Uhorky špeciálne Sluis Garden

Uhorky špeciálne Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená špeciálnych odrôd uhoriek. Minimelóny z mexika alebo mini uhorky z Ázie, vyborné ako snack, ale i pre pestovanie v kvetináčoch. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:

Hopeline F1 uhorka šalátová mini 8 semien

(0)
Objednávky (30)

Hopeline F1 mini je uhorka vyborná na snack a pestovanie v kvetináčoch, jej plody sú malé, dosahujú 8-10 cm. Velmi chutné, chrumkavé. Odroda je rezistentná voči múčnatke. Vysieva sa do hlbky 1 cm. ..

4,60 €

Melothria scabra uhorka špeciálna minimelón 15 semien

(0)
Objednávky (30)

Melothria scabra je špeciálna odroda uhoriek z Mexika, jej chut pripomína limetku. Pripomína malý vodný melónik, má jemné plody, perfektné do šalátov. Odroda je bohato rodiaca, pestuje sa vonku, ma po..

3,50 €

Patio Snacker F1 uhorka špeciálna na balkóny 12 semien

(0)
Objednávky (27)

Patio Snacker F1 je špeciálna odroda uhorky, vyborná na pestovanie na balkónoch a terasách, vdaka svojmu kompaktnému vzrastu. Je samoopelivá, bohato rodiaca. Plody sú perfektné do šalátov, ako snack, ..

4,60 €

True Lemon uhorka špeciálna žltá 0.4 g

(0)
Objednávky (23)

True Lemon je žltá uhorka v tvare citrónu, má veľmi chutné plody, vyborné do šalátov, na nakladanie, alebo ako snack. Odroda je bohato rodiaca, odolná voči hrdze, a vhodná na pestovanie na poli na plo..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)