Rajčiak paradajka bulharská Geosem

Rajčiak paradajka bulharská Geosem

Prichádzame s ponukou Bulharských rajčín paradajok od šľachtiteľskej firmy Geosem select, ktorá má 100 ročnú tradíciu v šľachtení a pestovaní rajčiakov. Vynikajú výbornou odolnosťou voči chorobám, fantastickou chuťou a vysokou úrodnosťou. Sú overené v našich pestovateľských podmienkach.

V PRÍPADE ZÁUJMU O 1000 SEMENOVÉ BALENIE NÁM NAPÍŠTE MAIL ALEBO ZAVOLAJTE.

Zobrazenie mriežky:

Armira F1 rajčiak kolíkový bulharský najnovší 0,1g

(0)
Objednávky (162)

Bulharský kolíkový rajčiak ARMIRA F1 je najnovší hybrid bulharskej spoločnosti Geosemselect ako výsledok mnohoročného šľachtenia. Odroda v sebe spája typickú bulharskú chuť, červenú farbu, predĺžený s..

2,76 €

Balkan F1 rajčiak kolíkový klasický 0,1g

(0)
Objednávky (118)

Bulharská paradajka Balkán F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Tradícia v skorom poľnom pestovaní! Veľmi skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, rast končí sám na 4-6 súkvetí, vhodn..

2,28 €

Bendida F1 rajčiak kolíkový výborný 0,1g

(0)
Objednávky (83)

Bulharská paradajka Bendida F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Beta-karoténové zlato! Oranžový veľmi výnosný hybrid s vysokým obsahom betakaroténu (významného antioxidantu v ľudskom organiz..

2,76 €

Dorina F1 rajčiak kolíkový tradičný sladký 0,1g

(0)
Objednávky (63)

Bulharská paradajka Dorina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Tradičná skorá odroda s výraznou sladkou chuťou s otvoreným habitusom rastliny. Skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid..

2,28 €

Elina F1 rajčiak kolíkový chladnejšie oblasti 0,1g

(0)
Objednávky (30)

Bulharská paradajka Elina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Vhodná na pestovanie pri nižších teplotách! Poloskorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, rast končí sám na 5-6 súkvetí. ..

2,28 €

Geo F1 rajčiak kolíkový tradičný klasický 0,1g

(0)
Objednávky (24)

Bulharská paradajka Geo F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Bežec na dlhé trate! Pomerne poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid na skoré a neskoré pestovanie vonku a vo fóliovníkoch. Jej ..

2,28 €

Kalina F1 rajčiak kolíkový zlatý štandart 0,1g

(0)
Objednávky (73)

Bulharská paradajka Kalina F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Zlatý štandard chuti vo väčšine pestovateľských podmienok! Poloskorý vysoký (indeterminantný) hybrid na pestovanie na poli a vo..

2,28 €

Kamena Geo F1 rajčiak kolíkový pevný trvanlivý 0,1g

(0)
Objednávky (63)

Bulharská paradajka Kamena Geo F1 je kolíková výnimočná odroda od firmy Geosem select. Pevnosť a trvanlivosť! Poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid, určený na skleníkové a neskoré poľné pestovanie..

2,28 €

Kom F1 rajčiak kolíkový odolný chutný 0,1g

(0)
Objednávky (34)

Bulharská paradajka Kom F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Jemná a chutná! Poloskorý indeterminantný (vysoký) hybrid na pestovanie na poli a vo fóliovníkoch. Odolný proti chorobám ako tabak..

2,28 €

Mila cherry rajčiak kolíkový sladký 0,1g

(0)
Objednávky (95)

Rajčiak bulharský Milla cherry má sladkú chuť! Poloskorá indeterminantná (výsoká) odroda na poľné pestovanie. Odroda je odolná proti chorobám tabaková mozaika a verticillium. Plody typu "Cherry" majú ..

1,20 €

Odissey F1 rajčiak bulharský kolíkový 0,1g

(0)
Objednávky (116)

RAJČIAK BULHARSKÝ KOLÍKOVÝ ODISSEY F1  je poloskorý hybrid, s bohatým výnosom, vhodný na poľné pestovanie, aj na rýchlenie do fóliovníkov a skleníkov, patriaci medzi univerzálne stolové odrody. Plod j..

1,95 €

Parris F1 rajčiak kolíkový veľmi skorý 0,1g

(0)
Objednávky (109)

Bulharský rajčiak jedlý Parris F1 je jeden z lídrov v skorosti s vysokým obsahom lykopénu! Veľmi skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid s krátkodobou vegetáciou, určený na skoré poľné pestova..

2,28 €
Zobrazenie 1 až 12 z 23 (2 stránok)