2,00€

Reyana F1 rajčiak kolíkový univerzálny 0,1g

(0)
Objednávky (0)

Bulharská paradajka Reyana F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Všetky dôležité vlastnosti v jednom! Je to silná, produktívna rastlina s veľkými, chutnými guľatými plodmi. Poloskorý vysoký (i..

2,00€

Rila F1 rajčiak kolíkový tradičný excelentný 0,2g

(0)
Objednávky (0)

Bulharská paradajka Rila F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Rila to je tradícia! Tradičná bulharská odroda pre jej skvelú chuť, prispôsobivosť k podmienkam a výnosnosť. Poloskorý vysoký (in..

2,00€

Riya F1 rajčiak kríčkový nepraskajúci 0,1g

(0)
Objednávky (0)

Bulharská paradajka Riya F1 je kričková odroda od firmy Geosem select. Väčšia skorá odroda s excelentnou chuťou a odolnosťou voči praskaniu. Skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, vhodný na ..

2,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 15 (2 stránok)