Kapusta Sluis Garden

Kapusta Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená kapusty. Tvorí hlávky plné vitamínov, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, má protirakovinové a antibakteriálne účinky. Rôzne druhy, vhodné na pestovanie v skleníku a v záhrade. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:

Bloemendaalse Gele kapusta Bio špicatá 65 semien

(0)
Objednávky (8)

Bloemendaalse Gele kapusta je odroda špicatá, s jemnou chutou so zlato žltym sfarbením. Je to kulinárska pochúťka, ale nesmie sa príliš dlho variť. Výsev sa začína do skleníka alebo na záhradu do pôdn..

3,50 €

Brunswijker kapusta biela 220 semien

(0)
Objednávky (13)

Brunswijker kapusta je tradičná biela odroda, vyborná na kvasenie a priamy konzum. Vytvára velké, oválne, sploštené hlávky, ktoré dosahujú hmotnosť cca. 3 kg. Výsev začína do skleníka alebo na záhradu..

1,90 €

Eersteling kapusta špicatá 180 semien

(0)
Objednávky (16)

Eersteling kapusta je špicatá odroda, vytvará malé, špicaté hlávky s hmotnosťou do cca. 750 g. Výsev začína do skleníka alebo na záhradu do pôdneho lôžka. V apríly až júni ju môžete presádzat do pôdy,..

1,20 €

Express kapusta špicatá 40 semien

(0)
Objednávky (21)

Express kapusta špicatá vytvára ťažké, veľmi špicaté kapusty s hmotnosťou až 5 kg, velmi lahodné, plné vitamínov. Výsev je možny v skleníku alebo vonku do pôdnych blokov o veľkosti 5 cm. Neskôr vysev ..

1,90 €

Langedijker Bewaar kapusta červená 275 semien

(0)
Objednávky (9)

Langedijker Bewaar je jesenná červená kapusta. Odroda tvorí hlávky veľké 2-3 kg, s vysokým obsahom vitamínov B a C. Hlávky sú dobre skladovateľné na chladnom mieste. Výsev dnu sa začína v marci až v m..

1,20 €

Ruhm von Enkhuizen kapusta biela Bio 100 semien

(0)
Objednávky (3)

Ruhm von Enkhuizen je biela kapusta, vhodná najmä na kvasenie a zaváranie. Je to pomerne rýchlo rastúca odroda, ktorá tvorí veľké ťažké hlavy. Výsev sa začína do skleníka alebo na záhradu do pôdneho l..

3,50 €

Spektrum kapusta čínska F1 160 semien

(0)
Objednávky (2)

Spektrum je čínska kapusta, plná vitamínov, vyborná na pestovanie v skleníku i v záhrade. Vysievame najlepšie v skleníku pri teplote 20°C. Dávajte pozor na teplotu, pri nízkej teplote, môže vybiehať. ..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)