Dobra semena osiva špičková kvalita

Dobra semena osiva špičková kvalita

Dobra semena osiva špičková kvalita. Motto dodávateľa: Pestujeme. Skúšame. Hľadáme pre vás nové odrody. My vám prinášame dobrá semena. Zbytok je váš um, práca, usilovnosť a starostlivosť. Nech vám zahrada kvitne a plodí.

Zobrazenie mriežky:

Aprikola F1 kolíková paradajka extra sladká cherry 10 semien

(0)
Objednávky (6)

Aprikola F1 je skorá odroda tyčkovej cherry paradajky s atraktívnymi oranžovými plodmi s výrazne nasladlou chuťou a príjemnou konzistenciou. Na prevážne jednoduchých vijanoch dozrieva 18-20 plodov o h..

2,62 €

Aron F1 mrkva baby veľmi skorá aj do ťažkých pôd 1,5g

(0)
Objednávky (23)

ARON F1 je veľmi skorá hybridná mrkva s krátkym, iba 10 cm dlhý koreňom. Je vhodná aj na pestovanie v tažšej pôde. Koreň je valcovitý pravidelný s tupým zakončením. Dreň aj kôra koreňa sú oranžové, hl..

1,61 €

Ballot F1 kaleráb modrý skorý odolný drevnateniu praskaniu 40 semien

(0)
Objednávky (17)

Vlastnosti odrody. Kaleráb modrý skorý Ballot F1 je skorá odroda modrého kalerábu pre jarné a jesenné pestovanie. Plocho guľovitá buľva má kvalitnú a jemnú dužinu.Odroda je odolná proti drevnateniu..

1,00 €

Big Mama F1 kolíková paradajka mäsitá výborná 10 semien

(0)
Objednávky (111)

Big Mama F1 sú kolíkové rajčiaky s veľkými, mäsitými plodmi výbornej chuti. Výborné na priamu konzumáciu i na spracovanie - na kečupy alebo omáčky. Obsahujú menej šťavy a tým sú perfektné na sušenie. ..

2,62 €

Cocktail Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (241)

Rajčiak COCKTAIL CRUSH F1 je kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni, alternáriovej škvrnitosti a aj ostatným chorobám na paradajkách. Rastlina má silný rast. Chemické postreky môžete obmedz..

2,62 €

Consuelo F1 kolíková paradajka kokteilová odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (93)

CONSUELO F1 je kolíkový rajčiak s vysokou odolnosťou voči plesni a viacnásobnou rezistenciou voči väčšine chorôb rajčiakov. Veľmi vhodná na vonkajšie pestovanie, ale dobre sa jej darí aj v krytých pri..

2,30 €

Crimson Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (281)

Paradajka CRIMSON CRUSH F1 novinka z Anglického šlachtenia je stredne skorý, kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni a váčšine chorôb rajčiakov. Po 10 rokoch šlachtenia garantuje Crimson Cru..

2,62 €

Cynthia F1 paprika sladká hrubostenná spoľahlivá 15 semien

(0)
Objednávky (2)

Na rýchlenie aj pole. Vlastnosti odrody.  Cynthia F1 je úrodná a spoľahlivá hybridná sladká paprika stredného vzrastu. Odroda je vhodná na pestovanie vo fóliovníkoch a v teplejších oblastiach aj..

2,52 €

Daytona F1 cibuľa výborne skladovateľná aj do suchých oblastí 200 semien

(0)
Objednávky (10)

Vlastnosti odrody. Cibuľa jarná Daytona F1 je veľmi výnosný a spoľahlivý hybrid španielskeho typu cibule odolnej fusarióze a "ružoveniu koreňov". Vytvára veľké cibule s pevnou žltohnedou šupkou s v..

1,86 €

Emir F1 melón cukrový sladký skorý veľký 20 semien

(0)
Objednávky (8)

Cukrový, skorý, sladký. Vlastnosti odrody. EMIR F1 je sladký cukrový melón so sýto oranžovou, aromatickou dužinou. Veľké, podlhovasté plody sú na povrchu sieťované, bez vystupujúcich rebier. Vho..

1,86 €

Gigantomo F1 gigantické plody kolíková paradajka 10 semien

(0)
Objednávky (20)

Gigantická bifteková kolíková paradajka Gigantomo F1 plodí obrovské plody, ktoré môžu vážiť 700 až 1000g a v priemere merať aj 20 cm. Plody prekvapia nielen veľkosťou, ale aj plnou chuťou a bohatým ar..

2,62 €

Indigo Rose paradajka unikátna kolíková 10 semien

(0)
Objednávky (3)

Indigo Rose je unikátna paradajka cherry so svojím najprv tmavým fialovým až  čiernym sfarbením, ktoré sa mení na žiarivú purpurovu rúžovú, a vtedy je vhodná na oberanie. Má zvýšený obsah antioxidanto..

2,62 €
Zobrazenie 1 až 12 z 24 (2 stránok)