Uhorky nakladačky geneticky nemodifikované

Uhorky nakladačky geneticky nemodifikované
Uhorky nakladačky chemicky neošetrené geneticky nemodifikované osivo. Dodávaná na trh pod značkou Tradičné osivo starkého Joja.
Zobrazenie mriežky:

Cornichon de Paris uhorky nakladačky nehybridné 2 g

(0)
Objednávky (86)

Cornichon de Paris (Nakladačka z Paríža) je stará francúzska dedičná odroda uhorky, nehybridná nakladačka fantastickej chuti ktorá sa používa špeciálne na nakladanie už od r. 1885. Rastliny tejto skor..

1,30 €

Othello F1 uhorky nakladačky jemnobradavičnaté 1,2g

(0)
Objednávky (130)

UHORKY NAHLADAČKY OTHELLO F1 je veľmi skorá holandská hybridná odroda so stredne bujným rastom určená do všetkých oblastí. Vhodná na pestovanie vo fóliovníkoch, na vedení a aj na poľné pestovanie. Tma..

1,95 €

Regina F1 uhorka nakladačka skorá 2g

(0)
Objednávky (26)

UHORKA REGINA F1 je skorý hybrid vhodný aj do chladnejších oblastí. Plody s hrubými bielymi ostňami (hrubobradavičnatá) sú veľmi kvalitné, nedeformujú sa, nehorknú a rastú pomaly. Táto uhorka vyniká t..

1,95 €

Santana F1 uhorka nakladačka poloneskorá 1,2g

(0)
Objednávky (66)

UHORKA NAKLADAČKA SANTANA F1 je poloneskorá výnosná dobre rastúca holandská odroda. Hybrid bujného rastu určený na poľnú produkciu so sýtozelenými listami s prevažne samičím žltým kvetom. Je rezistent..

1,95 €

Tamara F1 uhorka nakladačka veľmi skorá 1g

(0)
Objednávky (29)

UHORKA TAMARA F1 je veľmi skorý partenokarpický hybrid (schopný nasadiť plody bez opelenia), stredného vzrastu s krátkymi internódiami. Plod jemnobradavičnatý, bezsemenný. Kvitne výlučne samičími kvet..

1,95 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)