Mrkva semeno chemicky neošetrené

Mrkva semeno chemicky neošetrené
Mrkva obyčajná chemicky neošetrené a geneticky nemodifikované osivo. Dodávané na trh pod značkou Tradičné osivo starkého Joja.
Zobrazenie mriežky:

Flakkee mrkva neskorá na skladovanie 4g

(0)
Objednávky (98)

FLAKKEE je celosvetovo najpopulárnejšia vysoko produktívna odroda neskorej mrkvy. Má hrubý kvalitný koreň kužeľovitého tvaru dosahujúci dĺžky až 25 cm, intenzívnej oranžovej farby s ľahším jadrom a la..

1,30 €

Karotina mrkva s vysokým obsahom karoténu 5g

(0)
Objednávky (34)

MRKVA KAROTINA je univerzálna výnosná odroda poloskorej karotky. Vhodná na rýchlenie, na skoré a letné poľné pestovanie. Vňať je slabšia, tmavozelená. Koreň je takmer valcovitý, tupo zakončený, červen..

1,30 €

Lysa mrkva veľmi skorá osivo 5g

(0)
Objednávky (61)

MRKVA LYSA je veľmi skorá odroda karotky vhodná na rýchlenie aj na skoré poľné pestovanie. Valcovitý mierne kónický koreň nesie jemnú vňať. Dáva vysoké úrody, je vhodná ako zväzková mrkva na jarný zbe..

1,30 €

Nantes 2 mrkva veľmi skorá osivo 5g

(0)
Objednávky (32)

MRKVA NANTES 2 je veľmi skorá odroda pre najskorší zber aj na rýchlenie vo fóliovníkoch, skleníkoch a pareniskách. Určená je na priamy konzum a na kuchynské spracovanie. Vňať je slabšia, koreň valcovi..

1,30 €

Nantes 3 mrkva osivo chemicky neošetrené 5g

(0)
Objednávky (18)

MRKVA NANTES 3 je tradičná odroda poloskorej veľmi kvalitnej karotky nantéskeho typu určená na priamy konzum od leta do jesene s možnosťou priemyselného spracovania. Koreň valcovitého tvaru dlhý 16 - ..

1,30 €

Olympia mrkva neskorá na skladovanie 5g

(0)
Objednávky (89)

MRKVA OLYMPIA je neskorá výnosná odroda s dlhou skladovateľnosťou. Koreň je takmer valcovitý, v spodnej časti zúžený. Povrch je oranžovočervený. Má vysoký obsah cukrov a betakaroténu. Koreň tejto odro..

1,30 €

Rubina mrkva neskorá na skladovanie 5g

(0)
Objednávky (47)

MRKVA RUBINA je veľmi kvalitná výnosná neskorá odroda s veľmi dobrou skladovateľnosťou (180 dní). Je použiteľná na priamy konzum, na všetky druhy kuchynskej úpravy aj na sušenie. Koreň je valcovitý, z..

1,30 €
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)