Zeler semená Sluis Garden

Zeler semená Sluis Garden
Holandské semená zeleru, vysoko oceňované od firmy Royal Sluis. Ponúkame buľvové, stopkové a listové odrody.
Zobrazenie mriežky:

Amsterdam Dark Green zeler listový cca 5000 semien

(0)
Objednávky (3)

Zeler listový AMSTERDAM DARK GREEN je tmavo-zelený, dá sa pestovať v skleníku alebo v záhrade. Listy a stonky sú jemnejšie ako obyčajne. Je veľmi aromatický. Pri zbere neporušte srdiečko rastliny. Má ..

1,90 €

Bio osivo Genowe Snij Westlandse zeler listový cca 1250 semien

(0)
Objednávky (2)

Bio Semená Zelér Vňaťový Genowe Snij Westlandse. Westlandsee je vhodný na pestovanie v záhrade aj v skleníku.  Má o niečo hrubšie stonky a listy ako štandardný vňaťový zelér a rastlina je o niečo v..

2,40 €

Golden Self Blancing zeler stopkový cca 875 semien

(0)
Objednávky (5)

Zeler stopkový GOLDEN SELF BLANCING má žlto-zelené stonky bez tvrdých vlákien, ktoré sa jedia surové alebo tepelne upravené. Výsev priamo do záhrady od konca marca do začiatku júla. Klíčenie sa dá urý..

2,40 €

Goliath zeler buľvový cca 230 semien

(0)
Objednávky (25)

Zeler buľvový GOLIATH sa ľahko čistí a je dobre odolný voči vybiehaniu. Buľvy sa jedia varené alebo vyprážané. Výsev najlepšie do skleníka.  Po vyklíčení pikírujeme, neskôr otužujeme a potom vysádzame..

1,90 €

Green Sleeves zeler stopkový cca 300 semien

(0)
Objednávky (3)

Zeler stopkový GREEN SLEEVES má zelené stonky bez vlákien sú chutné surové aj varené. Sú chrumkavejšie, menej vláknité a o niečo aromatickejšie ako samoopelivé odrody. Výsev priamo do záhrady od konca..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)