Paradajky semená talianské Franchi

Paradajky semená talianské Franchi

Rajčiaky semená predaj talianské Franchi kríkové kolíkové klasické cherry mäsité strapcové

Zobrazenie mriežky:

Big Rio 2000 F1 rajčiak kríčkový veľmi skorý 0,2 g

(0)
Objednávky (13)

BIG RIO 2000 F1 je veľmi skorý kríčkový rajčiak (hybrid Rio Grande). Stredne veľké oválne plody v tvare sliviek: 120 – 150 g. Veľmi produktívna, stredne silná kompaktná rastlina s veľmi dobrým pokrytí..

2,50 €

Black Cherry Paradajka kokteilová kríková 1 g

(0)
Objednávky (12)

Black Cherry paradajka je skorá odroda nízkeho vzrastu. Plody sú cylindrického vzrastu dužinaté, šťavnaté, sfarbenie je čierno hnedej farby. Výsev: Február – Jún Zber: Jún – Octóber..

2,50 €

Caliendo F1 cherry rajčiak kríčkový odolný 0,15 g

(0)
Objednávky (0)

Paradajka rajčiak kríčkový CALIENDO F1 je stredne skorá odroda. Rastlina produkujúca cherry plody v tvare čerešne o hmotnosti 50g. Vhodná ako do kvetináčov, tak aj pre skleníky a po posledných mrazov ..

2,50 €

Di Parma rajčiak kolíkový talianske osivo 2 g

(0)
Objednávky (35)

Di Parma je kolíkový mäsitý rajčiak s plodmi dosahujúce hmotnosť až 300 g. Je to stredne skorá odroda. Dužina je šťavnatá a mäsitá. Úrodná rastlina so stredne vysokým rastom a vynikajúcou produkciou. ..

1,70 €

Montecarlo F1 kolíková paradajka mäsitá nepraská odolná 0,25 g

(0)
Objednávky (4)

Rajčiak tyčkový MONTECARLO F1 je indeterminantný hybrid s veľkými okrúhlymi plodmi hmotnosti 180-200g a jasne červenou farbou. Dužina je pevná a odolná voči praskaniu, veľmi odolná voči manipulácií a ..

2,50 €

Paradajka Beefsteak F1 rezistentná kolíková mäsitá 0,2 g

(0)
Objednávky (24)

Paradajka Beefsteak F1 má veľké, steakové mäsité plody ( do 250 g ) s rebrovaným vzorom, oválnym a splošteným tvarom. Indeterminantná kolíková odroda je stredne neskorá. Je vhodné pre pestovanie v skl..

2,50 €

Paradajka Costoluto Fiorentino mäsitá sladká 2 g

(0)
Objednávky (43)

Paradajka Costoluto Fiorentino je stará toskánska stredne skorá beefsteaková odroda. Je to veľmi úrodná odroda, ktorej názov znamená „florentské rebrá“, čo už vystihuje jej vzhľad. Plody v strapcoch s..

1,70 €

Paradajka Cuor di Bue Býčie srdce mäsitá sladká 1,5 g

(0)
Objednávky (26)

Paradajka Cuor di Bue Býčie srdce pochádza z Talianska a pestuje sa tam už od 30. rokov minulého storočia. Je to stredne skorá kolíková odroda s bohatou úrodnosťou. Naozaj pekná paradajka na biftek v ..

1,70 €

Paradajka Noire de Crimée kolíková fialová 0,5 g

(0)
Objednávky (15)

Paradajka Noire de Crimée známa aj ako Čierny princ je stredne skorá odroda, indeterminantná popínavá rastlina. Plody majú priemernú veľkosť asi 150 g guľaté, mierne sploštené, ryhované. Vyznačuje sa ..

2,50 €

Paradajka Pantano kolíková mäsitá sladká 2 g

(0)
Objednávky (13)

Paradajka tradičná Pantano Romanesco zo severného Talianska je skorá, kolíková, mohutná produktívna rastlina. Produkuje veľké mäsité rebrované plody mierne splošteného tvaru, jasne červené s tmavozele..

1,70 €

Paradajka Reduna F1 kolíková odolná skladovateľná 0,1 g

(0)
Objednávky (23)

Paradajka kolíková REDUNA F1 je stredne skorá odroda. Jedná sa o hybridnú šalátovú rajčinu s guľatým červeným plodom, ktoré rastú v strapcoch. Po zbere celých strapcoch sa dá dlho uskladňovať. Vysoko ..

2,50 €

Paradajka San marzano 2 kolíková podlhovastá 1,5 g

(0)
Objednávky (9)

Rajčiak San MARZANO 2 je stredne neskorá odroda. Mohutná rastlina. Odroda produkuje veľa mäsitých plodov. Plody sú známe pre svoj podlhovastý tvar s pevnou dužinou a veľmi malým počtom semien. Plody s..

1,70 €
Zobrazenie 1 až 12 z 15 (2 stránok)