Ázijská zelenina Sluis Garden

Ázijská zelenina Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená známej ázijskej zeleniny. Nájdite nové lahodné chute a vyhladávanú ázijsku zeleninu ako je vyborny pak choy, vhodny na prípravu mnohych pochútok, plny vitamínov. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.

Zobrazenie mriežky:

Finale fenikel Bio 200 semien

(0)
Objednávky (9)

Finale fenikel tvorí ťažké, vysoké, oválne hľuzy. Chut je svieža, anízová, vyborná na varenie alebo dusenie. Má výnimočnú odolnosť voči vybiehaniu, tym sa umožňuje jeho rýchlenie. V júni sa začína vys..

3,50 €

Green Fortune F1 pak choy 150 semien

(0)
Objednávky (12)

Green Fortune pak choy je druh čínskej kapusty, je lahodná a jemná ázijska zelenina, ktorá je známa pre svoj rychly rast, zber je možny 30 dní po výseve - pak.  Po dvoch mesiacoch  je už plne urastený..

2,40 €

Mizuna japonská horčica Bio 375 semien

(0)
Objednávky (5)

Mizuna japonská horčica je velmi známa japonská zelenina, bohato pestovaná v Japonsku. Podobná špenátu, vyborná na priamy konzum v šalátoch alebo restovaná. Má chrumkavé, korenisté listy. Vysieva sa d..

2,40 €

Red Giant Bio ázijská horčica 350 semien

(0)
Objednávky (8)

Red Giant ázijská horčica je podobná špenátu, okrasná rastlina a vyborná chutovo. Vhodná za surova do šalátov, alebo varená. Konzumuje sa surová v šalátoch, varená podobne ako špenát alebo restovaná. ..

2,40 €

Tah Tsai Bio 600 semien

(0)
Objednávky (14)

Tah Tsai tvorí kompaktné ružice a chutné listy, lyžicového tvaru. Vhodná na konzum za surova alebo restovaná so zeleninou. Rastlina znesie určity chlad, pestuje sa na záhrade alebo v skleníku. Po vykl..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)