Fazuľa Royal Sluis

Fazuľa Royal Sluis

Vysoko oceňované holandské semená fazule. V ponuke máme výborné na priamy konzum, odrody na tepelné spracovanie, ale i tradičné fazule. Na výber sú odrody odolné voči chorobám, skoré tvorenie plodov a vysokú úrodnosť. Pestovanie vhodné aj v kvetináčoch na balkónoch a terasách. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.

Zobrazenie mriežky:

Algarve fazuľa ťahavá ploché struky 85 g

(0)
Objednávky (6)

Algarve fazuľa ťahavá s plochymi strukmi, veľmi rezistentná odroda s malou membránou. Struky sú dlhé 25 cm svetlo-zelené. Pre skorý zber výsev do skleníku alebo do kvetináča. Stanovište je vhodné tepl..

4,60 €

Anita fazuľa ťahavá široké lúsky 60 g

(0)
Objednávky (0)

Žltá ťahavá struková fazuľa Anita Fazuľa Anita je stredne neskorá odroda so strukmi približne 12 až 19 cm. Rastliny môžu dosiahnuť výšku približne 3 až 4 metre a produkujú široké mäsité fazule. Chuť ..

3,50 €

Artemis fazuľa kríčková plochá struková 100 g

(0)
Objednávky (5)

Artemis fazuľa je plochá, skorá odroda, bohato rodiaca, tvorí široké struky dlhé 20 cm. Jej chuť je delikátna. Odroda je dobre odolná. Vysieva sa von od druhej polovice mája do júla,  von od marca do ..

3,50 €

Cobra fazula ťahavá struková 65 g

(0)
Objednávky (12)

Cobra fazula je známa pre svoje 20 cm dlhé, mäsité struky s lahodnou chutou a sfarbená do tmavozelena. Na jednom strapci visí 4-5 strukov. Velmi skorá, ťahavá, húževnatá vysoko rezistentná rastlina s ..

4,60 €

Goldmarie fazuľa ťahavá náhrada Anita 60 g

(0)
Objednávky (7)

Goldmaire fazula je skorá odroda, velmi spolahlivá aj pri nepriaznivom počasí. Struky sú velké, do 20 cm, široké, dužinaté, sladké a aromatické a úplne bez fúfov. Musia sa ale oberať načas! Stanovište..

3,50 €

Italian White fazula kríčková do polievok 100 g

(0)
Objednávky (25)

Italian White je kríčková fazula s jemnou chutou. Vyborna do polievok. Fazula je dobrá čerstvá alebo sušená. Vdaka svojmu vzrastu nie je potrebná opora. Pestovanie je vhodné na slnečnom, teplom stanov..

3,50 €

Maxi fazula kríčková zelená Bio 40 g

(0)
Objednávky (4)

Maxi je druh fazule s velkymi plodami, ktoré dosahujú  20 cm s dobrou trhovou hodnotou. Jej zber je skory, struky sú nasadené nad listami takže sa ľahko zberajú a dobre znášajú horšie poveternostné po..

4,60 €

Neckarkoenigin fazuľa ťahavá struková 60 g

(0)
Objednávky (4)

Neckarkoenigin fazuťa je struková odroda, tvorí pekné 25 cm dlhé struky, vhodné na konzum a sušenie. Chuť je sladká, struky sú mäkké, bez memrbány. Odroda je viac odolná voči zlému počasiu a je ťahavá..

4,60 €

Orinoco wax fazula kríčkova máslová 70 g

(0)
Objednávky (27)

Orinoco wax fazula má máslovú chut, svetlo žlté sfarbenie a je to poloskorá odroda, lúsky zostávajú mäkké a mäsité bez fúzov až pokiaľ sa nevytvoria semená, dorastajú do 16 cm.  Pre skorý zber vysieva..

3,50 €

Purple Queen fazula fialová kríčková 75 g

(0)
Objednávky (3)

Purple Queen fazuľa je kríčková so zaujímavym fialovym sfarbením, chutné, ktoré menia farbu pri varení na zelenú. Vzrast je kríkovy, pri ktorej nie je potrebná opora. Semená pred výsevom namočte do vl..

3,50 €

Speedy fazula nízka kríkova struková Bio náhrada Calima 150 semien

(0)
Objednávky (10)

Speedy fazula je velmi skorá odroda s dlhymi strukmi do 14 cm. Spolahlivá odroda s vynikajúcou chutou, odolná voči chorobám a má dlhé obdobie zberu. Vysev začína v druhej polovici mája, na vzdialenost..

4,60 €
Na dotaz

Brown Dutch fazuľa kríčková na sušenie 100 g

(0)
Objednávky (2)

Brown Dutch patrí medzi delikátnu fazulu, vyborná ako lupaná, čerstvá a sušená. Fazula má kríčkovy vzrast, rastie dobre aj bez podpory. Stanovište je vhodné teplé, chránené pred silnym vetrom a mrazom..

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)