Petržlen záhradný chemicky neošetrené osivo

Petržlen záhradný chemicky neošetrené osivo

Petržlen záhradný chemicky neošetrené a geneticky nemodifikované osivo. Dodávané na trh pod značkou Tradičné osivo starkého Joja.

Zobrazenie mriežky:

Alba petržlen koreňový neskorý osivo 5g

(0)
Objednávky (143)

ALBA PETRŽLEN KOREŇOVÝ NESKORÍ  je poloneskorá až neskorá odroda. Kvalitná aromatická dužina vyniká bielou farbou, ktorá netmavne ani po konzervovaní. Koreň je stredne dlhý, pretiahnuto trojuholníkovi..

1,30 €

Astra petržlen vňaťový kučeravý 2g

(0)
Objednávky (55)

PETRŽLEN ASTRA je bujne rastúca odroda listového petržlenu vhodná na celoročné poľné pestovanie a rýchlenie v zimných mesiacoch. Odroda kučeravého vňaťového petržlenu, ktorého výsev môžeme robiť celor..

0,70 €

Berliner petržlen koreňový neskorý osivo 4g

(0)
Objednávky (116)

Petržlen koreňový BERLINER je stará nemecká neskorá odroda pôvodom zo 16 stor. Cenená pre svoju vysokú produktivitu, odolnosť a výbornú chuť koreňa aj listov. Rastie stredne vysokou, hustou, polovzpri..

1,30 €

Festival 68 petržlen vňaťový hladký skorý 2g

(0)
Objednávky (62)

PETRŽLEN FESTIVAL 68 je skorá odroda vňaťového petržlenu určená na celoročný zber vňate. Bujne rastúca rastlina vzpriameného vzrastu. Listy sú hladké, tmavozelené, nekučeravejúce, korenitej chuti. Vyz..

0,70 €

Hanácká petržlen koreňový neskorý na skladovanie 5g

(0)
Objednávky (96)

PETRŽLEN HANÁCKÁ je neskorá, mimoriadne obľúbená a úrodná odroda koreňového petržlenu určená na jesenný zber koreňov a ich dlhodobé skladovanie (180 dní). Koreň je polodlhý, kužeľovitý, s hladkým povr..

1,30 €

Olomoucký dlhý petržlen koreňový neskorý 5g

(0)
Objednávky (32)

PETRŽLEN OLOMOUCKÝ DLHÝ je neskorá odroda určená na jesenný zber koreňov bez vňate a na dlhodobé skladovanie (180 dní). Je to tradičná odroda pestovaná na Slovensku od r. 1955. Vyznačuje sa veľkou odo..

1,30 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)