Hrach siaty geneticky nemodifikovaný

Hrach siaty geneticky nemodifikovaný
Hrach siaty chemicky neošetrené a geneticky nemodifikované osivo. Dodávané na trh pod značkou Tradičné osivo starkého Joja.
Zobrazenie mriežky:

Alderman hrach neskorý vysoký osivo 20g

(0)
Objednávky (129)

ALDERMAN je neskorá tradičná odroda vysokého dreňového hrachu s veľmi veľkým tmavozeleným strukom (10-12 cm) s 9 až 10 veľkými, sladkými, kvalitnými zrnami. Rastlina je veľmi produktívna, dosahuje výš..

1,30 €

Carouby hrach cukrový konzum ceých strukov 20 g

(0)
Objednávky (7)

Hrach cukrový. Vlastnosti odrody. Carouby je atraktívna dedičná odroda francúzskeho tzv. „mange tout“ (tj. „ zjedz všetko“) cukrového hrachu z 19. storočia, určená na konzumáciu celých strukov. ..

1,30 €

Gloriosa hrach veľmi skorý osivo 20g

(0)
Objednávky (49)

HRACH GLORIOSA je veľmi skorá úrodná odroda stredného vzrastu. Zrno má veľké, svetlozelené. V pestovaní nie je náročný na pôdu ani na polohu. Dozrieva veľmi rýchlo a preto je vhodný na postupný výsev...

0,70 €

Hermes hrach veľmi skorý 20g

(0)
Objednávky (50)

HRACH HERMES je veľmi skorá slovenská odroda nižšieho vzrastu. Tmavozelené kvalitné zrno má výnimočne dobrú chuť. Dĺžka struku je približne 7,5 cm s priemerným počtom semien 7 ks. Odporúča sa hlavne n..

0,70 €

Telephone hrach neskorý vysoký osivo 20g

(0)
Objednávky (35)

TELEPHONE je vysoká neskorá odroda chutného, sladkého dreňového hrachu. Jedná sa o popínavú odrodu – pestujeme s oporou. Struky sú pomerne veľké (10 – 11 cm) vyplnené veľmi sladkým a chutným zrnom (8-..

1,30 €

Zázrak z Kelvedonu hrach skorý veľkozrnný 20g

(0)
Objednávky (44)

HRACH ZÁZRAK Z KELVEDONU je skorá odroda s veľmi sladkým zrnom s univerzálnym využitím. Rastlina si líha a je stredného vzrastu. Struky dlhé, rovné, so 6 až 8 tmavozelenými a tvarovo vyrovnanými zrnam..

0,70 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)