Uhorky šalatové Sluis Garden

Uhorky šalatové Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená uhoriek šalátovych. Plody uhorky obsahujú až 97% čistej vody, podporuje činnosť pečene. Vyborná do každého šalátu. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:

Broumana F1 mini uhorka šalatová 10 semien

(0)
Objednávky (37)

Broumana F1 uhorka šalátová je bez horkosti, tvorí tmavozelené plody, 15 cm dlhé. Pestuje sa na vedení alebo na poli. Vhodné je predpestovanie v skleníku do cca 10 cm kvetináčov. Pestuje sa na chránen..

3,50 €

Hopeline F1 uhorka šalátová mini 8 semien

(0)
Objednávky (30)

Hopeline F1 mini je uhorka vyborná na snack a pestovanie v kvetináčoch, jej plody sú malé, dosahujú 8-10 cm. Velmi chutné, chrumkavé. Odroda je rezistentná voči múčnatke. Vysieva sa do hlbky 1 cm. ..

4,60 €

Louisa F1 uhorka šalátová rezistentná 7 semien

(0)
Objednávky (30)

Louisa F1 uhorka je rezistentná odroda voči chorobám, vhodná do skleníka, pestuje sa s oporou, vyviazaná. Tvorí dlhé, 40 cm dlhé plody, bez horkosti, hladká šupka. Predsev v kvetináčoch cca. 10 cm a t..

4,60 €

Marketmore uhorka šalátová rezistentná Bio 1,5 g

(0)
Objednávky (16)

Marketmore uhorka šalátová je oblubená odroda, odolná voči chorobám. Tvorí lahodné plody dlhé 20 cm, ktoré sa zberajú mladé. Plody majú jemné ostne, hlavne tie väčšie. Vhodné je pestovanie na záhrade ..

2,60 €

Sonja F1 uhorka šalátová Bio 20 semien

(0)
Objednávky (17)

Hi Sonja F1 uhorka tvorí 25-30 cm dlhé plody s jemnou chuťou. Vhodné je pestovanie na záhrade a v skleníka na šnúrach. Vysádzajú sa na slnečné a dobre chránené stanovište, do vyživnej pôdy s kompos..

2,40 €
Na dotaz

Fitness F1 uhorka šalátová náhrada Luisa F1

(0)
Objednávky (2)

Fitness F1 uhorka sa pestuje v skleníku, má silny vzrast. Tvorí hladké tmavo zelené plody, dlhé 40 cm, bez horkosti. Vhodná na vyväzovanie. Odporúčame predpestovanie v cca. 10 cm kvetináčoch. Vysádzaj..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)