Paradajky divoké a odolné voči plesni

Paradajky divoké a odolné voči plesni

V poslednej dobe sa pestovatelia čoraz častejšie zaujímajú o paradajky divoké. Jedná sa o druh paradajok, ktoré dodnes divo rastú v juhoamerických Andách. Druh Solanum Pimpinellifolium, ktorý sa u nás označuje aj ako paradajka bedrníkolistá či paradajka divoká má celý rad rôznych foriem a pestovateľných odrôd, takže si každý príde na svoje, pričom väčšina z nich sú odolné proti rôznym paradajkovým chorobám. Majú unikátne plody, ktoré sú drobné, rastú na strapcoch po niekoľkých kusoch, majú tenkú šupku a vynikajúcu sladkú chuť. Divoké paradajky sú pomerne nenáročné, pretože sa dajú pestovať v kroch i na opore, nie je nutné vylamovať jednotlivé bočné výhonky a zo semien ich zvládnu vypestovať pokojne aj úplní začiatočníci.

Zobrazenie mriežky:

Aprikola F1 kolíková paradajka extra sladká cherry 10 semien

(0)
Objednávky (7)

Aprikola F1 je skorá odroda tyčkovej cherry paradajky s atraktívnymi oranžovými plodmi s výrazne nasladlou chuťou a príjemnou konzistenciou. Na prevážne jednoduchých vijanoch dozrieva 18-20 plodov o h..

2,62 €

Armira F1 rajčiak kolíkový bulharský najnovší 0,1g

(0)
Objednávky (164)

Bulharský kolíkový rajčiak ARMIRA F1 je najnovší hybrid bulharskej spoločnosti Geosemselect ako výsledok mnohoročného šľachtenia. Odroda v sebe spája typickú bulharskú chuť, červenú farbu, predĺžený s..

2,76 €

Artiglio F1 kolíková paradajka rezistentná 250 semien

(0)
Objednávky (11)

Artiglio F1 je kolíková paradajka indeterminantná s dlhou trvanlivosťou určená na zber strapcov alebo aj na zber jednotlivých plodov. Odroda je stredne skorá, so silným rastom, bohato rodiaca s krátky..

46,20 €

Balkan F1 rajčiak kolíkový klasický 0,1g

(0)
Objednávky (118)

Bulharská paradajka Balkán F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Tradícia v skorom poľnom pestovaní! Veľmi skorý polodeterminantný (stredne vysoký) hybrid, rast končí sám na 4-6 súkvetí, vhodn..

2,28 €

Bendida F1 rajčiak kolíkový výborný 0,1g

(0)
Objednávky (83)

Bulharská paradajka Bendida F1 je kolíková odroda od firmy Geosem select. Beta-karoténové zlato! Oranžový veľmi výnosný hybrid s vysokým obsahom betakaroténu (významného antioxidantu v ľudskom organiz..

2,76 €

Big Mama F1 kolíková paradajka mäsitá výborná 10 semien

(0)
Objednávky (111)

Big Mama F1 sú kolíkové rajčiaky s veľkými, mäsitými plodmi výbornej chuti. Výborné na priamu konzumáciu i na spracovanie - na kečupy alebo omáčky. Obsahujú menej šťavy a tým sú perfektné na sušenie. ..

2,62 €

Cocktail Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (241)

Rajčiak COCKTAIL CRUSH F1 je kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni, alternáriovej škvrnitosti a aj ostatným chorobám na paradajkách. Rastlina má silný rast. Chemické postreky môžete obmedz..

2,62 €

Colibri F1 rezistentná paradajka veľmi skorá 100 semien

(0)
Objednávky (4)

Paradajka indeterminantná veľmi skorá Colibri F1 patrí medzi odrody produkujúce plody veľkosti sliviek 110 - 130 gramov. Táto lahodná paradajka je považovaná za jednu z najproduktívnejších a najskorší..

24,00 €

Consuelo F1 kolíková paradajka kokteilová odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (93)

CONSUELO F1 je kolíkový rajčiak s vysokou odolnosťou voči plesni a viacnásobnou rezistenciou voči väčšine chorôb rajčiakov. Veľmi vhodná na vonkajšie pestovanie, ale dobre sa jej darí aj v krytých pri..

2,30 €

Crimson Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (281)

Paradajka CRIMSON CRUSH F1 novinka z Anglického šlachtenia je stredne skorý, kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni a váčšine chorôb rajčiakov. Po 10 rokoch šlachtenia garantuje Crimson Cru..

2,62 €

Cristal F1 paradajka rezistentná veľmi skorá 100 semien

(0)
Objednávky (9)

Cristal F1 je kolíková veľmi skorá paradajka s výbornou sladkou chuťou a s vysokou rezistentnosťou voči väčšine chorôb rajčiakov. Na zvýšenie odolnosti paradajok proti hubovým infekciám môžete použiť ..

20,65 €

Cristal F1 paradajka rezistentná veľmi skorá 250 semien

(0)
Objednávky (6)

Cristal F1 je kolíková veľmi skorá paradajka s výbornou sladkou chuťou a s vysokou rezistentnosťou voči väčšine chorôb rajčiakov. Na zvýšenie odolnosti paradajok proti hubovým infekciám môžete použiť ..

49,75 €
Zobrazenie 1 až 12 z 54 (5 stránok)